moj dečko prerano svrši (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


uvijekrazocarana -> moj dečko prerano svrši (28.2.2021 17:38:34)

hello svima...
registrovala sam se jer mi je potreban hitan savjet... ne znam šta da činim.. 
nedavno sam napunila 20 godina i imam momka već par godina ... sve je super i lijepo u vezi osim sexualnog odnosa koji je moram priznati redovan
ali je problem u tome što momak uvijek prebrrrrzo završi i ostanem frustriana... to se događa svaki put i ne znam što mi je raditi s time...istraživala sam po netu o tome ali niti jedno rješenje mu nije pomgolo, da li je do mene ponekad se pitam..

u većini slučajeva komentar zadržim za sebe jer znam da od kritike nema ništa, pomirila sam se s tim i tako nam je kako je
ali nakon današnjeg odnosa stvarno sam razočarana i očajna..  dajte mi neki savjet, ne znam što cu njim :''(




Visnja RR -> RE: moj dečko prerano svrši (2.3.2021 14:51:02)

Evo jedno divno mjesto gdje možete dobiti najbolje odgovore

SAVJETOVALISTE




karantena35 -> RE: moj dečko prerano svrši (10.3.2021 20:05:16)

Zao mi je sto je tako, to je čest problem kojem sigurno ima rješenja. od psihološkog pristupa problemu do toga da se uzimaju i neki lijekovi. mislim da se za početak treba o tome pričati s partnerom jer mislim da je i on toga svjestan i da je i njemu u glavi problem ali se u konačnici rješenje može naći samo kada se počne problem rješavati. I ovo bi ti moglo biti korisno https://www.banjaluka.com/zdravi-kutak/preuranjena-ejakulacija-problem-koji-pogadja-oba-partnera-2/ tu je naslov jako dobro sročen ima pregršt korisnih savjeta a spominje se i nekakav lijek koji je odobren od zdravstvenih ustanova. osobno sam to u ranim fazama života imala takve probleme i naravno s manje iskusnim muškarcima s vremenom na to nisam nailazila ali mislim da je to nešto što dosta ljudi pogađa i da sam dosta o tome nailazila u životu kod komšinica i kod koleginica gdje ne kažu da je preuranjena ejakuacija problem već da je problem da je loš u krevetu ali se tu može uvijek zbrojati dva plus dva da se dođe do zaključka. svakako guglaj malo, ima i taj dapoksetin koji je odobren možda i on pomogne... iako kažem ja mislim da je to dosta u glavi i sličnim stvarima... sretno




veeseelaa -> RE: moj dečko prerano svrši (16.3.2021 12:03:23)

ma reci mu otvoreno, možeš li se ti skoncentrisan ili ne
ako ne adio, nemoj to da trpiš, postaćeš isfrustrirana




veeseelaa -> RE: moj dečko prerano svrši (16.3.2021 12:03:53)

i promjeni naziv teme, prosta si [sm=jezicek.gif]




uvijekrazocarana -> RE: moj dečko prerano svrši (17.3.2021 9:00:58)

hvala vam djevojke na komentaru, treba mi podrška i nekakav savjet što i kako napraviti... već sam lagano frustrirana kako si i napisala veseelaa, ali volim ga nije to samo tako ostaviti ga i da odeš... gledala sam ovaj nobel koji ste komentirali https://www.nobel.com.ba/ pa me zanima ima li ko kakvog iskustva s njim? čini se kao ok ovaj dapoksiten. Ipak lijek je, odobren je od strane liječnika i mislim da vrijedi pokušati... malo je teško to rješiti s njim i suočiti ga s tim problemom ali morat ću nemam puno izbora..
ne želim više biti frustriana, želim sa svojim voljenim uživati i spremna sam na sve vrste pomoći.. 




Stranica: [1]