Neobavezno o medicinski potpomognutoj oplodnji - decembar! (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


malena27 RR -> Neobavezno o medicinski potpomognutoj oplodnji - decembar! (6.12.2016 9:47:36)

Sretno cure u ovom divnom mjesecu!
Prvog dana decembra rodjena, a zadnjeg potvrdila betu! Koji je to mjesec bio prije 6 godina... ludilo...

I vama zelim puno radosti u njemu...


AN Nur - nikako uzimati lijekove na svoju ruku - proci ce - do tada pij puno, puno tecnosti i jedi vlaknastiju hranu...




An Nur -> RE: Neobavezno o medicinski potpomognutoj oplodnji - decembar! (8.12.2016 0:27:51)

Pojela sam dva paketića suhih šljiva i jela samo puno supe i sad je bolje. To je od utrića.
Ipak sumnjam da će išta od ovog biti. Boli me stomak kao i inače pred [sm=hudicek1.gif].
Ima li iko pojma koliko snižen, dakle baš puno nizak testosteron ima veze sa uspjehom MPO? Kako to inače utiče na organizam žene?
I još mi nije jasno kako sam sa tako niskim testosteronom ovako dlakava po nogama i šire?
Osim toga već sam pisala u Prag da se informišem i razmotrim doniranje js. Umorna sam od maltretitanja vlastitog organizma i psihe sa ovim površnim mpo pokušajima.




malena27 RR -> RE: Neobavezno o medicinski potpomognutoj oplodnji - decembar! (9.12.2016 14:22:15)

An Nur ne gubi nadu, mozda je ipak dobitni i ovaj... kad je beta?




An Nur -> RE: Neobavezno o medicinski potpomognutoj oplodnji - decembar! (9.12.2016 22:29:03)

Beta je sutra, a ja sam dobila jucer. I to obilno dobila. Zvala sam kliniku. Rekli da odmah dodjemo na uzv pa sutra idemo u Sarajevo. Prva klinika u kojoj su mi poslije negativne bete rekli "ali gospodjo vi obavezno morate doci prije kraja [sm=hudicek1.gif] da se pregledate. Inace, samo se cuje "dobro prenijet cu doktoru" i vise se niko ne javi... Daj mi Boze da se i ovaj moj "slucaj" konacno raspetlja!




malena27 RR -> RE: Neobavezno o medicinski potpomognutoj oplodnji - decembar! (19.12.2016 10:38:05)

An Nur, zao mi je...Kako si sada?
U kojoj si klinici?

Cikite, ima li kod vas zime?





An Nur -> RE: Neobavezno o medicinski potpomognutoj oplodnji - decembar! (21.12.2016 22:08:38)

Sada sam dobro. vratila sam se u kolotečinu. pijem yasmin i čekam ciklus pa ću opet u Bahceci.
Dobri su mi, brižni i puni želje da pomognu. Svako malo čujem da su uspjeli nekom u mom gradu pomoći da dobije bebaća.
Malo sam ih šokirala kad sam spomenula kupovinu js. Misle da još nije vrijeme za to i da mi je to zadnja opcija.
Pa eto vidićemo kako dalje. Slušat ću ih.




Stranica: [1]