RE: Dr.Beciragic-vojna (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


M kao Mama -> RE: Dr.Beciragic-vojna (15.7.2013 10:12:05)


IZVORNA PORUKA: Mirela_sa

Ja sam Beciragica prozvala mesaro jer kada sam se ja porodila, on je jednu zenu mucio bukvalno 5 sati jer je beba isla guzom, nije htio carski nije dao Puzicu da okrene bebu i jos na kraju kad je porod proso, ostala posteljica koju je zeni prvo pola sata nazivo radio i poslije je tek uspavao. PRavi KRETEN. A dr Aida je super samo sto je u trenutku kada sam se ja poradjala pricala na telefoni tako zena prica i meni se nasloni na stomak i ja rodih i ona se okrenu i ode nastaviti razgovor. Ne znam sad sam 15 sedmica i kad pomislim na porod prosto me strah gdje otici... Jer koliko sam cula Aida radi povremeno jer se operisala i od iole dobrih doktora samo je Nakas ostao.. Jos kad pomislim ko je direktorica zgadi mi se...



vala ja sad kad bih rađala, išla bih na jezero, rodila dvoje u Općoj, jer mi je dr. MAšić tamo bio, njega nema tamo me više ništa ne vuće, rodica mi se proodila prije 6 dan na Jezeru kaže imaju super sale i neke ekstra krevete, ono ko u inostranstvu, pa rekoh valja i to vidjeti, hahhahhaah

o bečiragiću,sve rečeno nekad prije na ovoj temi, ne volim ga ni uputu sresti




Mirela_sa -> RE: Dr.Beciragic-vojna (15.7.2013 10:17:31)

hhaha jes jes, i ja razmisljam o Jezerz cula sam da je svjetski.. pa reko da i to iskusim :) ima jos vremena dok budem morala odluciti:)




M kao Mama -> RE: Dr.Beciragic-vojna (15.7.2013 10:18:45)


IZVORNA PORUKA: Mirela_sa

hhaha jes jes, i ja razmisljam o Jezerz cula sam da je svjetski.. pa reko da i to iskusim :) ima jos vremena dok budem morala odluciti:)




pa n eznamšonda šta se razmišljaš, ja ako treće rodim, to će biti za ljubav Jezera, hhhahhaahhah




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]