RE: Čekaonica-Maj (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 9:51:07)

moja Lejni [sm=hudicek1.gif] jos nema a mene stomak bolucka od sinoc i bila sam sigurna da sam dobila ali nista [sm=smiley1.gif] kontala sam danas uraditi jedan testic,moram otici do apoteke (ako u medjuvremenu ne dobijem) stvarno imam simptome pred [sm=hudicek1.gif] a danas je 39 dc :O




pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 10:51:27)

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=34597 ja sam u soku tresem se!!!




9months -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 11:15:53)


IZVORNA PORUKA: pcelica 23

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=34597 ja sam u soku tresem se!!!

Pčelice, ja evo imam grozan dan, ali do neba ti zahvaljujem što si ga upravo popravila.

Čestitam ti mila i da ovaj put bude zdrava i uredna trudnoća
[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Presretna sam zbog tebe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 11:24:44)

draga 9-tka ja ne vjerujem jos uvijek nikada nisam imala ovakvu crticu koja se pojavila iste sekunde,sad ne znam sta da radim...evo spremila sam se i odoh raditi betu(valjda sta radi subotom) u soku sam i ne vjerujem nikako




rosa_canina -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 11:47:07)

Pceli moj [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] cestitam ti.




rosa_canina -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 11:48:58)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] Reko ja tebi sto se jedno cudo ne bi desilo i tebi :-) Radi betu pa nam javi :-) Uh kad se sjetim da ti je doktor predlagao kontracepciju..




perlica55 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 12:56:19)

Pceliceeeee dragaaaa, čuda postojeeeee [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Vjerujem draga moja da si u šoku [sm=smiley36.gif]
Fino se saberi, uradi betu, ponovi je za dva dana... Omaraj što više,
na pregled ne žuri da izbjegneš nepotreban stres. Eventualno nazovi gina
da ti uključi progesteron, reda radi...

A sada nam otkri tajnu uspjeha [sm=jezicek.gif] Ako se ne varam TM je imao
loš spermiogram [sm=zmeden.gif] Dal je uzimao što za poboljšanje?
Joj kako si me razveselila [sm=smiley1.gif]


Cure moje častim vas [sm=kava.gif][sm=torta.gif][sm=bravo.gif]

Danas slavim rođendan (bio je prije dva dana). Na vikendici smo,
čekamo ekipu da nam dođe predvečer, biti će lom do jutra...
Trebao mi je biti najsretniji, al nedam da me tuga danas lovi [sm=smiley1.gif]




harmonika -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 13:54:36)

Jao pčeli diiiiivnoooo!!! Ima Boga,neka te obradovao,tako sam srećna zbog tebe. Perlice srećan rođendan!!!




pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 14:31:55)

drage beta je 3146,0 [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ja sam i dalje u soku i ne vjerujem,stvarno ne vjerujem...
da,Perlice da mm je imalo OAS poprilicno los spermogram,ja ne znam kako se ovo desilo ali desilo se zaista se cuda desavaju!! vjeruj da nista nije koristio,bukvalno nista,poslije VTO smo odmarali,ja sam izgubila svaku nadu i eto kad mi je zakasnilo ni tad nisam vjerovala pa me Lejni nagovori da radim test i evo sad ovo sok :)
harmonika hvala ti [sm=smiley36.gif]




Lejni -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 14:46:35)

Pceliceeee [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Nemas pojma koliko se radujem. Znala sam, a ti bi mucila i sebe i nas jos. Bravo i za betu to je velika beturina i naruci se kod ginoca kako perlica rece radi predostroznosti. Ah mogu zamisliti srecu. Jesi dragom rekla?

Perlice srecan rodjendan i uzivajte u zabavi. A za najsrecniji ja ne znam sta bih prokomentarisala. Da se uskoro obradujes i da sve bude ok

Joj zene hajmo dalje koja je na redu




perlica55 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 14:47:38)

Vau koja BETURINA [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Čestitam još jednom, držim fige za uredno dupliranje, malo srce na
pregledu, urednih 9 mjeseci [sm=nosecka.gif] i na kraju
živi i zdravu [sm=duda.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




wery -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 15:08:27)

Pcelice draga, najezila sam se od srece, pa to je divnooo, cestitam, neka vas Bog cuva, eto i za mene nade i kod nas je los spermogram.[sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




BubaDara -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 15:42:41)

Pcelice dragaaaaaa [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Cestitaaaaaaaam!!!!!! [sm=bravo.gif]
Znala sam, znalaaaaaa!!!! Isto i ja nisam smjela uraditi test odmah i onda isto iznenađenjeeeeee!!!!! Jupiiiii jeeeeee [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Da ti dragi Bog podari najljepših 9 mjeseci uživanja! [sm=smiley1.gif]
Ne mogu ti opisati kako si me usrećila!!!! Čuda postoje!
Piši nam poslije reakciju muža! Mogu misliti srećeeee hjoooojjjj!!!! [sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
Ako Bog da da bude još ovakvih iznenađenja ovdje!!!! [sm=smiley1.gif]
Grlimo vas moja plinceza i ja! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 16:17:54)

bas vam hvala drage moje,vecina vas zna otkad se borimo,ali stvarno nisam vjerovala da je moguce da prirodnim putem ostanem trudna,ali eto bas se cuda desavaju.
muz je kupio test i ja samo sto sam otisla u kupatilo zavrsitala (inace uvijek test gledamo pod mikroskopom [sm=smiley36.gif]) ovaj put crtica je bila odmah ma on je u soku kao i ja samo gleda u mene i pita se da li je moguce[sm=smiley1.gif]
eto neka vam ja svima budem primjer,dat ce Bog da sve docekate svoje [sm=duda.gif]...
ja sad ne znam ni sta dalje kad bi mogla na uz? ja sam zadnju [sm=hudicek1.gif] imala 30.marta v




perlica55 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 17:05:42)

Pcelice, vidi na nekom kalkulatoru trudnoće koji si tjedan sada,
po ZM. Pa se naruči krajem 6/7 tjedna [sm=bravo.gif]




Lejni -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 18:46:18)

Pcelice slazem se, izracunaj koja si sedmica sada i najbolje bi bilo kraj seste ili cak sedma da odes da se fino vidi mozda pravo srculence. Jedino ako ne daj Boze osjetis neke jace bolove i obojeni iscjedak. U tom slucaju odmah se javi dr.

Vidis kako uvijek sansa postoji. Zato zene u akciju




pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 20:08:06)

hm,na nekim kalendarima pise 6 nedjelja a opet na nekom pise 5 n i 3 dana...pa sad ne znam,ma vidjet cu sa svojom doktoricom sta ce mi ona reci kada da dodjem.Mene stomak i dalje bolucka nista strasno ali onako tupu,ko da cu dobiti svakog casa,eto,valjda je to normalno.




Bubule82 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 20:34:29)

Pa koja sreca!! Ja sam se rasplakala od srece! Mogu mislit koji osjecaj! Jeeeeeee :) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] mjesec je jreno super ajmo sad dalje svi! :)




pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 21:09:21)

bubule hvala mila i ja isto zelim da ovaj mjesec i svaki naredni bude ovako hairli kao meni,eto mi smo nakon 4 godine uspjeli,kako ne znam ali znam da je Bozija volja dok On nije odredio nije moglo ni biti! Doktorica mi je rekla da dodjem u ponedjeljak ujutro bez narucivanja primt ce me,ma divna zena,.pa da sve aBd bude dobro [sm=smiley1.gif]




malena27 RR -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 21:54:08)


IZVORNA PORUKA: pcelica 23

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=34597 ja sam u soku tresem se!!!



E ovo je vijest za igranje kola! Ma ja sam bila sigurna da je trudnoca, samo ti nisi [sm=smiley36.gif] cestitam ti mila, evo smijem se i radujem, kao da sam ja u pitanju!




suncica15 -> RE: Čekaonica-Maj (7.5.2016 22:09:23)

O mila moja neka je sa srećom. ..kako lijepa vijest. AkoBogda uskoro će cijela ekipa iz Baliceve čekaonice biti debela i sretna.
Anandi i Rosa držimo fige pa da se proslavi kad sljedeći put dođem u Tuzlu.
Malena kad se radi beta




BraMar -> RE: Čekaonica-Maj (8.5.2016 9:23:54)

Pčeli KRALJICE [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




pcelica 23 -> RE: Čekaonica-Maj (8.5.2016 9:41:12)

suncice moja,dat ce Bog da i nase drugarice iz ordinacije,a i ostal cure ugledaju svoje [sm=rozacrtici.gif].
BraMar jesi vidjela koji preokret?
Malena,svi ste znali sem mene hahaha,hvala vam na podrsci[sm=smiley1.gif]
Eh,sad jedno pitanje,naime mene stomacic onako nesto kao bolucka,rasteze,zateze,ne znam kako bi opisala najblize je mnstrualnom bolu,sve ko da ce [sm=hudicek1.gif] krnuti je li to normalno i do kada to traje?




rosa_canina -> RE: Čekaonica-Maj (8.5.2016 12:35:32)

Suncice i pcelice hvala vam :-) Jedva cekam da prodje jos 6-7 dana da uradim betu. Simptome ne osluskujem, trudim se ne zamarati.




koka i po -> RE: Čekaonica-Maj (8.5.2016 14:06:53)

pcelice cestitam [sm=smiley1.gif]


malena...cekam tvoju "sliku" na ovoj temi [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>