Treba mi savjet :( (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Anoniman -> Treba mi savjet :( (23.9.2019 0:26:02)

Ćao drage mojeTrenutno sam jako pod stresom jer ne znam da li sam trudna ili ne (naručila sam se kod ginekologa)Menstruacija mi kasni 2 mjeseca a prije toga je bila redovna (znala je i ranije kasniti 2-7dana),ranije sam koristila kontracepcijske pilule "jazz" koje sam prestala koristiti prije 7 mjeseci,uradila sam 3 testa za trudnoću i svi su bili negativni. Imala sam pms. Ne znam da li je bitno da kažem,Ali bila sam puno prehlađena i imala sam upalu mokraćnih kanala...Želim samo da čujem vaše mišljenje..  




Visnja RR -> RE: Treba mi savjet :( (23.9.2019 10:14:18)

Draga , možemo ti reći ono što i sama znaš.
Ako ti kasni 2 mjeseca a testovi pokazuju da nisi trudna onda postoji neki drugi problemčić...
Ginekolog će ti riješit dilemu...
Promjena klime , korištenje antibitoka mogu da poremete ciklus... Ali bih rekla da je to nešto druge prirode..
Javi nam...
Ako priželjkuješ trudnoću želim ti da su testovi koje si radila bili loši i da će ginekolog reći neke lijepe vijesti! [sm=smiley31.gif]
Sretno!




Amela89 -> RE: Treba mi savjet :( (27.10.2019 7:09:18)

Evo ja cu ovdje pisati jer ne mogu uganjat temu gdje drugo . 


Druga mi trudnoca i 18 . nedjelja.Ponekad kao osjetim da me nesto unutra skakilja i da li je moguce da u drugoj trudnoci je tako ili kod mene nesto nije ok. Koristila vaginalete ginodaktanol 5 dana i prestala u utorak idem na kontrolu . 




Visnja RR -> RE: Treba mi savjet :( (27.10.2019 12:10:34)


IZVORNA PORUKA: Amela89

Evo ja cu ovdje pisati jer ne mogu uganjat temu gdje drugo . 


Druga mi trudnoca i 18 . nedjelja.Ponekad kao osjetim da me nesto unutra skakilja i da li je moguce da u drugoj trudnoci je tako ili kod mene nesto nije ok. Koristila vaginalete ginodaktanol 5 dana i prestala u utorak idem na kontrolu . 

Draga Amela89,
svaka trudnoća je različita! :)
A to škakiljanje! Strpi se do utorka i dobićeš odgovor od struče osobe.
Želim ti urednu i školsku trudnoću.
Piši nam! [sm=bravo.gif]




Amela89 -> RE: Treba mi savjet :( (28.10.2019 15:41:16)

Ok. Javim se. Hvala.





Amela89 -> RE: Treba mi savjet :( (30.10.2019 15:59:11)

Evo me , javljam se. 

Isla na pregled i sve je ok. Ismar ce dobiti brata. :)




Visnja RR -> RE: Treba mi savjet :( (30.10.2019 16:09:07)

Amela89 divna vijest!
Čestitam bratu na bratu [sm=smiley36.gif]

Sad laganini, imas divnih tema o trudnoći na RR
http://www.ringeraja.ba/trudnoca/

I piši nam kako teku trudnčiki dani




Stranica: [1]