Borba sa E.coli nakon spontanog pobačaja.. (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


adi2015 -> Borba sa E.coli nakon spontanog pobačaja.. (12.8.2016 8:31:36)

Pozdrav ekipi,

supruga je prije par mjeseci imala spontani pobačaj usljed izloženosti E.coli. Sada se (prije planiranja novog začeća) bori sa istrebljenjem ove bakterije, prvenstveno prirodnim preparatima kao što je brusnica, ulje od divljeg origana, samljevene sjemenke dinje, ostali starinski specijalni domaći preparati itd itd. Ako nakon uzimanja brisa, bakterija bude još u organizmu, odluka je koristiti pripadajuće antibiotike (tipa Mural ili sl).

Interesuje me na koji način se prvenstveno prirodnim preparatima ova bakterija može istrijebiti. Kakva su vaša iskustva? Kakve su opasnosti jakih antibiotika koji mogu riješiti jedan, a paralelno stvoriti nove probleme? Preko glave mi je raznih tekstova na net-u i magazinima, volio bih čuti realna iskustva;)

Hvala.
Adi




kocka -> RE: Borba sa E.coli nakon spontanog pobačaja.. (12.8.2016 11:06:44)

Evo moje realno iskustvo, ako vam nije daleko ili da nađete neki način da dođete do čaja koje prave časne sestre u Topoli kod Gradiške. Zove se čaj protiv ešerihije i drugih bakterija i definitivno pomaže. Pokušajte nazvati pa vidjeti sa njima oko eventualnog slanja, ne znam da li to rade. 051/892-383 i 065/974-696




adi2015 -> RE: Borba sa E.coli nakon spontanog pobačaja.. (14.8.2016 7:17:50)

hvala velika na preporuci i kontakt info! svakako ću to uraditi.

lijep pozdrav.
Adi




Stranica: [1]