RE: Rad partnera u inostranstvu (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


mina3 -> RE: Rad partnera u inostranstvu (18.8.2017 21:57:00)

Ziel bas mi je zao kroz sta prolazis...najgore je kad ljubavi nestane..nedaj sebe ni za kog,nije on covjek koji te voli zato bi meni na tvom mjestu djeca bila najpreca i odlucila bi onako kako je najbolje za njih..jel postoji mogucnost s njegovim roditeljima da popricas pa da oni malo sjednu s njim popricaju??pisala sam na drugoj temi imam malu 13mj opet trudna zivim u stanu ni njive ni niceg nezaposlena pa opet vazda razbacano a vazdan radim pa jel on normalan pa ima djete tu zategnuto ne moze bit..pa kad nesto nebi mogla ja da uradim a ni on nece pa nebi ni ja pa nek bude sta hoce..pokazi mu zube...pitaj ga koji je njegov cilj sta hoce zapravo..joj kako mi je zao kad cujem ovako nesto kad te vlastiti muz nepostuje kuces dalje [sm=zz_bomb.png]




Galicia -> RE: Rad partnera u inostranstvu (19.8.2017 4:13:53)

Nije ga rodila da joj je vlastiti.
Lako se muz promjeni, kad se ne izabere prvi, drugi, treci put. Doduse ja sam se jednom udala i nikad vise. Brakovi i jesu izmisljeni od strane muskaraca, njima sve u prilog ide. Cast izuzetcima.




mina3 -> RE: Rad partnera u inostranstvu (19.8.2017 9:01:01)

Ma nikad ne reci nikad kako se zivot zna promjenit u trenu i nuzda natjerat...sta treba se razvest pa zbog debila zivot sama provest rintajuci da bi djeci normalan zivot pruzila..ima djubradi al vala ima i fini ljudi koji misle na zivot...nekako mislim da je drugi put teze izabrat jer gledas na svasta nesto sto prije nisi pa zato mislim i kad odaberes da ces teze pogrijesit...i ja sam imala krizu mislila sam da je kraj upravo je i moj bio prema meni neprijateljski nastrojen al sreca bio je period samo i pile su vode moje rijeci i prica i suze,moras progutat nekad svasta nesto al ako vidis da se isplati..




Galicia -> RE: Rad partnera u inostranstvu (19.8.2017 14:03:29)

Ko mora da trpi nije nista bolje ni zasluzio.




mina3 -> RE: Rad partnera u inostranstvu (19.8.2017 16:08:53)

Slazem se...ko nema svoje JA nek onda trpi




Alma_27 -> RE: Rad partnera u inostranstvu (20.8.2017 21:59:25)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ko mora da trpi nije nista bolje ni zasluzio.



rekoh i ja jednom: samo zrtve nemaju izbora. svi ostali sto kao trpe imaju neke koristi. ne nuzno materijalne.





ziel -> RE: Rad partnera u inostranstvu (31.8.2017 17:18:52)

Sutra opet ide [sm=bravo.gif]




ziel -> RE: Rad partnera u inostranstvu (31.8.2017 17:20:04)

Mino ne moze se s njima pricati kao i sa njim, jer ga podrzavaju i uvijek sam ja glavna budala tu. Uvijek. Ali imaju i oni zensko dijete, mladja od mene samo god.dana. sjetice se oni, i ako se ne sjete ja cu ih podsjetiti ako i dalje budem ovdje mada sumnjam.......




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]