Djecije igraonice (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Blue rose RR -> Djecije igraonice (27.9.2007 12:33:12)

Da li je nekome poznato gdje u Sarajevu, i dali uopšte postoji dječija igraonica, po uzoru na onu iz Mercatora sa Dobrinje. Stvarno sam pokušavala da saznam takav podatak, ali su me upućivali na obdaništa. HAAAlllo meni treba da kada je kišno i snježno vani, da odem sa kikicom negdje i da se igram da njom, ali da bude u kontaktu sa djecom.




hanabanana -> RE: Dječije igraonice (26.12.2007 14:03:19)

Hrasno, Trg heroja, igraonica se nalazi u jednom od nebodera.

Grbavica, u prostoriji gdje se nalazi i vrtić ( Nur - ja mislim  )

Breka, ne znam tačno gdje, ali mogu se raspitati.




Blue rose RR -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (26.12.2007 14:19:55)

Hvala, ali me zanima da li roditelji  mogu biti prisutni dok dijete boravi unutra?




Emina* -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (26.12.2007 14:22:10)

Ja sam juce procitala da je neka od cura napisala,al da me sad ubijes ne mogu da ti nadjem,al cu ti reci sta sam zapamtila,pa se mozda "izvorna" javi [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

U zgradi Bagatele kod intereksa ima djecja igraona,ja mislim da sam procitala da se zove COCO LOCO,al mi se nemoj smijati ako nisam u pravu. Uglavnom je cura u izvornoj poruci nahvalila tu ograonu,imas i kaficu gdje da popijes,i da ima jako puno djecijih rekvizita. Ulica ti je Kolodvorska,i da me opet [image]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_9_5.gif[/image] nemam pojma vise ni o cemu...
Ako sam ista pomogla et....




Blue rose RR -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (26.12.2007 14:32:25)

Drage moje hvala vam što se trudite, stvarno mi je nekako stalo da se kikica druži sa drugom djecom, jer ovaj svijet...hmmm,... narod se nešto uvukao u sebe, pa teško naći nekoga da se ddružiš, i još da ima dijete njenog uzrasta.
A kada kiša ili ovaj snijeg padnu, meni se mrak na oči navuče.

A u tu Bagatelu, muntam mm da idemo odkako se otvorila, al nikako...E sada kada mu sjednem za "vrat" "će da ide.




hanabanana -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (26.12.2007 14:34:58)

Meni se CocoLoco ne svidja zato što je ventilacija loša, roditelji puše u predprostoriji gdje mogu popiti kafu, i onda sav taj dim ulazi u igraonicu. ŠTeta, jer je igraonica divna.

Mi idemo u ovu u Hrasnom, i tamo možeš biti na spratu s djetetom ili u prizemlju popiti kafu i na monitoru pratiti šta dijete radi.




Blue rose RR -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (26.12.2007 14:39:32)

E onda ćemo se hvatati Hrasnog.
Bila sam nekoliko puta na Dobrinji, u Mercatory, ali Bože sačuvaj i divljaka.
Majke dovedu klipane od 5-6 godina, to polomi sve živo. I samo gledam kako će i onu moju pokupiti.
zato rekoh svom m hvatajmo se noge, ovdje je opasno za nas, a kamoli za kikicu.

Mercy.




Mamarica -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (28.12.2007 16:27:31)

Za ovu na Grbavici sto je spominje hanabanana sam cula da je super, ali da je prebukirana vikendom sa rodjendanima.
Radnim danom je vjerovatno manje zauzeto.




Suncica* -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (28.12.2007 16:29:50)

Kod nas postoje divne igraonice sa bogatim sadrzajima za decu. Moja Lorena jako voli kada ih posecujemo i sva deca koja dolaze tamo su u dobi do 3 godine..




Lamija i Sarica -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (15.6.2008 13:30:29)

Po meni je CocoLoco najbolja. Nikad nije pretrpana sa nekom starijom djecom, tu su samo mala djeca. A ima i poseban dio gdje se pusi, odmah na ulazu. Uopce se i ne osjeti kad se pusi, jer je strasno velika. Vaspitacice se brinu o njima, a mozete i vi. Zavisi sta odaberete. Ima dosta igracki za mladi uzrast. Ja svoju vodim u CocoLoco, a za ostale ne znam. Kisss [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley14.gif[/image]




hanabanana -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (15.6.2008 13:40:46)

Probaj otići zimi...meni se sva gardaroba usmrdi kao i Hani. 




Lamija i Sarica -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (15.6.2008 13:49:48)

Eh zimi nisam bila. Krenula sam nedavno da vodim Saru tamo i bilo joj je izuzetno lijepo.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Mjenjam igraonicu onda..




jupajdi -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (15.9.2008 10:58:06)

Sada je baš vrijeme za igraonice.
Meni je super ona kod Intereksa Coco Loco. A i Emin je njome oduševljen.
Ima neka i na Grbavici, u sklopu vrtića Ameli Nur, ali još nismo tamo išli.
A ima i neka na Ciglanama, ja mislim.




Anoniman -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (4.11.2008 15:35:30)

Otvorena je nova igraonica negdje kod unitica i to mislim od prosle sedmice. A  ova na grbavici je isto ok, ja sam bila nekoliko puta jer kcerka moja tu ide u obdaniste. Samo je radnim danima zauzeta do 12 ili 13 sati a posle je otvorena navece do 20:00




jasmina_mm -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (4.11.2008 15:52:06)

zna li iko gdje je ova igraonica na Ciglanama ako uopste je ima i ja bih voljela nekada sa sinom otici a Grbavica, Hrasno a pogotovo Dobrinja su mi daleko




tea lana -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (4.11.2008 16:38:26)

pozdrav svima gdje se nalazi ta igraonica na Dobrinji hvala unaprijed




Emina* -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (4.11.2008 16:40:32)

U Mercatoru




tea lana -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (4.11.2008 16:43:22)

A ta hvala za tu sam mvec ranije znala al reko da se nije otvorila neka tipa one u Bagateli al u svakom slucaju hvala.




Blue rose RR -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (6.11.2008 12:08:47)

Jasmina, ja sam vidjela da se jedna igraonica , mislim da se zove Pinokio nalazi oreko puta robota u onim zgradama na ciglanama, a druga ne znam za ime, se nalazi iza onih kafića Pariz, London, ili šta već,ima parking tamo iza i vidi se čim zađeš.
Međutim ja tu nisam dolazila, nekako mi ljeti je bolje da budemo na onom igralištu u parku.
Mada i ja razmišljam o tome, dolazi zimaaaa.
Mislim da stella je gore, a i ima još ženica da živi na Ciglanama.




jasmina_mm -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (6.11.2008 12:11:05)

hvala ti Maryam Amina, ja sam juce bas kontala da idem traziti, ali bar sad imam neki orjentir. Hvala jos jednom :)




Anne -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (28.11.2008 15:15:11)

Blizu Unitec je nedavno otvoreno igraonica "Hokus Pokus". Tamo cu ja voditi kreativna radionica, za djeca od 6 do 10/11 godina, na zapadskih nacin. Ja sam umjetnica iz Holandi, a zivim ovdje cetiri godina. (Ali pisanje ne ide jos najbolje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]) 




tea lana -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (28.11.2008 15:23:30)

ima li sta za djecu do 3 godine u toj igraonici kod Unitica




stella -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (28.11.2008 15:53:06)

IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

zna li iko gdje je ova igraonica na Ciglanama ako uopste je ima i ja bih voljela nekada sa sinom otici a Grbavica, Hrasno a pogotovo Dobrinja su mi daleko

Jasmina ako su cure mislile na onu kod frizerskog,blizu kosog lifta,ta je zatvorena,imas prekoputa robota,mislim da se zove pinokio.Nisam jos nikad bila tamo.
Bili smo u Coco Loco,i svidjelo nam se.Nije bilo puno ljudi,ni djece.Vjerovatno je lose ako ima puno ljudi koji puse.
A u Crticu smo slavili rodjendan,u Hrasnom.Mada je Coco Loco bolje opremljena.I za djecu do godinu dana je ulaz besplatan.




stella -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (28.11.2008 15:55:16)

IZVORNA PORUKA: Anne

Blizu Unitec je nedavno otvoreno igraonica "Hokus Pokus". Tamo cu ja voditi kreativna radionica, za djeca od 6 do 10/11 godina, na zapadskih nacin. Ja sam umjetnica iz Holandi, a zivim ovdje cetiri godina. (Ali pisanje ne ide jos najbolje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] ) 

Dobrodosla,a no sikiriki za pisanje,razumije se.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Amrino -> RE: DJEČIJE IGRAONICE (28.11.2008 16:39:41)

Meni je neshvatljivo da naprave igraonicu i onda dopuste pusenje u blizini iste....Ma ne da mi je neshvatljivo nego nikako mi to jedno s drugim ne ide....
Joj jedva cekam zakon o zabrani pusenja u zat. prostorijama...Mora doci kad- tad.
(ovo pise bivsi pusac- po kutiju i po dnevno [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image])




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>