RE: Kampovanje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


lady_bubamara -> RE: Kampovanje (10.6.2013 20:18:26)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Moze sto ne moze. Mi smo imali dusek na puhanje visoki. Moze komotno stati pored i bebica u onom putnickom. Mozes fino i uci u njega i stati normalno. Dobar je, nama je dobar.


E superiška, mi imamo isto taj dušek na naduvavanje, turbo max il kako li se već zove super , jedva čekam iduće ljeto [sm=smiley36.gif]




Bihter -> RE: Kampovanje (10.6.2013 20:33:52)

Joooj strasno volim kampiranje,..planirali smo ove godine na Lohovu biti kraj Une.,tamo imamo komad zemlje tik uz rijeku ali evo bebica nam ubrzo stize tako da nista ni od mora ni od kampiranja ali neka,..samo da [sm=duda.gif] nama ziv i zdrav dodje pa cemo ga na godinu akoBogda na ljetovanje voditi [sm=smiley36.gif]




lady_bubamara -> RE: Kampovanje (10.6.2013 20:44:21)


IZVORNA PORUKA: Bihter

Joooj strasno volim kampiranje,..planirali smo ove godine na Lohovu biti kraj Une.,tamo imamo komad zemlje tik uz rijeku ali evo bebica nam ubrzo stize tako da nista ni od mora ni od kampiranja ali neka,..samo da [sm=duda.gif] nama ziv i zdrav dodje pa cemo ga na godinu akoBogda na ljetovanje voditi [sm=smiley36.gif]


isto, aBd naš malac svaki dan treba da stigne , al što kažeš samo nek nam je živ i zdrav, ima sledeća godina [sm=smiley1.gif]




maja78 RR -> RE: Kampovanje (10.6.2013 21:10:39)

meni je zelja kampovati




palachinken -> RE: Kampovanje (10.6.2013 21:14:01)

Volim kampovanje i rado ga se sjećam. Na godinu aBd idemo opet! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Ella.M -> RE: Kampovanje (22.10.2013 11:18:28)

Kampovanje je najbolji nacin odmaranja. Imas priliku da svo vrijeme provedes u prirodi. A sto se gmizavaca tice, malo pripazite, a ak ne, naviknut cete se na njih kroz par dana. Mislim da licno ne bih kampovala sa malom bebom, ali za malo stariju djecu je to idelano. Imaju priliku da se igraju i istrazuju, a ne sjede za com. i igricama. Mi inace nosim dusek na napuhivanje, onaj debeli bracni. Ima kupiti u jysk povoljno, pa nije neudobno uopste. Oni koji nisu, trebaju probati definitivno, jer je to drugacijia vrsta odmora. [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Kampovanje (29.7.2015 16:14:51)

Samo da podignem temu za nas kampoljubiteljke.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]