Prestanak uzimanja kontraceptivnih tableta i zatrudnjivanje... (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Soul21g -> Prestanak uzimanja kontraceptivnih tableta i zatrudnjivanje... (18.9.2017 20:45:33)

Zdravo svima... imam 32 godine zakoji dan. Pila sam Yasmin, lekove za kontracepciju 11 godina i pre 10-tak dana sam prestala da ih pijem. Jer mislim da je vreme za bebu. [sm=smiley1.gif]
Sada me zanima šta me čeka dalje? Imate li iskustva u ovakvim slučajevima? Kakva je menstruacija posle kontracepcije? Da li se zaista brzo zatrudni posle kontraceptivnih tableta?
Izvinjavam se ako imam neke greske, nova sam na forumu. Hvala u napred na odgovorima... :)




ladyblue RR -> RE: Prestanak uzimanja kontraceptivnih tableta i zatrudnjivanje... (19.9.2017 8:45:22)

ja sam odmah ostala trudna, isti mjesec kada sam prestala piti kontracepciju.
sretno!




Soul21g -> RE: Prestanak uzimanja kontraceptivnih tableta i zatrudnjivanje... (19.9.2017 9:46:03)

ledyblue RR :) Hvala na odgovoru... Jesi li osecala neke promene kad si prestala piti kontracepciju?




ladyblue RR -> RE: Prestanak uzimanja kontraceptivnih tableta i zatrudnjivanje... (19.9.2017 11:44:58)

apsolutno ništa...samo prestala piti i odmah ostala trudna...imala super laganu trudnoću




Alma_27 -> RE: Prestanak uzimanja kontraceptivnih tableta i zatrudnjivanje... (19.9.2017 18:55:22)

Te tablete prestaju djelovati cim ih prestanes uzimati.




Soul21g -> RE: Prestanak uzimanja kontraceptivnih tableta i zatrudnjivanje... (19.9.2017 20:57:35)

Hvala vam devojke... :)




manuela RR -> RE: Prestanak uzimanja kontraceptivnih tableta i zatrudnjivanje... (25.9.2017 9:57:07)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ja sam odmah ostala trudna, isti mjesec kada sam prestala piti kontracepciju.
sretno!


I ja isto...
Oba puta ☺




Stranica: [1]