RE: Čekaonica-Maj (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


perlica55 -> RE: Čekaonica-Maj (24.5.2016 20:32:36)

Bubule, drži se hrabro, žao mi je kaj su embriji odustali [sm=smiley13.gif]
Držim fige da nam prijaviš visoku betu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Dal si uzimala nakon ETa Utrogestan ili Dabroston?




Silver -> RE: Čekaonica-Maj (24.5.2016 20:51:26)

Ja moram ponovo peglati vas za Klomifen, posto mi ranije nije niko odgovorio [sm=smiley36.gif]

Gdje ima u Sa ili u BiH? Koliko kosta? Dobroj prijateljici mi treba, pa rekoh da vas pitam...vi ste mi najpouzdanije!




Bubule82 -> RE: Čekaonica-Maj (24.5.2016 21:49:59)

Koristim utrogestan 3x3 bas cudno da je nizak pored svega toga. Al sta je tu je. Vudjet cemo betu za koji dan :) nada nikad ne umire!




3_godine -> RE: Čekaonica-Maj (24.5.2016 22:21:37)

Silver mislim da klomifen citrat mozes kupiti u svakoj apoteci u Sarajevu. Ja sam ga licno kupovala u apotekama Sarajevo (drzavnim) ali mislim da moraš imati bar nalaz od doktora na kojem stoji preporuka za korištenje klomifena. Skup nije ako se dobro sjecam oko 5-6 km.




harmonika -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 8:24:48)

Jutro ženice moje,kako ste mi? Evo,da vam se malo javim. Naime,ovih dana mi wi fi nešto šteka a paket interneta što imam u sklopu pretplate sam potrošila za 2 dana pa je usporen,nemam živaca da čekam. Ali,pratim vas. Anandi,neka si im rekla šta si imala. Kod tebe očigledno sada nije bio povoljan ciklus za fet,s obzirom na endometrij i anovulatorni ciklus. Ali koga briga,bitno da se pare uzmu. Meni je ostalo žao što nisam očitala bukvicu ovim svojim levatima u BL kod kojih sam radila 2 ivf-a. Samo hrabr,imaš joj zalihe,želim ti sreću. Bubule,ne daj se,kakvo plakanje??? uskoro mojim stopama. Trudnice,vidim sve ste dobro,hvala Bogu. Neka tako i ostane. Ja danas ulazim u 36.nedelju iliti računajući po nedeljama u 9.mjesec. bili na kontroli. Sve ok. Dječak mamin ima preko 2 kg,živahan. Ja za punih 8 mjeseci dobila 6 kg. Ni sama ne znam kako tako malo. Valjda me kg nisu opterećivali pa se nisu ni lijepili. A unazad 20ak dana jedem kao manijak. Sve do ove kontrole dr spominjala carski rez zbog ivf-a i 10 godina steriliteta ali juče kaže-previše je situacija dobra da bih te slala na sekciju. Da vam pravo kažem frka mi je ali valjda će dobro proći. Nekako cr mi djeluje sigurniji za bebu,neka bebana izvade a ja ću se već nekako oporaviti. Eto,to me sada muči ali nekako ćemo se dogovoriti,pare čine čuda u našim bolnicama. Ljubac za sve!




Leptirica13 -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 9:22:34)

harmonika..masala, deveti mjesec [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
nek bude sa srecom...kako god da porode,samo nek prodje u najboljem redu..jos malo I tvoja ce se sreca naci u tvojim rukama...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




malena27 RR -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 9:37:03)

Ola curice!
Evo jos jednog tuljana na temi [sm=smiley36.gif]
Harmonika, bice aBd ok! Ja sam se porodila sa 36+4 pa ti sad vidi [sm=smiley36.gif] Super za malo kg...Sve te hocu pitati gdje kupujes trudnicku garderobu?
Leptirice, bebac ti je predivan! Testovima kazem dovidjenja, nakon ovoliko patnje da zatrudnim... jos se i time trebam opterecavati, ma jasta cu! Bice kako je dragi Bog odredio!
Anandi, kako ide?
Bubule, zao mi je zbog embriona ali se nadam da su ova 2 ubacena vec zakacena kod svoje mame i da ti ostali nece trebati [sm=bravo.gif]
Aidice, kako si ti?
Pcelice, drago mi je da je sve ok s bebom!
Perlice sretno i javi nam!






malena27 RR -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 9:38:10)

Silver, Klomifen je oko 5 KM, kod nas na recept ide na 1 KM - u ZDK...
Ima ga kupiti maltene svugdje...




anandi -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 10:11:44)

Jutrooo i od mene [sm=kava.gif]
harmonika hvala draga, ja se super osjecam kako sam im rekla sve sto me muci. Vidjet cemo kakav ce sad ishod biti. Ej pa kako se sjecam ti si u godini imala 3 postupka, evo i ja idem tvojim stopama :) u 6 mjeseci sam imala 2 postupka jos da treci bude kao i kod tebe dobitni[sm=bravo.gif] Nemoj sad da se opterecujes, jos malo i eto tebi bebaca. Bit ce sve ok[sm=bravo.gif]
Bubule bit ce sve ok, samo pozitivno [sm=bravo.gif]
Silver i ja sam uzimala klomifen u Tuzli po cijeni 5-6 km
perlice cekamo izvjestaj. Ja sam ok, uzivam s mm pa ko zna mozda i prirodnjak upali[sm=smiley36.gif]
Leptirice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]za bebaca
BubaDaro sretno na kontroli [sm=bravo.gif]
pcelice sve smo si rekle maloprije [sm=smiley31.gif]




Leptirica13 -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 10:14:59)

anandi, ovo ce biti treca sreca, aBd...vidjet ces [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
jedva cekam tvoj transfer...

trebala bih poceti piti prenatal..imate li neki prijedlog?
sve su mi od terapije ukinuli, osim aspirina, uveli prenatal I injekcije progesterone depo sedmicno..




harmonika -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 10:58:43)

Oh,malena,prepade ti mene. Ja sve kontam imam još mjesec dana a zaboravljam da u devetom mjesecu može biti svaki dan. Uglavnom,sve je spremno. Kuća okrečena,sobica stiže ovih dana,kolica,krevetac,garderobica spremni. Moja torba za bolnicu čeka... što se tiče trudničke odjeće,kupujem u wai kikiju. Najpovoljniji su a zadovoljna sam kvalitetom.




malena27 RR -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 12:00:57)

Harmonika, neka si ti sve pripremila, doci ce bebac kada bude spreman...a ime? [sm=smiley1.gif] Je li ono spremno?
Anandi, ja najvise volim zene koje kazu sta im je na dusi, pa makar to govorile i svojim dr. [sm=bravo.gif]




malena27 RR -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 12:02:55)


IZVORNA PORUKA: Leptirica13

anandi, ovo ce biti treca sreca, aBd...vidjet ces [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
jedva cekam tvoj transfer...

trebala bih poceti piti prenatal..imate li neki prijedlog?
sve su mi od terapije ukinuli, osim aspirina, uveli prenatal I injekcije progesterone depo sedmicno..


znam da su zene hvalile neki hippov preparat, ako nije sirup, umjesto prenatala...




perlica55 -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 12:17:44)

Evo me cure, hvala što mislite na mene [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
Na FET možemo kad hoćemo, javiti se na prvi uzv
10dc.. Ići ćemo bez ikakvih pikalica [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]
UZV uredan, kao da nisam rodila, desno folikul 20mm, endo na 7..
I to je to..
U st je fino, al meni nije još za kupanje [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  
Pusa svima, ako nekog zanimaju detalji nek pita na PP..
Uživajte mi cure moje, trudnice mazite buše [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/nosecka.gif[/image]
Anani, hoćemo i mi njihovim stopama uskoro?! Ja mogu nakon
menge koju očekujem za 12 dana [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




malena27 RR -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 12:41:33)

Perliceeeee, hajde onda kreni sa srecom [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Leptirica13 -> RE: Čekaonica-Maj (25.5.2016 13:35:21)

Kupila sam NW Prenatal...dodje 100 kom oko 30 km..




Leptirica13 -> RE: Čekaonica-Maj (26.5.2016 11:01:37)

jutro zeniceeee....gdje ste sve nestale? [sm=smiley36.gif]




BubaDara -> RE: Čekaonica-Maj (26.5.2016 14:07:50)

perlice naša hajde hajdeeee [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] ako Bog da stigni nas [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley31.gif][sm=sloncek.gif]
leptirice prebaci se samo na onu temu, tamo se vazda nešto trabunja [sm=smiley36.gif][sm=zz_bounce.gif]
Kako ste mi sve onako?
Ja danas spremam za krečenje, ali mm i mami će to sve za mene, moje je samo da ravnopravno navijam da me ne izbace iz kuće velikog brata [sm=smiley36.gif]
Grlim vas sve [sm=smiley31.gif][sm=pikapoka1.gif]




Leptirica13 -> RE: Čekaonica-Maj (27.5.2016 9:17:20)

vidim ja,nema hajra...[sm=smiley36.gif]
uhhh,krecenje...nas ceka oko septembra...ja cu samo negdje ispariti..ionako ce biti stomo do zuba...[sm=smiley1.gif]




enaaa -> RE: Čekaonica-Maj (27.5.2016 11:28:09)

Danček drage moje[sm=smiley1.gif]
Evo i ja da se javim nakon duže vremena[sm=smiley36.gif]
Vidim pčelica je pitala za mene[sm=smiley1.gif]
Draga pcelice čestitam ti na T, i da bude školska[sm=smiley1.gif]
Čuda se ipak događaju[sm=smiley32.gif]
Ne znam da li sam Leptirici već čestitala, ako nisam iskrene čestitke[sm=bravo.gif]
Svim novim trudnicama čestitam i da svakoj T bude uredna [sm=bravo.gif]
anandi mila sretno, da nam i ti prijaviš [sm=rozacrtici.gif]
perlice vidim i kod tebe lijepe novosti, da postupak donese [sm=rozacrtici.gif]
Nadam se da su nam i ostale drugarice dobro ( 9months i zelimobebu)

Kod mene sve po starom...
Par mjeseci sam bila u frci zbog posla, pa nisam imala snage da se družim sa mm[sm=smiley36.gif]
Sad je malo bolje na poslu....
Mislim da mi je danas/sutra O pa ću se družiti malo sa mm[sm=smiley36.gif]
Mislim da mi je pcelica dala vjetar u leđa, pa se i ja nadam čudu[sm=smiley36.gif]
Što se tiče dr. i pregleda nismo više nigdje išli, skupljamo novac za VTO...
Mm bi da uzme kredit, a ja nisam za to, više volim da odmah dam novac, nego da VTO ne uspije i onda odplaćuj neuspjeh...
Ako neka od vas zna kolika je cijena u Bahceciju da mi napiše, znam da je bila 4000, čini mi se da je neko pisao da su poskupili[sm=smiley19.gif]
Ja sam planirala postupak najvjerovatnije naredne god., ako ne stignemo do kraja ove god.
Malo mi je frka i zbog posla, jer sam dobila info. da odmah ide otkaz ako zatrudniš[sm=hudicek1.gif]
Iskrena da budem i nije neki posao da bih žalila[sm=smiley36.gif]
Jedino što bih se poslije namučila da nađem drugi[sm=smiley13.gif]

Eto, toliko za sada od mene...
Trudnice uživajte i mazite stomačiće, a mojim trudilicama svu sreću želim, da sve do jedne ugledaju [sm=rozacrtici.gif]
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (27.5.2016 16:01:25)

Enna nek si nam se javila.Ja sam uvijek ganjala ove "teske slucajeve" kad uspiju pa sam tad imala elana za sve.Kad smo mi uspjeli svi ce [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]
Bubule ima li simptoma kako si nam? Jedva cekam tvoju betu
Perlice da bude sa srecom da aBd sto prije krenes u postupak
Rosa ima li te,falis nam [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
BraMar,Harmonika,BubaDara,Leptirica,Lejni,anandice,malena,silver... [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Ja cu danas malo u set_nju,dosta mi je lezanja [sm=smiley1.gif] onako lagano,dobro se osjecam hb.Malo me buni "zuta" mokraca,kontam upala se jos nije povukla a tek 6.juna na kontrolu i ponovo vadjenje nalaza [sm=smiley1.gif] Molim Boga da nam svima olaksa [sm=smiley27.gif]




3_godine -> RE: Čekaonica-Maj (30.5.2016 21:30:50)

Cure kako ste mi sve? Moj pocetak bockanja se priblizava pa i nervoza pomalo raste :) Bez obzira nekako sam optimisticna pa vidjecemo sta ce se desit na cekaonici juni :)




3_godine -> RE: Čekaonica-Maj (30.5.2016 21:34:16)

BTW zna li neko kako nam je bubule danas je trebala raditi betu?




perlica55 -> RE: Čekaonica-Maj (30.5.2016 22:01:49)

Pročitala sam na drugoj temi da joj je beta negativna [sm=smiley19.gif]
Bubule jako mi je žao, hrabro naprijed [sm=bravo.gif]
3godine, sretno s pikanjem, nek bude finih jajnih stanica [sm=smiley1.gif]




anandi -> RE: Čekaonica-Maj (31.5.2016 8:04:27)

Jutroo
3_godine sretno s bockanjem, aBd da bude dosta jc [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Kad kreces?
perlice sta si ti skontala, hoces li sad ponovo u postupak?
Trudniceeee kako ste mi vi?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>