Ali meni to faliiiii! (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


MamiAli -> Ali meni to faliiiii! (23.4.2021 12:00:56)

Da li me čuje uopšte pitam se? Ili mu je to toliko nevažno da naprosto na jedno uho uđe, a na drugo izađe?
Baš kao i gotovo svaka žena, mnogo sam željna nježnosti, romantike, pažnje, brige o mojim osjećajima, potrebama.. Željna sam želje mog muža da me ispuni, obraduje, da me prizna kao ženu o kojoj misli i emotivno brine..
Imamo lijep brak, dvoje predivne djece mashallah, fino je to sve, hvala Bogu, barem sada. Bilo je svakakvih problema, mnogo uzdaha tegobnih i pitanja samog sebe vrijedi li uopšte ovo gurati.. I pregurala sam, tu sam, sa njim.. Mnogo toga sam u sebi poravnila, prihvatila iako mi ne prija, to je život. Aliii, zašto sam i dalje duboko u sebi tako prazna? Kada god dođem do te tačke u sebi, preplavi me navala suza i tegobe. Nedostaje mi ovo gore, na početku što sam pisala. Moj muž nije romantik, nikad nije ni bio i to je činjenica. No, ako mu kažem otvoreno i direktno šta mi treba, zašto to ne uradi, barem nekad? Zašto je toliko teško nekad me iznenaditi sitnicom, napraviti nešto samo radi mene. Baš nedavno sam mu rekla, barem nekad pošalji mi mali buket cvijeća na vrata, barem jednom, eto da se filmski obradujem, da znam da ti značim (iako naravno to nije mjerilo ljubavi i značaja), ali znate šta mislim. Nije to nikada uradio, niti nakon što sam mu to rekla. Barem nešto samo radi mene.. Ne. Imam osjećaj da i za praznike to radi samo radi reda, da popuni formu. Zašto? Ako zna da mi treba, zašto to ne učini? Ja sam samo žena. Opet kažem, hvala Bogu na svemu.




Stranica: [1]