Crvi u tresnjama (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Ishrana trudnica



Poruka


Nora.123 -> Crvi u tresnjama (13.6.2017 16:32:46)

Drage mame,trenutno sam u 21.sedmici. Kako su pocele davim se tresnjama. Ispocetka onim sa pijace hercegovackim, a prije par dana mi je MM nabrao nase iz baste domace, socne kao med. Sve je bilo super dok ih nisam pocela otvarati a u svakoj po mali bijeli crvic. Sad me strah sta sam ih pojela moze li to nastetiti bebi. Koliko ja znam crvi iz voca nisu nametnici za covjeka i vec ih ubije zelucana kiselina i sve da su zivi ne razmnozavaju se u ljudskom organizmu vec se izbace. Nadam se da sam upravu. Pomagaaajteeee....[sm=smiley19.gif]




salmy -> RE: Crvi u tresnjama (13.6.2017 17:52:24)

Pokiseli. U vodu trešnje i ostavi sahatak...Crvi će sami izac...A nije koliko znam štetno...Čak naprotiv crvave trešnje su socnije i bolje...Tako kažu...




Alma_27 -> RE: Crvi u tresnjama (13.6.2017 21:34:32)


IZVORNA PORUKA: Nora.123

Drage mame,trenutno sam u 21.sedmici. Kako su pocele davim se tresnjama. Ispocetka onim sa pijace hercegovackim, a prije par dana mi je MM nabrao nase iz baste domace, socne kao med. Sve je bilo super dok ih nisam pocela otvarati a u svakoj po mali bijeli crvic. Sad me strah sta sam ih pojela moze li to nastetiti bebi. Koliko ja znam crvi iz voca nisu nametnici za covjeka i vec ih ubije zelucana kiselina i sve da su zivi ne razmnozavaju se u ljudskom organizmu vec se izbace. Nadam se da sam upravu. Pomagaaajteeee....[sm=smiley19.gif]

C
Sta sam ih pojela kad sam bila dijete [sm=jezicek.gif] Svi smo. Ne brini nista. Cuvaj se ti bakterija od nedovoljno termicki obradjenih pojedinih namirnica, prljavih dasaka za rezanje mesa i sl. Od crva u tresnjama ti nece nista biti.




Stranica: [1]