RE: Chat djeca 2019 :) (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (8.12.2019 8:37:37)



IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ej ženice gdje ste mi...

Vidim slabo se ko javlja...Ja mislim samo ja odsutna...Gdje su moje hanumice bejbibi,litome,eminaja...Kako bebaci...?Kod mene situacija turbulentna...Malo mi je na poslu ovih mjesec dva bila frka,dosta kolega je dobilo  otkaze,pa nove ponovo treba obucavati...tako da sam se i ja ulijenila za RR...ali vidim da i vas nema...Pisite kako bebci,kako vi provodite dane...pusa za sve moje RR dame



Pisi naaam, evo hladno vrijeme super za kuckanje iz tople sobe



Aaa vortex kako bebac ?Pripremate li se za praznike?Ja nekako nemam osjecaj da ce vec Nova jer nema snijega...Nisam jos nista isplanirala,jedino znam da ne zelim biti u kuci 🙂😁




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (12.12.2019 11:14:48)

Dančić
još 7 dana do raspusta...
još tri teska testa... ne znam koliko usmenih...
Zadnjih 5 dana je upisano 9 ocijenai čekamo još jednu od jučerasnjeg testa...
Djeca su preumorna a i mi s njima...

sudija sviraj kraj!!!!





manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (14.12.2019 10:47:12)

😱 zar vec kraj školske godine.
Meni je ova godina generalno proletjela u bunili sam nekom jos ne mogu da vjerujem da ce 2020.




vedada -> RE: Chat djeca 2019 :) (14.12.2019 21:37:09)

Samo da vam mahnem. Jos uvijek čitam vas kad imam vremena.




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (14.12.2019 22:39:19)

vedada [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

manuela kraj
jos 5 dana ali preteskih pet dana
jako mnogo nervoze .... baš mi nekad žao djece ali nek su živi i zdravi....




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (20.12.2019 17:30:23)

još 10 minuta i kraaaj [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




ziel -> RE: Chat djeca 2019 :) (30.12.2019 21:03:34)

Vecer zeneDa malo mahnem da znate da sam zivaProbacu vas citati,  samo dok I. zaspi 🤩 




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (1.1.2020 22:11:32)

Sretna Nova drage moje [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




salmy -> RE: Chat djeca 2019 :) (6.1.2020 14:45:16)

Sretna nam nova i bericetna bila aBdNego gdje su žene ?Red bi bio da se forum oživiVidjam neke po gradu ali me niko ne prepoznaje😂😂😂😂Totalno sam aMoninma😂




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (9.1.2020 19:08:50)

Ulijenile se žene .. Samo čitaju...
Neke mi pišu da ne mogu nikako na mobilnu verziju da se naviknu...
salmy gdje ti da budeš aMonimna... igledaš extra, plavušo [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




eminaja -> RE: Chat djeca 2019 :) (20.1.2020 9:49:32)

Evo mene,evo mene,ovdje sam 😁😁😁😁 Gdje ste raja,kako ste?  Ja niti ulazila niti citala aa vidim niko i ne pise 😕 ali sad se sjetih onako uz kaficu kao nekad prije kad se ljencarilo 😁 




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (20.1.2020 10:04:53)

Pa gdje si ti? Kako dječica?
Malo popustio smog pa se lakse diše.Brojim dane do ljeta :)A tek jedna sedmica skole prošla. Ah 🙃




anitaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (20.1.2020 10:22:30)

Drage mame,

prijavih se poslije toliko vremena, da provjerim je li još pamtim lozinku (iz treće uspjelo, [sm=bravo.gif] )i da svima, naročito onima koji me se sjećaju [sm=smiley36.gif] poželim lijepu, uspješnu, nasmijanu 2020.godinu. Za ovaj portal me vežu draga sjećanja na neke posebne dane, drage ljude i tako će uvijek ostati [sm=smiley27.gif].




eminaja -> RE: Chat djeca 2019 :) (20.1.2020 16:42:45)



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Pa gdje si ti? Kako dječica?
Malo popustio smog pa se lakse diše.Brojim dane do ljeta :)A tek jedna sedmica skole prošla. Ah 🙃



Visnja dobro je,devera se,ja opet neke kurseve zavrsavala,tacno izmorena sad trazim posla kakvog nista nema,socijala sere etoo nekad mi svega preko glave da samo nadjem kakav posao pa da dahnem malo..Djeca masallah dobro u vrtic idu,rastu pa ih gledam onako kontam jbt nikako covijek da se opusti i da predahne ovo sve na vrat na nos i koliko vremena smo zajedno opet se dosta toga propusti.....aBd sljedece sedmice sam u Bosni malo sama da mamu obidjem i tako....




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (20.1.2020 22:31:35)


IZVORNA PORUKA: anitaa

Drage mame,

prijavih se poslije toliko vremena, da provjerim je li još pamtim lozinku (iz treće uspjelo, [sm=bravo.gif] )i da svima, naročito onima koji me se sjećaju [sm=smiley36.gif] poželim lijepu, uspješnu, nasmijanu 2020.godinu. Za ovaj portal me vežu draga sjećanja na neke posebne dane, drage ljude i tako će uvijek ostati [sm=smiley27.gif].



Hvala draga [sm=smiley31.gif]
I tebi i tvojima svako dobro u Novoj.
A nedostaju žene i ono staro vrijeme...Bilo je ovo nablesavije mjesto :)
Ali šta da se radi!?
Nedavno sam se prisjećala onih naših druzenja... Koja smo ekipa bili!!! [sm=smiley27.gif]




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (20.1.2020 22:32:55)


IZVORNA PORUKA: eminaja



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Pa gdje si ti? Kako dječica?
Malo popustio smog pa se lakse diše.Brojim dane do ljeta :)A tek jedna sedmica skole prošla. Ah 🙃



Visnja dobro je,devera se,ja opet neke kurseve zavrsavala,tacno izmorena sad trazim posla kakvog nista nema,socijala sere etoo nekad mi svega preko glave da samo nadjem kakav posao pa da dahnem malo..Djeca masallah dobro u vrtic idu,rastu pa ih gledam onako kontam jbt nikako covijek da se opusti i da predahne ovo sve na vrat na nos i koliko vremena smo zajedno opet se dosta toga propusti.....aBd sljedece sedmice sam u Bosni malo sama da mamu obidjem i tako....


sve znam [sm=smiley31.gif]
vrijeme leti...a što su djeca starija sve vise nekakvog ludog tempa...
Odmori se u Bosni [sm=bravo.gif]




vortex RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (4.6.2020 10:05:44)

Gdje ste drage zene i zenice, nadam se svi dobro i zdravo bez obzira na coronu. Samo da vas ljubnem. Nadam se da se opet citamo :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]