RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Zdravlje beba



Poruka


Blue rose RR -> RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (17.5.2016 13:22:05)

I ja isto :))
Ma ljudi ko ljudi, a žene ...to je već priča za sebe :)))

MkM ti je rekla, unos vitamina, tečnosti, i pridržavaj se uputa liječnika, ili iščitaj RR u potrazi sa iskustvima ostalih članica.
Mi smo ih pretamburali u februaru .. i bilo je nezaboravno iskustvo :)




M kao Mama -> RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (17.5.2016 13:24:08)

J aovu malu stalno guram među pljuskavce, ali ništa pa ništa, valjda joj imunitet jak, pa ne da im a ja bih tako voljela, malo je reci




Maidaa -> RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (17.5.2016 13:28:52)

Moja je išla 2 tjedna u vrtić i prva je pokupila ospice. :(
Hvala na pomoći i savjetima :) :*





ninuska -> RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (17.5.2016 13:30:16)


IZVORNA PORUKA: M kao Mama


IZVORNA PORUKA: Maidaa

Nisam navela da su me zbunile "babske" priče,svaka je pametna na svoj način,te nemoj slučajno da joj daš meso da jede,te nemoj ništa od crvenog voća,te nemoj slučajno da je izvedeš vani i td..
Da ne nabrajam dalje. :)
I hvala na pomoći ;)



iskreno ovo prvi put čujem, ali stvrano

Sto se tice izlazenja tu se slazem. Dok su u fazi izbijanja zarazne su. Jedino je to razlog, sto moze zaraziti drugu djecu
Ostalo nema smisla :)




rose -> RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (17.5.2016 13:33:10)

i nama su dosle u goste...jos ih nema puno i nisu vodene..ali pratimo




Visnja RR -> RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (17.5.2016 13:39:50)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: M kao Mama


IZVORNA PORUKA: Maidaa

Nisam navela da su me zbunile "babske" priče,svaka je pametna na svoj način,te nemoj slučajno da joj daš meso da jede,te nemoj ništa od crvenog voća,te nemoj slučajno da je izvedeš vani i td..
Da ne nabrajam dalje. :)
I hvala na pomoći ;)



iskreno ovo prvi put čujem, ali stvrano

Sto se tice izlazenja tu se slazem. Dok su u fazi izbijanja zarazne su. Jedino je to razlog, sto moze zaraziti drugu djecu
Ostalo nema smisla :)


mozda jedino da se ne izvodi van kad je prejako sunce ili kad je prejaka zima...jer krastice/ranice ne trpe hladnocu ili prejako sunce...




Blue rose RR -> RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (17.5.2016 13:51:13)

Ja nisam izvodila kiku vani 15 dana. Hem je bilo hladno, hem ona nije mogla zbog svraba, hem od krasti ... a vala gdje ću u sred februara izlaziti sa bolesnim djetetom kojem je pao imunitet.




manuela RR -> RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene kozice, ovcije boginje (17.4.2018 8:36:05)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: M kao Mama


IZVORNA PORUKA: Maidaa

Nisam navela da su me zbunile "babske" priče,svaka je pametna na svoj način,te nemoj slučajno da joj daš meso da jede,te nemoj ništa od crvenog voća,te nemoj slučajno da je izvedeš vani i td..
Da ne nabrajam dalje. :)
I hvala na pomoći ;)



iskreno ovo prvi put čujem, ali stvrano

Sto se tice izlazenja tu se slazem. Dok su u fazi izbijanja zarazne su. Jedino je to razlog, sto moze zaraziti drugu djecu
Ostalo nema smisla :)


mozda jedino da se ne izvodi van kad je prejako sunce ili kad je prejaka zima...jer krastice/ranice ne trpe hladnocu ili prejako sunce...


Ovo da se ne izlazi van je stvarno tacno...
Mog je malog muz pustio napolje i navecer je djetetu bilo bas lose ..Toliko lose da smo isli i u bolnicu na pregled...
Samo mirovanje i proce bez problema...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]