Smješne situacije umornih mamica! <3 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


Visnja RR -> Smješne situacije umornih mamica! <3 (12.4.2021 23:19:33)

Napišite nam šta se Vama smješno desilo u trenutcima umora!

Žene koje su majke će vam reći da je majčinstvo najljepše i najteže. Ove majke su bile toliko umorne pa su se snašle u smiješnim situacijama. Možda ćete se pronaći u nekoj?

1. U žurbi da ne zakasnim na posao, smjestila sam sina u auto-sjedalicu, sijela u auto, i shvatila da sam u pidžami.

2. Kada me beba, po tko zna koji put probudila u gluho doba noći, potrčala sam ka ulaznim vratima, misleći da netko zvoni.

3. Jednom prilikom sam složila cijeli koš donjeg veša. Prljavog.

4. Kada sam prvi put postala majka bila sam jako uplašena. Muž je ležao pored mene i spavao, a ja sam mu poslala SMS i pitala kada dolazi.

Više u članku >> KLIK <<




Mince07 -> RE: Smješne situacije umornih mamica! <3 (14.4.2021 1:40:29)

Možda nije toliko smiješno, ali je situacija izazvana umorom.... Naime, moja beba je jedan period jako loše spavala, pa tako naravno i ja. Jedan dan smo eto uspjele skupa zaspati napokon. Tako sam slatko i čvrsto zaspala da nisam čula 8 poziva od muža, zvono,  lupanje na vrata, pa na kraju i razvaljivanje vrata....Inače dan dva prije smo morali promijeniti bravu i imali smo samo jedan ključ 




Visnja RR -> RE: Smješne situacije umornih mamica! <3 (14.4.2021 22:01:04)

Aaaa Mince07 bio je to baš dobar spavanjac [sm=smiley36.gif] [sm=smiley31.gif]




Mince07 -> RE: Smješne situacije umornih mamica! <3 (14.4.2021 23:37:02)

Pravo dobar, vjeruj da mi je dobro i prijao haha Al nisam mogla da vjerujem da se nisam uspjela probuditi, ali se naravno na svaki bebin uzdah odmah budim. Valjda je to tako sad, sva pažnja usmjerena prema njoj pa i u snu





Stranica: [1]