Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Anoniman -> Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista (15.8.2018 2:27:41)

Neki dan smo imali goste citav dan sam bila na nogama,kad su svi otisli ja nastavim raditi zamolim ga nesto on ignorise i dopisuje se s drugovima,ja sam nakon toga zatvorila se u sebe ..on je nakon toga otisao odradio svoj dio posla,ja ipak nisam htjela nista da mu govorim.Tu je on pukao i svasta mi se nagovorio i sad mu ja kazem ok ako sam pretjerala izvini no on vec dva dana ne zeli da prica sa mnom,i kaze da me ne voli i ne zeli da nastavlja ovu agoniju? sta napraviti? mislim on je ii dalje tu ali ne pricamo.Kaze ovo se punilo u njemu dugo.

sta napravit? molila sam ponizavala sam se,on ne popusta,sad se stidim ,ali osjcam ako me ako vec ne voli da moze ici.sta da radim?

hvala unapred




manuela RR -> RE: Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista (15.8.2018 11:22:08)

To sto je rekao da je rekao u afektu vec bi davno bilo zaboravljeno ali kako se i dalje drzi svog stava ocigledno da ima nesto više...
Najbolje otvoreno porazgovarati i vidjeti na cemu si...
Koliko dugo ste u braku?
Imate li djece?




karantena35 -> RE: Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista (10.3.2021 20:14:03)

Mislim da ima tu nešto više od jedne obične svađe i izgovorenog u afektu... Priča, savjetovalište za brakove, nešto ga moraš nagovoriti da idete i počnete pričati i rješavati stvari. Prolazom vremena teško da će biti bolje. [sm=smiley13.gif]




veeseelaa -> RE: Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista (16.3.2021 11:47:12)

ma kad me neko ne voli odma i ja njega ne volim
ne ponizuj se, samo ćeš s egor eosjećati
pitaj ga šta predlaže i to je to.... ako je kraj kraj je




Stranica: [1]