RE: Ramazanski meni 2016 god. (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuhajmo zajedno



Poruka


Amam -> RE: Ramazanski meni 2016 god. (1.7.2016 20:21:05)

mi sinoc kod svekijevica bili pilici sa raznja i japrak,humus i krompir u kukuruzno brasnu,ruzice.
Veceras ja i sinak sami pa cemo kljukusu s batacicima i palacinke s nutelom i malinama 😊




canim -> RE: Ramazanski meni 2016 god. (1.7.2016 22:01:03)

Ena, uh sto ono dobro izgleda, vjerovatno neslanih ima u bakkalu kod sebilja.
Zene, vec Noc Kadr dodje, ode nam polako najdrazi gost, ucite, dovite sto vise ovih zadnjih lijepih dana, nek vam je mubarek.




niki83 -> RE: Ramazanski meni 2016 god. (2.7.2016 0:57:26)

Amin!
Allah vas nagradio sto podsjecate!
Odlazi nam Ramazan..[sm=smiley13.gif]

Mi smo veceras supicu i paprike pecene sa pavlakom..nesto mi se bas jelo tako jednostavno i lagano.. mm je imao i pilecu jetricu jos.
Za sehur inshallah opet hurme i voda [sm=smiley1.gif]

Hvala zenicama na savjetima..znaci puding je bio promasaj [sm=smiley36.gif]. Ima u Konzumu galette, probat cu ja to..mora da uspije [sm=smiley1.gif]
Eh..kod nas u Ze nema ni tih po 70KM pistacija [sm=jezicek.gif]




Amam -> RE: Ramazanski meni 2016 god. (2.7.2016 19:33:20)

Selam zenice,sta se krcka za ve erasnji iftar?
Kod nas sirnica i paradajz salata,da i mi.pitu pojedemo ovog ramazana 😁




niki83 -> RE: Ramazanski meni 2016 god. (3.7.2016 0:17:27)

Veceras iftar bio kod moje seke..imali smo supicu, teletinu s krompiricima i gljivama, salata miks (kupus, grasak, kukuruz, paradajz..odlicna!)..i maslenjak sa sirom..
Lubenica, dinja, sladoled..
Ja vec razmisljam kako bih mogla zeljanicu sutra za iftar aBd [sm=smiley36.gif] nesto mi je naumpala..ali samo nju..da ocejfim [sm=smiley1.gif]
Danas sam vec napravila jednu havanu za bajram [sm=smiley1.gif]




alman -> RE: Ramazanski meni 2016 god. (4.7.2016 0:27:45)

Jos sutra ako Bog da iftar i ode nam najdrazi gost. Meni je tako brzo proslo,ne mogu vam opisati. Iskreno vjerijem da nam je dragi Allah ukabulio nas post i sve ibadete i da nam je oprosti grijehe i da cemo poslije Ramazana bit jos bolji i cvrsci vjernici.

Eh kod mene je u petak bio iftar dolazili nam moji i mm roditelji nekako sam uspjela da sve pripremim. Na meniu je bila
Pileca supa
Cifteta u pradajz sosu sa piro
Polagani burek i sirnica
Kompot
Hurmasica,havana i oblatna sto je ostalo od prohodanica[sm=smiley36.gif]

Poslije su svi otisli na teraviju i nafilu dosli u 2. A ja sve pripremila na stolu sehur,tako da smo se tek iza sabaha razisli . Uglavnom bilo je prelijepo bas mi je drago sto je tako ispalo. Nema nista ljepse od okupljene porodice oko sofre [sm=smiley1.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]