Bolovi u vagini u drugom tromjesecju (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


MajaAjna -> Bolovi u vagini u drugom tromjesecju (2.4.2016 16:20:43)

Drage moje 23 sam sedmica... imam bakterije u urinu... osjecam bol u vagini ( tacnije kao neko ziganje) na kontroli sam bila 28.3. Dobila sam antibiotike i vaginalete i nakon terapije da ponovim nalaze. Doktor kaze da bi nam to moglo napraviti problem ali nije bio bas detaljan... zanima me da li se koja zena susretala s tim ? [sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif][sm=smiley19.gif]




nudzejma -> RE: Bolovi u vagini u drugom tromjesecju (2.4.2016 18:21:20)

Ja sam u 19 nedjelji imala izolovanu bakteriju u urinu i uz to jaku vaginalnu upalu.Dobila sam 2 ture antibiotika i vaginalete i ponovila urinokulturu.Hvala Bogu sve ok,sterilna je.
Niko mi nije rekao da je to neki problem.Urinarne infekcije su jako ceste u trudnoci i bitno je da se na vrijeme lijeci.




MajaAjna -> RE: Bolovi u vagini u drugom tromjesecju (2.4.2016 19:45:39)

Ja sam vec ispila jednu turu antibiotika (Zinat) i vaginalete imala dosta bakterija u mokraci. Ponovila nalaz pisalo nesto bakterija i sad dobila novu terapiju ( ponovo zinat i vaginalete nisatatin).. na kontroli sam spomenula doktoru da mi i stomak stvrdne i grci se dobila sam magnezij i kaze da se to ne bi smjelo desavati. Nadam se da ce sve biti ok i da cu se rijesiti Bakterijaaaaa [sm=hudicek1.gif]




Stranica: [1]