RE: Čekaonica - april (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


anandi -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 9:28:55)

Leptirice draga, vrijeme leti ko ludo
Ja ovdje u Tz najvise vidim rosou i planiramo krajem godine setat sa stomacicima [sm=smiley36.gif] tu nam je i 9months al tu zenu niko ne uganja, nema je ni na mapi[sm=smiley36.gif]




Leptirica13 -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 9:53:41)

hajde super...fino je kad imas s nekim razmijeniti iskustva I vrijeme provesti..setnje...
posto smo key I ja skontale da se znamo, tj ona je sve povezala :) ja cekam nju ovaj mjesec da nas obraduje pa da se mozemo druziti..
necemo joj puno pobjeci..tu je to negdje... :)




BraMar -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 10:19:25)

IZVORNA PORUKA: anandi
Ne mogu da vjerujem da ce mi za nekih cca 20 dana vratiti eskime[sm=bravo.gif]


Ha ha Anandi pa ti se u proleće spremaš za zimu [sm=smiley36.gif] Ručkaj ananasa i cvekle, drmni koje pivce za živce, pa da im dobro pripremiš skafander [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ja na pola ove ture, a u Zagrebu 6 mojih eskima. Što reče Harmi, treba po dječicu..da ne čuče tamo pod neonkama




BraMar -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 10:20:19)


IZVORNA PORUKA: pcelica 23

[sm=smiley36.gif] mnogo srece u novom mjesecu da nam aBd svima bude nafake [sm=smiley1.gif] trudnice uzivajte [sm=smiley1.gif]
Silver mila ne znam sta bi to moglo biti ,nemoj se brinuti [sm=smiley1.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] vas sve



Miss you...
Vratiii seeeee [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Key99 -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 12:29:32)


IZVORNA PORUKA: Leptirica13

hajde super...fino je kad imas s nekim razmijeniti iskustva I vrijeme provesti..setnje...
posto smo key I ja skontale da se znamo, tj ona je sve povezala :) ja cekam nju ovaj mjesec da nas obraduje pa da se mozemo druziti..
necemo joj puno pobjeci..tu je to negdje... :)


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
to je bas bila nevjerovatna slucajnost, ali našle smo se hhehehehhehe [sm=smiley36.gif]
u ponedjeljak smo na kontroli pa ćemo vjerovatno znati kad idemo po smrzliće [sm=bravo.gif]

pozz svima [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Bubule82 -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 13:54:42)

[sm=smiley19.gif]pif anadi pa imaš mene u Tuzli [sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]. Kako smo krenule u par dana nam je i transfer :D eto nas da šetkamo sa [sm=nosecka.gif]




anandi -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 15:03:10)


IZVORNA PORUKA: BraMar

IZVORNA PORUKA: anandi
Ne mogu da vjerujem da ce mi za nekih cca 20 dana vratiti eskime[sm=bravo.gif]


Ha ha Anandi pa ti se u proleće spremaš za zimu [sm=smiley36.gif] Ručkaj ananasa i cvekle, drmni koje pivce za živce, pa da im dobro pripremiš skafander [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ja na pola ove ture, a u Zagrebu 6 mojih eskima. Što reče Harmi, treba po dječicu..da ne čuče tamo pod neonkama



eto vidis nisam o tome ni razmisljala [sm=smiley36.gif] znaci ako se sad zakaci i porodim se u zimu tamam necu ici poslije poroda kod svekijevce (kod nje zima i lozi se) [sm=zz_giggle.gif]
ananas i cveklu jedem cesto a sto se tice piva, popijem ono bezalkoholno sad ne znam da li ono ima efekta

Key sretno u ponedeljak[sm=bravo.gif]

Bubule a pa daaaa, i ti si tu [sm=smiley31.gif] ne znam, ja se sjecam onih zena iz cekaonice samo ne znam koja si ti bila [sm=smiley36.gif] Ako si na fb posalji mi link u pp da te dodam pa mozemo se i dogovorit za neku kaficu

Mogu vam reci da su mi divne zene koje sam upoznala preko rr, eto bas prosle godine kad sam bila u Z upoznala sam nasu zelimo bebu i dandy i bilo mi je preljepo druziti se s njima.




Bubule82 -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 15:14:23)

Poslala sam ti :D [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] kad se već nismo uganjale na Gradini [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




BubaDara -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 15:31:42)

anandi draga sretno da ti bude, ako Bog da ovaj put da uspiju eskimčići preživjeti ove tople dane pa ošinemo kolce [sm=bravo.gif]




anandi -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 15:34:30)

Bubule, nasla sam te i sjetila sam te se ali ne s Gradine, nego od Balica pred NG[sm=smiley36.gif] U proslom mom postupku, ne znam jel bio transfer ili punkcija ti si dosla s mm i niste imali gdje sjesti, cekaona je bila puna a ostala si mi u sjecanju kako si bila nasmijana i vesela u roze vesti




anandi -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 15:36:31)

Hvala BubaDaro i ja se nadam da ce mi eskimi prezivjet [sm=smiley31.gif]




suncica15 -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 15:46:46)

Pozdrav za staru i novu raju. Nakon nekoliko mjeseci sam ušla na rr i vidim čekaonica kao i po običaju aktivna. ..uvijek su tu neka dešavanja.
Anandi to su pripreme u toku? Jesi li odlučila koliko eskima vraćaš?
Pozz i za ostale žene. ..treba mi malo vremena da iščitam sta ste sve pisale




Bubule82 -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 18:16:51)

Haha anadi [sm=smiley36.gif] ekstraa :) eh tacno nismo imali gdje sjest!! I sjecam se da je cekaonica bila puna! Eh kako sam samo placuci izasla. Tad mi je doktor reko da su mu oba jajovoda zacepljena da ih moram odstranit i da ne vjeruje da ce mi na gradini radit i sve to tako nonsalatno ko da mi je reko nesto usputno tipa "imas neku fleku na majci" al sve bude i prodze pa evo sad sam pred transerom :)




Lejni -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 18:22:28)

Harmonika, sad sam malo odmakla a boga mi i pupo odmakao on nesto pozirio kao da je par sedmica brzi haha

Daduska mila, samo se strpi. Ja sam isla kod dr u sestoj a on mene uplasio kaze ne vidi se embrion jos ne nije razvio. I kao za 7 dana kontrola. Ja sam u medjuvremenu promijenila dr iz mnogo razloga te je kontrola kod novog bila sa punih 7 sedmica i tada sam tek cula svoje srculence maleno i bili smo 11mm. Zato bez brige uzivaj, svaki dan je sada poseban dok se razvije.

Leptirice aaaaa[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] ma kakva divna novost. Ja bih voljela isto da sam nekako sa blizancima hehe. Divno, divno

Anandi, znaci odbrojavamo, sad pripremaj organizam pa da se abd zakaci fino i da nam predjes i ti konacno na veselije teme.

Pozdravljam sve ostale zene koje nisam pomenula, dok ja iskuckam zaboravim pola postova. Uglavnom vidim da je tema pizza, kolaci, sve sto je po mom ukusu pa sam vam ja sada gladna hehe




anandi -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 19:27:08)

suncice bas mi je drago da si se javila [sm=smiley31.gif] kako si mi ti, kako se osjecas? A da, pripremam se lagano... Sto se tice vracanja esika za sada sam za dvoje pa vidjet cemo [sm=smiley1.gif]
bubule a daa, to je Adem i nista me od njega ne iznenaduje[sm=smiley13.gif]
Lejni hajde ti meni na klasovni kolac [sm=smiley1.gif]




BraMar -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 21:01:56)

Dok "čekamo" u čekaonici jel neko za pitu od praziluka i šampinjona prelivenu jajima i kis.pavlakom??
Ostaće, ne mogu se sama izboriti [sm=smiley36.gif]




harmonika -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 21:14:55)

Uh BraMarko ja bila u antic'su pa ti sada ne mogu pomoći sa pitom. Valjam se po krevetu,najela se pa disati ne mogu. Juče sam histerisala kako nemam ništa trudničko za ove vrele dane a muž danas išao u Zagreb poslom pa me poveo sa sobom. Šoping pao. Ali pala sam i ja. Nisam više za ove cjelodnevne ekspedicij. I rođena majka me grdi,kud sam se digla,samo po kafanama hodam. A šta ću kad je fino vrijeme,ja ne radim pa slobidnog vremena na pretek. Srećom sveki nije tu da mi i ona broji izlaske iz kuće. Navratila sam i u B+ danas,svi na okupu. Počastila ih,podsjetila da ću doći po eskime uskoro. Kaže dr Romana kako je bilo kilavo na početku,sada mašala. Nego,vidim danas ste se pravo raspisale. Pa da ne čitam ponovo-bockalicama puno sreće,čekalicama takođe a trudnjače uživajte sa svojim pilićima. Ljubi vas vaša Harmi




BraMar -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 21:27:01)

E gdje ćeš me sa šopingom u Zg :)
A ja danas kupila trudnjačke hlače i haljinu, jedva našla u PS fashion.
Baš je slab izbor za trblave..




harmonika -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 21:35:53)

Sad mi došlo da plačem. Kupila cipele,platila 100 km i kad sam ih probala bile su mi ok. Sad hodam po kući a one male,žuljaju sa svih strana. Sve se nadam da su noge natekle pa zato. Inače nosim 36 a one su 37. oooo,al sam nesposobnjaković,ni cipele ne znam kupiti.




BraMar -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 21:42:27)

Ma u najgorem slučaju preprodaj, možda nekoj od ženica odgovaraju! Znaš da je ovo svemoguća čekaonica [sm=smiley36.gif]




daduška -> RE: Čekaonica - april (7.4.2016 21:58:22)

[sm=smiley36.gif] Ovdje je baš veselo [sm=smiley36.gif]
Od svi mogućih iščekivanja, danas smo ubacili i novu temu [sm=jezicek.gif] Šoping, pica, pita.......[sm=bravo.gif]Kada smo kod pite (pita) danas je pala jedna domaća od tikvica [sm=jezicek.gif]. Uh, obljetala sam oko stola samo da je što prije završim i još ptije smažem. [sm=smiley36.gif] Harmonika, vjerujem da su ti noge natečene, i nadam se da ćeš sutra lako uskočiti u njih, i obavezno ih malo prošetati [sm=smiley1.gif]
Anandi, samo neka vrijeme prolazi pa da zaigramo jedno kolce i za tebe [sm=smiley31.gif]




Pofezna -> RE: Čekaonica - april (8.4.2016 8:53:59)

Drage moje cure, ja se još ne mogu oporaviti od neupjelog pokušaja. Sad se pripremamo sve ponovo. Zaboravile ste i mene iz Tuzle [sm=smiley13.gif]. Razmisljam da pokušamo kod Bahceci-ja. Cure koje su tamo radile, vidim da uspjeva. Ako može mala pomoć oko svega, koliko bi me tamo izašao postupak? Kakva je procedura, kako ide naručivanje?
Posle kolko mogu ponovo u postupak, kolko treba organizmu da se oporavi?
Veliki poljubac za trudnice, a za nas čekalice, jedan veliki [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




daduška -> RE: Čekaonica - april (8.4.2016 9:14:13)

Draga Pofezna, daj sebi malo vremena. Velikoj većine ne uspije iz prvog puta, ali svaki naredni postupak ti daje novu nadu. Ja ti od srca želim da u narednom ugledaš svoje željene [sm=rozacrtici.gif]. Harmonika je (ja mislim) rekorderka u postupcima [sm=smiley36.gif] 3 postupka u 10 mjeseci. Do tada se posavjetuj sa curama, a oko Bahcecija će ti pomoći Leptirica koja je najskorije radila postupak kod njih. [sm=smiley31.gif]




Leptirica13 -> RE: Čekaonica - april (8.4.2016 9:52:40)

Dusa draga..Pofezna.. :(
Nismo te zaboravile..cesto si mi u mislima I znala sam da si sad u svojoj cahuri..I ja sam ista takva...kad sam tuzna, najradije bih da sam sama..
I dok ne prodje,ne diraj me..

Sto se tice Bahcecija, ja ih toplo preporucujem...po svim osnovama..krenuvsi od Sanite sa recepcije, pa dalje...neki dan, kad smo bili na uz, kaze dr zatrudnila jedna zena koja je prethodno imala 4 neuspjeha (radjeno van BIH) I to neuspjesno zbog neke gluposti koju doktori nisu uradili..
I kod njih sad zatrudnila..tako da su stvarno detaljni,bez zurbe I srkleta...jednostavno se osjecas kao kod kuce..

cijena je 4500KM + lijekovi... (zamrzavanje je 500 KM, ako zelis - u slucaju neuspjeha,sa ovim imas cijenu manju od 2000 za postupak,pa se isplati platiti zamrzavanje)
ne znam koliko se ceka ako ne uspije...ali, sigurno ne skupljaju zene kao u tuzli [sm=zmeden.gif] (izvinite,morala sam :( )
ako je sve uredu, vrlo moguce odmah za mjesec..narucit se mozes preko telefona I vrlo brzo se dobije termin..mi smo dobili za 5 dana termin..

ako se odlucic,ja ti zelim svu srecu svijeta...




malena27 RR -> RE: Čekaonica - april (8.4.2016 9:59:48)


IZVORNA PORUKA: harmonika

Sad mi došlo da plačem. Kupila cipele,platila 100 km i kad sam ih probala bile su mi ok. Sad hodam po kući a one male,žuljaju sa svih strana. Sve se nadam da su noge natekle pa zato. Inače nosim 36 a one su 37. oooo,al sam nesposobnjaković,ni cipele ne znam kupiti.


Ti zaboravila da si trudna [sm=smiley36.gif] U trudnoci se obavezno kupuju cipele za broj vece jer u organizmu ima vise tecnosti i krvi...i pripremi se da ti mozda nakon trudnoce nikad vise nece moci tvoje cipelice broja 36... Kod mene je nozica narasla na neki medjubroj, prakticno pola broja...sad ne mogu da nadjem 37.5 [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>