Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija) (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


MamiAli -> Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija) (26.9.2020 23:33:10)

Sex maksimalno rijedak, jednom u 6 mjeseci. Nema inicijative sa njegovo strane. I kada bude sexa, to je moja akcija. Drugu nema, ukratko. Mislim da je gej. Ili mozda pretjerujem? Help.




Visnja RR -> RE: Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija) (27.9.2020 1:18:12)

Porazgovaraj s njim o tome! 🙂





manuela RR -> RE: Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija) (15.10.2020 17:33:25)

Meni taj razlog ni na kraj pameti ne bi bio...Prije bi pomislila da ima mozda nekih problema koji utjecu na to *npr.na poslu.il da je nasao neku drugu,il da nismo dovoljno otvoreni i prisni,al da je gej...ma nema sanse da bi posumnjala..Mozda covjek ne voli seks,ima i takvih...iz psiholoskih ovih ili onih razloga...Ali sve su to predpostavke...najvaznija je komunikacija zapoceti pricu pa vidjeti gdje ce vas odvesti...




karantena35 -> RE: Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija) (10.3.2021 20:07:50)

Zanimljiv pogled na stvari i meni se to ne bi prvo činilo kao odgovor na problem... prije bi sumnjala da ima nekog drugog ili da mu nisam dovoljno atraktivna ili da jednostavno to ne voli ali bi u svakom slučaju o tome s njim razgvovarala jer seksualni odnosi su dio svakog braka i veze i potrebni su kako njemu tako i tebi. Mislim da bez razgovora rješenje ovog problema nema...




Stranica: [1]