RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Zelimo_bebu -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 11:59:48)

Dobro jutro trudnice drage. Ja sam nova na temi. Sve vas lijepo pozdravljam, zelim vam ugodne i lijepe trudnoce, lake porodjaje i zdravu djecicu i da sve skupa doguramo do najljepseg susreta [sm=smiley1.gif]. Mi smo danas 7+5. Dobro se za sada osjecamo i guramo dan za danom naprijed, a obzirom da smo dugali cekali sve ovo i ono kada nam je lose, muka itd. je extra dobro, ne zalimo se ni sekunde jer se za ove osjecaje zivi...




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 12:06:14)


IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Dobro jutro trudnice drage. Ja sam nova na temi. Sve vas lijepo pozdravljam, zelim vam ugodne i lijepe trudnoce, lake porodjaje i zdravu djecicu i da sve skupa doguramo do najljepseg susreta [sm=smiley1.gif]. Mi smo danas 7+5. Dobro se za sada osjecamo i guramo dan za danom naprijed, a obzirom da smo dugali cekali sve ovo i ono kada nam je lose, muka itd. je extra dobro, ne zalimo se ni sekunde jer se za ove osjecaje zivi...


Dobro nam dosla draga i cestitke na trudnoci[sm=bravo.gif] da aBd sto lakse podneses sve i izguras do kraja aBd :))) ..i naravno sto laksi porod kad dodje vrijeme za to ;)

Kad je termin da te stavimo na spisak ?

Ps.javljaj nam se redovno ;)




pcelica 23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 12:23:02)

bejbibi meni je termin 4.januara [sm=smiley1.gif] aBd pa me uvrsti na spisak [sm=smiley1.gif]
Ma joj to s vodom je haos jer racunam samo vodu,a cajeve itd ne uvrstavam to je dodatno [sm=smiley1.gif] eto od danas mjenjam pa cemo vidjeti stanje!
Zelimo bebu eh,neka i tebe ovdje biti aktivnija,nemoj se ugledati na mene [sm=smiley1.gif]




anandi -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 12:52:13)

Evo i mene
pceliceee cupavo moje, pa gdje si ti do sada [sm=smiley36.gif] kad si se vec ovako kasno pridruzila bar nam budi aktivnija sada. Evo skupljamo se iz cekaonice.

zelimo bebu dobro nam i ti dosla, i sve ono sto te sljeduje, znaci ugodna i skolska trudnoca

bejbibi javljam se i na danasnj raport [sm=miska.gif] aaa ebay je po meni zlo, jednom sam i nikad vise [sm=smiley36.gif] sad tu i tamo sebi narucim preko fb po haljinu, povoljne su a kvalitetne

bebice drago mi je da ste uspostavila dojenje [sm=bravo.gif] sad uzivaj

Mina samo se naoruzaj vitaminima. Kako si danas?

manuela cestitam ti drugarici na rodenju curice, da joj bude zdrava i ziva dugo godina a njoj zelim brz oporavak[sm=bravo.gif]




pcelica 23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 14:47:49)

evo me moja anandi mah nikad da se javim ovdje a vidim da vam je zabavno [sm=smiley1.gif] pokusat cu se aktivirati da me hrabrite do kraja [sm=smiley1.gif] jos malo je ostalo [sm=smiley1.gif]
Ima li kod tebe mucnina kad ces kod nasih "ljepotana" na pregled?




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 15:11:08)

Ja ljepote udjem na temu a tamo i novih I starih ponovo aktuelnih trudnuca.Zelimo_bebu cestitam na trudnoci i dobrodosla u nas klub...

Ja danas opet ljencarim nisam isla nigdje... Mali u skoli muz na poslu a ja malo sjedim malo nesto radim...
Htjela sam malo pete srediti al kasnije cu...
Bebac me lupa na sve strane... 32 sedmica polako se priblizavamo nasem susretu...

Ne znam kome sad da odbrojavamo izgleda do januara nista...




Mina90 -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 15:12:28)

Danaa sam suppeerrr, masala... pijem cijedjeni sok od narandze, ruckila sam sirnicu sa kiselim kupusom, to mi nesto naumpalo evo danima, a kontam kiseli kupus je pun vitamina C... jos mi sveki donijela cijedjeni nar, pa I to pijem + Pregnital koji mi je doktorica dala...
Danas sam procitala (slucajno)jednu tuznu pricu, o jednoj zeni koja je na porodu izgubila bebu...placem, ne mogu sebi da dodjem, sve me strah da mojoj pahulji nece sta bit, molim Boga da bude sve ok sa trudnocom I porodom...
Jedva cekam aBd sljedecu kontrolu da vidim da je sve ok... [sm=nosecka.gif]
zab sam.napisat u vezi ove vode....ja nikad nisam.pila 2l vode dnevno, moj organizam.kao da nekad uopce nema potrebu za vodom...unosim tecnost sokovima, cajevima, al voda bas slabo... jedne prilike, jedan doktor mi je reko da unosim.onoliko koliko mi se trazi...ja tako I unosim, vecinom pijem caj I sokove, vode nesto bas malo...




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 15:18:51)

Drags Mina90 ti stalno opterecena nekim crnim mislima...
Bice sta dragi Bog da uzivaj i opusti se a sve su sanse da ce sve biti kako treba...
Svasta se desava stalno ja izbjegavam da citam i gledam tuzne vijesti samo pozitivno imas malo bice u sebi koje svu tvoju energiju upija...
A u krajnjoj liniji bice sto biti mora i niko od nas nista ne moze promijeniti...
Promijeni svoj stav.. Mlada si I slijedi ti najljepsi period u zivotu...[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Mina90 -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 15:25:54)

Hehe ispade da je tako manuela, a inace nisam takva nego me strah kako mi je prva trudnoca...sta god da se desi, ja ah sta li je ovo, zbog cega li je [sm=smiley36.gif]
mislim da sam doktorici isla na zivce prvi put kad sam.je nekih pola sata gnjavila pitanjima, smijem li ovo, smijem li ono
Upravu si, pokusat cu da se opustim [sm=smiley1.gif] aBd bit ce sve ok! I jos jedva cekam aBd da pupo naraste I sa osjetim lupkanja, tad cu bit mirnija




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 15:46:50)

Evo i menw na raport..ja isla malo setati sa djecom..pohladno al suncano pa reko da izadjemo malo.A nije 7 dana izlazila ..bilo me strah da se ne pogorsa stanje al haj sta cu,mora malo i na zrak ...tako kupim sebi dzemper i hlace 😍😍😍 hlace 25 km anpredobreeeee...elasticne ,preko pupe super a nisu dole ni ko helanke ,ima malo lufta [sm=smiley36.gif] ma hej bas po mom ispale [sm=bravo.gif] tako da sam sva happy haha ...

Mm juce trazio kompot pa sam nakupovala voca i evo stavila da se kiha ,pa da buredzik pravim za rucak ...

Pcelice ,uvrstit cu tw odmah :)

MINA ma izbjegavaj takve price kolko god je moguce ..svasta se desava ko sto Manuela rece al nije do nas...nekad jednostavno nesto bude ...ti budi pozitivna i bice ok ;) a na picetku je tako inace dok se bebica ne osjeti jer ne znas sta se desava u pupi ..al uzivaj u ranoj teudnoci jer ces kasnije biti ko balon[sm=smiley36.gif] ja sam vec sad sva napuhana,jedva disem navecer [sm=smiley36.gif] a da ne pricam kkako je ustati sa kreveta [sm=smiley36.gif]

ANANDI ja sve gledam po ebay al ne smijem vise nista narucivati[sm=smiley36.gif] stvarno je to virus haha
Eh odo sad kuhat




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 15:48:11)


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA[sm=bravo.gif]


NOVEMBAR 2016 [sm=smiley1.gif]


28.11. svamojadjeca [sm=modricrtici.gif]porodila se[sm=bravo.gif]21.11


DECEMBAR 2016 [sm=smiley1.gif]


01.12. bebica11 [sm=rozacrtici.gif]porodila se [sm=bravo.gif]24.11
03.12. lejla80 [sm=modricrtici.gif]porodila se [sm=bravo.gif]24.11
04.12. leptirica13 [sm=rozacrtici.gif]porodila se [sm=bravo.gif]28.11
24.12. bambi1 [sm=modricrtici.gif]


JANUAR 2017 [sm=smiley1.gif]

04.01. Pcelica 23
05.01. NARI
06.01. midnight489 [sm=rozacrtici.gif]
19.01. aidicaa [sm=modricrtici.gif]


FEBRUAR 2017 [sm=smiley1.gif]


02.02. saraa
02.02. manuela [sm=modricrtici.gif]
05.02. Zeze
28.02. Lina85


MART 2017 [sm=smiley1.gif]


05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi [sm=modricrtici.gif]
17.03. Amela89 [sm=modricrtici.gif]


APRIL 2017 [sm=smiley1.gif]



MAJ 2017 [sm=smiley1.gif]


11.05. strepnja
22.05. anandi [sm=modricrtici.gif]

JUNI 2017 [sm=smiley1.gif]

5.6. Mina 90 [sm=modricrtici.gif]








manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 15:57:23)

Bejbibi cudo jedno kako zeni soping moze popraviti dan[sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 17:27:12)


IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi cudo jedno kako zeni soping moze popraviti dan[sm=smiley36.gif]


Uh jasta [sm=smiley36.gif] jos kad nadjes onako brzinski ,bez probanja,a one taman i po duzini i sirini [sm=smiley36.gif]divota
Ja inace moram hlace uvijek skracivati al ove su mi knaaaap [sm=bravo.gif]
A o dzemperu da ne pricam.zaljubljena sam vec dugo [sm=smiley36.gif]




Midnight_489 -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 18:59:17)

Hej ženice [sm=bravo.gif]
Kako ste mi vi?
Baš je zahladnilo,ja ne znam šta je ovo,već spavam pod najdebljim jorganom [sm=smiley36.gif]
Novim ženicama na forumu želim dobrodošlicu,i da što lakše podnesu trudnoću kao i sam porod [sm=smiley1.gif]

pcelice vidim i tebi termin u januaru [sm=smiley1.gif] hajd bar ima neko prije mene [sm=smiley36.gif]
mina ja kad vidim te tužne priče gdje majka izgubi bebu,ni ne čitam odmah mislim da se meni ili mojoj mrvici neće šta desiti [sm=smiley13.gif]
bejbibi upravu si to za shopping [sm=jezicek.gif] meni odmah dan osvane čim kupim kakvu stvarčicu,a još pogotovo za zimu kakav sladak džemper [sm=smiley1.gif] ma odmah sam bolje...

Eto žene,ja se raspisala,sad evo kuham supicu,uskoro će MM sa posla,pa da večeramo...
Imate puse. ❤️




aidicaa -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (30.11.2016 19:40:54)

Evo jedno brzinsko javljanje i od mene [sm=smiley1.gif]
Danas smo isli malo u kupovinu za bebicu, uzimali neke sitnice...sve stvarcice su tako malene i slatke [sm=love.gif][sm=love.gif]...Jedva cekamo da bebica aBd dodje
BEJBIBI kontrola je sutra oko 15h.
ZELIMO-BEBU dobrodosla [sm=bravo.gif] zelim ti skolsku trudnocu i aBd preslatku i zdravu bebicu.
LEPTIRICE cestitam od srca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] uzivaj sa tvojom dusicom




Mina90 -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (2.12.2016 14:55:06)

Kuc kuc, ima li vas zene ? [sm=smiley1.gif]




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (2.12.2016 16:54:41)

Aidica [sm=bravo.gif]
Mogu misliti jesi uzivala...
Sve bebece stvari su medene i tako male ...
Nekad se zacudim kako to uopste nekome moze...[sm=smiley36.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]




eminaja -> RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR (2.12.2016 17:18:16)

mina ti haman usla na staru temu [sm=smiley1.gif] prebaci se na decembar [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]