Razgovori o očekivanju beba - Septembar (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


tačkicaa -> Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 0:15:41)

Evo kad već ne spavam, i kad je već moj mjesec da obavim svečano otvaranje [sm=smiley36.gif]
Bujrum hanume upadajte [sm=bravo.gif]




winky_sa -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 6:12:34)

Ocekujemo prvu septembarsku [sm=duda.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Svim ovomjesecnim terminusama zelim puno srece, sto lakse porode i brzi oporavak.




bejbibi -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 8:22:13)

Jutro zene ..evo dodje nam i septembar :) terminusama sto lakse porode zelim ...

BUBO SRETNO [sm=smiley1.gif]

Ostale kako ste ? Jeste se naspavale ? Mene cura probudila u 7 uh,ona se valjda naspavala..al dobro je naspavala sam se hB ..sad bolje i ona soava kako ne doji pa prespava nekad i citavu noc ..nekad se probudi placeci i trazi mene ,zagrli me i zaspe :)

Eto toliko,odo sad izbacit ovu jutarnju mucninu[sm=smiley36.gif] pa doruckovat ..




Midnight_489 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 8:32:41)

Jutro žene [sm=bravo.gif]
Evo nas i u septembru,terminušama želim što lakši porod. [sm=bravo.gif]
Jeste mi aktivne,i novu temu otvorile [sm=jezicek.gif]
Ja nisam imala neta ovih dana kod mame,dok joj jučer nisu donijeli novi ruter [sm=smiley13.gif]
Ja sam se naspavala,evo sa mamom pijem kaficu [sm=smiley36.gif] razmišljamo šta ćemo za doručak [sm=smiley1.gif]

Sada ću postaviti spisak,da vidimo koja je trblica sljedeća na redu [sm=smiley36.gif]




Midnight_489 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 8:38:08)

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) [sm=smiley1.gif]


SEPTEMBAR 2016 [sm=smiley1.gif]

03.09. Vrtni patuljak [sm=rozacrtici.gif] - porodila se 19.08. [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
09.09. BubaDara [sm=rozacrtici.gif]
11.09. Agatha [sm=rozacrtici.gif]
16.09. ema08 [sm=modricrtici.gif] - porodila se 27.08. [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
26.09. Lejni [sm=modricrtici.gif]
26.09. samy_lo [sm=modricrtici.gif]
28.09. tackicaa [sm=rozacrtici.gif]


OKTOBAR 2016 [sm=smiley1.gif]

06.10. anidla [sm=modricrtici.gif]
-- 10. winky_sa [sm=modricrtici.gif]



NOVEMBAR 2016 [sm=smiley1.gif]


02.11. Maglaj_num [sm=modricrtici.gif]
10.11. amelaaa [sm=rozacrtici.gif]
28.11. svamojadjeca [sm=modricrtici.gif]


DECEMBAR 2016 [sm=smiley1.gif]

01.12. bebica11 [sm=rozacrtici.gif]
03.12. lejla80 [sm=modricrtici.gif]
04.12. leptirica13
24.12. bambi1 [sm=modricrtici.gif]



JANUAR 2017 [sm=smiley1.gif]


05.01. NARI
06.01. midnight489 [sm=rozacrtici.gif]
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017 [sm=smiley1.gif]

02.02. saraa

MART 2017 [sm=smiley1.gif]

05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi




lejla80 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 9:03:10)

Morning žene moje, ovi mjeseci lete li lete. Meni baš nešto brzo sve prolazi.
Kod mene sinoć opet djelomično besana noć plus grč u nozi, evo me šepam. Mg ne pomaže, jučer sam dva popila.
Midnight zaboravila si Agathu i ona se porodila; )




NARI -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 10:17:33)

Jutro zenice! Reko da se i ja prijavim u septembar.
Kod mene ovih dana uvijek neka trka frka. Evo ispratila starijeg sina u skolu. Nekako sam i ponosna i tuzna. A i ovaj zub že pobolijeva. Ja vam se javim kasnije.




Leptirica13 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 11:40:34)

posto je I meni carski, pretpostavljam da ce termin biti krajem novembra..mozda oko 25-og..
sta li nam radi bubadara sad? [sm=nosecka.gif]




samy_lo -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 12:49:33)

Dancek zene..
da se i ja prijavim na septembarsku temu..
Svim terminusama zelim sto lakse porode :)




maya25 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 14:25:47)

samo da se prijavim,moj termin 10 april abd... ledja me bole uzas [sm=smiley19.gif] ljubim vas




tačkicaa -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 15:00:48)

Slabo vi to nešto danas [sm=smiley1.gif] I ja sam haman nahladila, kišem, smalaksala sa, baš nešto bezze [sm=smiley13.gif] Evo k'o Lejla se osjećam [sm=jezicek.gif] Midnight obavezno nam ispravi Agathu, a mo'š i pričeknut' Daru saće ona aBd javit' da je hanumče stiglo, pa mo'š o jednom trošku [sm=smiley36.gif] Znači Bejbibi ti odviknula malu [sm=smiley1.gif] Leptirice, rano ti je još za paniku, počni paničarit' tamo pred kraj [sm=smiley36.gif]
Majo Dobro nam došla [sm=bravo.gif]




BubaDara -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 16:10:50)

Evo prve septembarske bebare[sm=bravo.gif]
Jutros oko 9 stigla naša princeza 3650 g.[sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]
Spinalna je super. Evo nas odmaramo, mirisemo se, nema zaista veće sreće!!!
Hvala sto ste brinule za nas ali nisam stvarno bila u mogucnosti prije...
Sretno svim ostalim mojim ženicama pa pišem vam boljom prilikom [sm=smiley1.gif]




tačkicaa -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 16:20:07)

Jeeeeeeeeeeeeeej [sm=bravo.gif] Četitam Daro, neka ti je uvijek zdrava, sretna, pametna i lijepa, kupa s mamicom joj [sm=bravo.gif]
Midnight to razbaci nam kolce i za Daru i Džanu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Midnight_489 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 16:25:35)

Odmah ispravljan spisak,čim sjednem za kompjuter [sm=smiley1.gif]
Prvo da čestitam Bubadari bit će nam neobično na forumu bez tebe,poljubi bebu za mene,a
maji poželim dobrodošlicu.
Idem sad upaliti kompjuter i spisak ispraviti [sm=smiley1.gif]




Midnight_489 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 16:37:24)

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) [sm=smiley1.gif]


SEPTEMBAR 2016 [sm=smiley1.gif]

03.09. Vrtni patuljak [sm=rozacrtici.gif] - porodila se 19.08. [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
09.09. BubaDara [sm=rozacrtici.gif] - porodila se 01.09. [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
11.09. Agatha [sm=rozacrtici.gif] - porodila se 27.08. [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
16.09. ema08 [sm=modricrtici.gif] - porodila se 23.08. [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
26.09. Lejni [sm=modricrtici.gif]
26.09. samy_lo [sm=modricrtici.gif]
28.09. tackicaa [sm=rozacrtici.gif]


OKTOBAR 2016 [sm=smiley1.gif]

06.10. anidla [sm=modricrtici.gif]
-- 10. winky_sa [sm=modricrtici.gif]



NOVEMBAR 2016 [sm=smiley1.gif]


02.11. Maglaj_num [sm=modricrtici.gif]
10.11. amelaaa [sm=rozacrtici.gif]
28.11. svamojadjeca [sm=modricrtici.gif]


DECEMBAR 2016 [sm=smiley1.gif]

01.12. bebica11 [sm=rozacrtici.gif]
03.12. lejla80 [sm=modricrtici.gif]
04.12. leptirica13
24.12. bambi1 [sm=modricrtici.gif]



JANUAR 2017 [sm=smiley1.gif]


05.01. NARI
06.01. midnight489 [sm=rozacrtici.gif]
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017 [sm=smiley1.gif]

02.02. saraa

MART 2017 [sm=smiley1.gif]

05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi

APRIL 2017 [sm=smiley1.gif]

10.04. maya25

Što je vas septembarske terminuše krenulo... [sm=smiley36.gif] [sm=jezicek.gif]
Dodala sam i tebe maja [sm=smiley1.gif]




pcelica 23 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 16:51:35)

Pozdrav za vas [sm=smiley1.gif] vjerovatno me neke zene znaju iz cekaonice pa odlucih da se i ovdje prijavim [sm=smiley1.gif]
Mozda bih i prije ali cijela trudnoca je nekako "stresna" pa sam komentare jedino ostavljala u cekaonici,iza nas je amniocenteza (koja je hB pokazala da nosim zdravog djecaka) iduca nam je ehokardiografija(nadam se da ce biti uredna) i tako...da ne smaram o tome! [sm=smiley1.gif]
Naime,ja sam u 22 nedjelji i danas primjetim neke flekice na majici i dodjem do zakljucla da je to iz bradavica [sm=smiley1.gif] malo sam istrazivala vidim da je to kolostrum! Interesuje me je li malo rano za to?




lejla80 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 17:04:50)

Daro draga čestitam ti, da nam se što brže aBd oporavis a maloj cezi želim dug i sretan život, da bude ponos svojoj mamici. Ljubimo vas obje. Kad stigneš malo ćeš nam o toj spiralnoj detaljnije. ..[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Dobrodošle nam nove cure. Nadam se da ćete biti aktivne i da ćemo se lijepo družiti ovdje. Pčelice ne smaras, takve smo ti sve, vazda neki belaji trudnicki. I kod mene povremeno procuri a imam i ragade, evo se danima borim sa njima.




tačkicaa -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 17:07:47)

Dobro nam dosla Pcelice [sm=bravo.gif] Valjda je to sa kolostrumom indivudualno, eto ja u devetom a jos se nije pojavilo, ali sam cula od mnogih zena da od rane trudnoce imaju flekice. Ne bi' se ja puno zamarala da sam na tvom mjestu. Amnio uredna, sad se opusti i uzivaj [sm=bravo.gif]
Midnight Kako nam se Lejni ne javlja neko vrijeme, ja cu haman do zadnjeg dana imati nekog ispred sebe, da me tjesi da nisam sljedeca [sm=smiley36.gif] a opet nekako jedva cekam, bas me zanima kako ce bit' [sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 18:12:28)

Dobrodoslice MAYI I PCELICI zelim vam ugodne teudnoce do kraja :)

PCELICE ne brigaj nista ,sve je to normalno :) ..kod nekih pocinje ranije kolostrum a kod nekih nikako [sm=smiley36.gif] kod mene ni u jednoj trudnoci nije curio a dojila sam djecu super..

TACKICE jesam draga odvikla ..nisam vise ni imala mlijeka al eto dojila 1,5g [sm=bravo.gif] to je super .. da nisam ostala trudna ja bi to 2g al et sta se mora mora se [sm=smiley1.gif] ja sam mislila da ce napravit haos ..al ne mogu da vjerujwm da je tako lahko sve islo[sm=smiley1.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 18:14:15)

Ah BUBOOOOOOOO zaboravih ti cestitati[sm=smiley36.gif]

CESTITKE ,nek vam je ziva i zdrava cura dugo godina :))

Ajde sad na temu BEBE[sm=smiley36.gif]

Cekam teeee:))




winky_sa -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 18:26:37)

Bubadaro cestitammm [sm=bravo.gif] da vam bude sretna nasmijana i zdrava skupa sa vama. Uzivaj
Mayi i pcelici (ako sam zapamtila nick [sm=zmeden.gif]) zelim dobrodoslicu. Sto se tice kolostruma, nisam se ni ja susrela s tim a evo i nama se polako priblizava deveti.
Tackice smanjuje nam se spisak opasno. Smjenjuju se uzbudjenje i strah [sm=smiley1.gif]




lejla80 -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (1.9.2016 19:42:50)

Tackice ma neka te imaš ti još fore. Treba zaraditi koju striju i tako te prateće elemente [sm=smiley36.gif]

Winki kod tebe nema datuma koliko vidim na spisku al svakako je vakat spremati se, baš fura ovo vrijeme.

Bejbibi bi, eto polako se stvari rješavaju. Mi uvijek džaba paničarimo. Jesu li se mučnine imalo smirile. Sretno sutra.

Nari tvoj momak u školu, heh. Moj ove godine tek u predškolsko, ihhhh koliko smo samo tražili odgovarajući ruksak. Mogu zamisliti uzbuđenja kad krene u školu ajjjj.




winky_sa -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (2.9.2016 6:25:47)

Jutroooooo, ima li budnih, naspavanih.
Jeste li spremile djecicu u skolu/vrtic.
Lejla meni kada su upisivali datum nisam bila sigurna oko termina, ne slazu mi se moja i dr racunica. Tako da ja bih rekla 10.10. [sm=bravo.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (2.9.2016 7:53:47)

Jutro zene ,ev i mene..mja ustala ranike doci ce ciko da ocisti namjestaj .rekao do 9 da ce doc pa mislila posklonit malo ,kad vidim mm to uradio sve[sm=smiley36.gif] bas je divan heheh ...dosao po M da ga vodi u vrtic u usput pospremio ...da hoce jos ciko doc dok je on ovdje [sm=smiley36.gif] da ja odspavam [sm=jezicek.gif]

Pije li se kafica :) ...ja je ne mogu nikako a nekako ko da imam zelju popit.mada nisam ovisnik ,mogu komotno bez nje al et volim taj svoj ritual ispijanja ..valjda mognem jos malo ...u 4 imam dr vidjet cu sta ce mi tacno reci ..nesto sam nervozna ..ne volim ic doktoru uh




amelaaaa -> RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar (2.9.2016 8:48:28)

Dobro jutroo zeneee [sm=smiley36.gif] Jucer me nije bilo, na poslu sam pala s nogu + isla na kontolu (sve u redu hB) [sm=smiley1.gif]
..
Dobrodosle majo i pcelice Sto se tice kolostruma, u prvoj trudnoci nije mi nista curilo, a sad, u drugoj mi je u 12toj sedmici toliko nadoslo da su mi grudi pucale, i curilo je malo dan-dva, pa se smirilo. Trenutno sam u 31oj sedmici i nema nista [sm=smiley36.gif]

BUbadaro cestitaaaam [sm=bravo.gif] Stigla bebaca, mazite se i uzivajte [sm=duda.gif] Saljemo vam pusice :****




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>