Zatrudnjivanje (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


sandra28 -> Zatrudnjivanje (7.6.2022 19:11:08)

Moje poštovanje svim clanovima!Imam 20 godina i radim na bebi od 17.12.2021 Imala sam neredovne cikluse prije 7 mjeseci bila sam kod ginekologa i sve je u najboljem redu.Zadnji ciklus sam imala 01.05. i trajalo mi je 10 dana (to mi se nije nikad desilo) Ovaj mjesec mi kasni 8 dana ,prije 3 dana mi je krenulo malo svijetlo smedjeg iscjedka i blaga mi je mucnina i gadi mi se neka hrana (jaja,pasteta)Bojim se uraditi test da opet ne vidim jednu crticu 😔..Ako je ko imao slicna iskustva bila bi Vam zahvalna na odgovoru!Unaprijed hvala.




Visnja RR -> RE: Zatrudnjivanje (7.6.2022 22:02:58)

Draga naša nova RR trudilice, dobro nam došla.
Nadam se da ćeš uskoro ugledati tvoje dvije crtice.
Moj savjet je da ipak uzmeš test i provjeriš kako bi znala kako i šta dalje.
Mlada si i ne brini. Zajedno ćemo se mi s tobom radovati bebici. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]
Svakako uvijek se konsultuj i sa svojim ginekologom.




sandra28 -> RE: Zatrudnjivanje (7.6.2022 22:34:41)

Hvala ti mnogo na ljubaznosti❤️I ja se nadam da cu brzo ugledati drugu crticu,malo me to plasi jer mlada sam a pola godine proslo i jos nista😒 Ali valjda ce sve biti dobro😊😊😊




Mamito1 -> RE: Zatrudnjivanje (25.6.2022 23:43:37)



IZVORNA PORUKA: sandra28

Hvala ti mnogo na ljubaznosti❤️I ja se nadam da cu brzo ugledati drugu crticu,malo me to plasi jer mlada sam a pola godine proslo i jos nista😒 Ali valjda ce sve biti dobro😊😊😊






Mamito1 -> RE: Zatrudnjivanje (26.6.2022 21:39:52)

Pozdrav za sve.Nisam još do sada bila trudna.Pa me zanimaju vaša mišljenja.Ciklusi su mi 26 dana.Zadnju M sam dobila 01.06.2022.Nezašticene spolne odnose sam imala 11.12.13.14.06.Prva slika 10 dana nakon ovulacijehttps://ibb.co/7gF3Ds9Druga slika danas...https://ibb.co/74f0h89
Hvala puno
sutra bi trebala dobiti po kalendaru 
IZVORNA PORUKA: Mamito1



IZVORNA PORUKA: sandra28

Hvala ti mnogo na ljubaznosti❤️I ja se nadam da cu brzo ugledati drugu crticu,malo me to plasi jer mlada sam a pola godine proslo i jos nista😒 Ali valjda ce sve biti dobro😊😊😊









Stranica: [1]