Vidovitost i Tarot usluge (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


Anitabela -> Vidovitost i Tarot usluge (13.1.2018 11:46:14)

Vidovitost i Tarot usluge.. koliko verujete u proricanje buducnosti,koja su vasa iskustva?




veeseelaa -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (13.1.2018 12:38:55)

Ne vjerujem
Meni je jednom Mevludim Duvancic rekao da cu roditi sina i kcerku a ja rodila 4 kcerke hahaha

A skoro na Fb neka Vidovita (zaboravih joj ime) kao napiste datum rodjenja u komentar i ona vam ko nesto pogleda
Napisem ja iz zeze kad mi stize poruka u inbox: draga moja, vidim da mnogo patite hahahah oplakala sam




Anitabela -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (14.1.2018 12:00:07)

Poznajem neke prijatelje koji veruju u proricanje buducnosti kroz karte i da im je Tarot majstor mnogo toga pogodio.da li je to bila slucajnost ili ne na meni je samo da nagadjam.




Visnja RR -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (14.1.2018 12:55:46)

svi nešto vide u vremenu globalnog "sljepila"... fildžan, dlan, karte, kašike.... važno je samo dići pare lakovjernima....

evo i ja vidim da ću u bliskoj budućnosti kad završim ovaj post kliknuti na POTVRDI i da će se post pojaviti na ovoj temi... neko će ga pročitati....
vidovita sam... bravo vidovita ja [sm=smiley36.gif]




zutaiskra -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (14.1.2018 16:12:47)

Moze vidjeti stosta samo onaj ko ima pakt sa sejtanom/djavolom I od takvih
treba bjezati I rukama I nogama




ladyblue RR -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (13.2.2018 15:19:55)

meni je sve to cool [sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (12.3.2018 10:53:23)

o Boze jel jos neko vjeruje u ovo?
neki dan u frizerskom dosla zena...kaze ja vam gledam u kafu grah i karte[sm=jezicek.gif]
neka hvala ja ne bih..jeza me neka prosla




jocajaca -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (12.3.2018 10:59:13)

Joj ja se ježim ovakvih stvari! Vjerujem samo u Boga!
Imala sam drugaricu koja je vjerovala u sve živo, da vi samo znate kakvo je to ludilo. Niti joj možeš reći šta niti je izvući iz toga, na kraju sam je pustila da se sama uvjeri da li je to istina i nikada čini mi se nije prestala skjroz vjerovati. Prestale smo se i družiti pa nisam sigurna. Išla je stalno kod jedne žene koja joj je gledala u karte, šolju, ma nemam pojma tumačila joj je i snove i šta god bi ko rekao protiv ter žene ona ode i ispriča joj a onda ova kroz neko vrijeme je navede da misli da joj ta osoba nešto gata, ma joj pravo ludilo!




salmy -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (12.3.2018 11:00:13)

sejtanska posla[sm=zz_banghead.gif]




ladyblue RR -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (12.3.2018 13:33:51)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




salmy -> RE: Vidovitost i Tarot usluge (12.3.2018 15:59:03)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]