Podmladjivanje jajnika (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


nanaca -> Podmladjivanje jajnika (21.8.2016 12:29:46)

Iscitavajuci forume o MPO iz susjednih drzava, naidjoh na tekst o podmladjivanju jajnika. Navodno, zenama koje su usle u menopauzu vraca se funkcija jajnika tako da mogu zatrudniti. Ja sam poslala mail i odmah su mi odgovorili. To rade u bolnici u Jevremovoj, i to radi dr. Ljubic.

Da li je iko od vas nesto vise o ovome cuo?




Galicia -> RE: Podmladjivanje jajnika (21.8.2016 17:36:48)

Ja prvi put cujem o ovoj metodi. I bas me zanima sta je to i kako mogu povecati funkciju jajnika.




nanaca -> RE: Podmladjivanje jajnika (21.8.2016 20:02:06)

Javim vam cim mi daju odgovor na moje pitanje (da li se ova metoda moze primijeniti i kod zena koje imaju nizak AMH i cije su stanice, vjerovatno, slabijeg kvaliteta zbog godina.
U medjuvremenu mozete vise pronaci na internetu. U Srbiji ova metoda kosta oko 2.500 KM, ako sam dobro zapamtila.




nanaca -> RE: Podmladjivanje jajnika (21.8.2016 20:08:32)

http://www.infertilityny.com/ovarian-rejuvenation-nyc/




Galicia -> RE: Podmladjivanje jajnika (21.8.2016 20:20:08)

Javi nam.
Ja imam visok FSH i nizak AMH.




Azro -> RE: Podmladjivanje jajnika (26.1.2023 11:46:14)

Pozdrav svima, novi sam ovdje, pa sam nasao ovu temu da je ozivim, a ne znam kako ja da postavim novu temu 😂
Zanima me, da li je iko isao na ovaj postupak? Nasao sam kod nas dr. Suada Tinjic iz Tuzle da radi, isla je na specijalizaciju kod dr. Aleksandra u Beograd koji je i osmislio ovu metodu.A ima i kod dr. Aleksandra u Beogradu na klinici BioCell, procedura dodje oko 2500KM svaki put.
Da li IKO ima iskustva i da li je isao.
Hvala puno 😊




Stranica: [1]