JU "Djeca Sarajeva" - Vrtići (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Mama1 -> JU "Djeca Sarajeva" - Vrtići (15.6.2009 16:55:28)

http://www.djecasarajeva.edu.ba/stranice/komplet.htm

Za mame koje tek trebaju da upisu svoje malisane u vrtic ....
Slike vrtica ... I jos dodatnih informacija

[image]http://www.djecasarajeva.edu.ba/koristena%20dokumentacija/djecijestvaralastvo21.jpg[/image]




shejla -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (5.3.2012 23:00:46)

da li mi neko moze reci gdje se tacno nalazi ovaj VRtic "Leptiric"??? Ulica je kranjceviceva, ali ne znam tacno gdje je to??? To nam je sada dezruni vrtic, umjesto Skenderije, koji prokisnjava [sm=smiley13.gif] Ide li neko u taj...kakav je? Mi nismo isli nikako od snjegova, evo tacno mjesec... ali ujutro moramo, pa cemo u taj Leptiric, tamo su nase tete i djeca...[sm=smiley1.gif]




Emmy -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (6.3.2012 10:41:01)

IZVORNA PORUKA: shejla

da li mi neko moze reci gdje se tacno nalazi ovaj VRtic "Leptiric"??? Ulica je kranjceviceva, ali ne znam tacno gdje je to??? To nam je sada dezruni vrtic, umjesto Skenderije, koji prokisnjava [sm=smiley13.gif] Ide li neko u taj...kakav je? Mi nismo isli nikako od snjegova, evo tacno mjesec... ali ujutro moramo, pa cemo u taj Leptiric, tamo su nase tete i djeca...[sm=smiley1.gif]

Šejla moje dijete ide u Leptirić i sve pohvale za učiteljice i organizaciju vrtića. Ako već nisi našla, vrtić se nalazi u stambenoj zgradi u Kranjčevićevoj, preko puta Doma pisaca, odmah pored vrtića je i Konzum, malo je zabačeno, ali najbolje ti je da pitaš nekoga za smjernice kada već dođeš na tu lokaciju.




Hanady RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (6.3.2012 10:46:48)


IZVORNA PORUKA: Emmy

IZVORNA PORUKA: shejla

da li mi neko moze reci gdje se tacno nalazi ovaj VRtic "Leptiric"??? Ulica je kranjceviceva, ali ne znam tacno gdje je to??? To nam je sada dezruni vrtic, umjesto Skenderije, koji prokisnjava [sm=smiley13.gif] Ide li neko u taj...kakav je? Mi nismo isli nikako od snjegova, evo tacno mjesec... ali ujutro moramo, pa cemo u taj Leptiric, tamo su nase tete i djeca...[sm=smiley1.gif]

Šejla moje dijete ide u Leptirić i sve pohvale za učiteljice i organizaciju vrtića. Ako već nisi našla, vrtić se nalazi u stambenoj zgradi u Kranjčevićevoj, preko puta Doma pisaca, odmah pored vrtića je i Konzum, malo je zabačeno, ali najbolje ti je da pitaš nekoga za smjernice kada već dođeš na tu lokaciju.


šejla staneš pred konzum i ideš lijevo....prema alpini[sm=smiley36.gif]
nećeš fuliti vidjet ćeš leptiririće[sm=smiley1.gif]
Sin moje zaove ide u taj vrtić...ona je prezadovoljna on ide već 3-ću godinu....
jedva čeka da joj i mlađa kćer krene na tutu da je tu prebaci...ioako je zadovoljna i zvončićem jasličkom grupom...al teta Zijadu iz Leptirića zaista hvali i samo dijete...
ja sma nekoliko puta išla...i upoznala i teta Zijadu a A je već veliki i prerpiča komletan dan...nema se šta dodati sem da je zadovoljstvo djeteta najvažnije a lako postignuto tamo[sm=smiley1.gif]
I kćer od naše Pahuljice ide u taj vrtić...i kod nje smao riječi havle imaju...možeš i sa njom da se tipkaš o istom[sm=smiley1.gif]




emirita -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (10.3.2012 12:27:42)

neki dan mi drugarica prica kako je njen djecak isao sa vrticem u pionirsku da gledaju dinosauruse,pa onda u posjetu hitnoj pomoci. njen malac ide u drzavni vrtic na pofalicima,ne znam sad tacno dal se zove srecica il zvjezdica,tako nekako :).
eh mene sad zanima da li i u ostalim drzavnim vrticima isto tako vode djecu u neke posjete,da li su to neke posjete organizovane na nivou svih vrtica ili taj program zavisi pojedinacno od svakog vrtica. pitam to zato sto tu pionirsku u djecijem gradu mojmilo niko ni spomenuo nije. djeciji grad mojmilo je stvarno super,al kad vidim koliko djece ima u grupama,muka mi bude :(,kako ce igdje voditi grupu u kojoj ima 36 djece :)




maja78 RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (5.4.2012 18:55:21)

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.




Hanady RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (5.4.2012 21:30:17)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Ja mislim das su ovo radinoce o kojima je taurus pislaa na nekoj do tema...
vrlo pohvalno i imaju materijela za isto...
koliko se sjećam nije baš bilo puno roditelja što je šteta...

njoj su se jako svidjele radionice, a njen sud zaista cjenim pa sma još tada donijela odluku d abih iste i ja posjetila...

sutra vodim dijete u predškolsko pa ću da i sama se raspitam oko prijave na ove radionice...smao se nadam da će nam popodnevni termini biti u skladu sa svim dosadašnjim obvezama.[sm=smiley1.gif]




selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (5.4.2012 21:41:38)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?




turbomama -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (5.4.2012 22:17:12)

da li je u vasim vrticima sprovedeno istrazivanje o respiratornim oboljenjima i alergijama (neki EC projekat koji imlementira REC u saradnji s Zavodom za Javno zdravstvo FBiH)?




eko beba -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (5.4.2012 23:07:54)

IZVORNA PORUKA: Emmy

IZVORNA PORUKA: shejla

da li mi neko moze reci gdje se tacno nalazi ovaj VRtic "Leptiric"??? Ulica je kranjceviceva, ali ne znam tacno gdje je to??? To nam je sada dezruni vrtic, umjesto Skenderije, koji prokisnjava Ide li neko u taj...kakav je? Mi nismo isli nikako od snjegova, evo tacno mjesec... ali ujutro moramo, pa cemo u taj Leptiric, tamo su nase tete i djeca...

Šejla moje dijete ide u Leptirić i sve pohvale za učiteljice i organizaciju vrtića. Ako već nisi našla, vrtić se nalazi u stambenoj zgradi u Kranjčevićevoj, preko puta Doma pisaca, odmah pored vrtića je i Konzum, malo je zabačeno, ali najbolje ti je da pitaš nekoga za smjernice kada već dođeš na tu lokaciju.


šejla staneš pred konzum i ideš lijevo....prema alpini
nećeš fuliti vidjet ćeš leptiririće
Sin moje zaove ide u taj vrtić...ona je prezadovoljna on ide već 3-ću godinu....
jedva čeka da joj i mlađa kćer krene na tutu da je tu prebaci...ioako je zadovoljna i zvončićem jasličkom grupom...al teta Zijadu iz Leptirića zaista hvali i samo dijete...
ja sma nekoliko puta išla...i upoznala i teta Zijadu a A je već veliki i prerpiča komletan dan...nema se šta dodati sem da je zadovoljstvo djeteta najvažnije a lako postignuto tamo
I kćer od naše Pahuljice ide u taj vrtić...i kod nje smao riječi havle imaju...možeš i sa njom da se tipkaš o istom


I moj D. ide u "Leptirić" ... sve pohvale za tete ... i naravno za učitelja Faruka!
Bebača bih trebala upisati u septembru u jaslice, pa me zanima ima li ko čije dijete ide u onaj vrtić pored pijace Ciglane (ne znam kako se zove). imaju li dvije smjene? Kakve su tete? Onda bih morala i starijeg prebaciti od septembra u taj ... a baš mi je žao, jer se na tete u Leptiriću baš navikao.




maja78 RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (6.4.2012 6:56:49)

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?


Mislim da se odnosi na roditelje djece koja idu u taj vrtic, vrtic je Kosuta i svakako ako zelis pitat cu danas pa ti javim




selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (16.4.2012 9:15:47)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?


Mislim da se odnosi na roditelje djece koja idu u taj vrtic, vrtic je Kosuta i svakako ako zelis pitat cu danas pa ti javim


A, ... mi smo u "Djecijem gradu" ... znaci nista .... hvala...




taurus -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (16.4.2012 10:21:50)

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?


provjeri u vrtiću Srećica...blizu ti je, ja sam tamo išla....nema veze da li ti dijete ide u taj vrtić
i nije bitno da se prijaviš odmah na početku...ja sam propustila prvu radionicu i krenula od druge
a mogu ti i ja pitati kad budem sutra vodila R u vrtić...pa ti javim[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (16.4.2012 10:34:00)

IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Kod nas u vrticu danas obavijest da ce se organizovati radionica za roditelje i ja se prijavila, vidjet cemo sta ce to biti, a pozdravljam ideju.


Koji vrtic, do kad su prijave, kad pocinje?


provjeri u vrtiću Srećica...blizu ti je, ja sam tamo išla....nema veze da li ti dijete ide u taj vrtić
i nije bitno da se prijaviš odmah na početku...ja sam propustila prvu radionicu i krenula od druge
a mogu ti i ja pitati kad budem sutra vodila R u vrtić...pa ti javim[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


E, ne moras, imam direct info iz Srećice, samo se nisam sjetila da pitam [sm=smiley36.gif]

Hvala ti Taurus, .. naleti nekad na razgovore, .. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




maja78 RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (21.4.2012 12:06:43)

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam




selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (21.4.2012 12:38:12)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...




maja78 RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (21.4.2012 14:56:47)

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...


ne razumijem kakve to ima veze sa brojem prijavljenih roditelja?




taurus -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (21.4.2012 21:43:44)

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


stvarno žalosno, eto koliko su roditelji zainteresovani za odgoj[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
nas je bilo 8, a u vrtić ide cca 120 djece....znači ni 10% roditelja se nije prijavilo




selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (21.4.2012 21:49:38)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...


ne razumijem kakve to ima veze sa brojem prijavljenih roditelja?



Ma kazem ja za sebe [sm=jezicek.gif] ... moja ide u jaslicku grupu, ... a planirala sam se prijaviti, ...




emirita -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (23.4.2012 9:28:51)

rece mi muz da je juce u avazu bilo da ce se za slijedeci mjesec placati umanjen iznos za vrtic za 33,33 KM (zbog one dvije snjezne sedmice februara).
ja ne stigoh provjeriti info u nasem vrticu,al reko da obavijestim mame pa nek se raspitaju.




emirita -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (23.4.2012 9:33:45)

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/91679-februarski-racuni-za-vrtice-manji-za-33-30-maraka.html




maja78 RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (23.4.2012 9:42:18)

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...


ne razumijem kakve to ima veze sa brojem prijavljenih roditelja?



Ma kazem ja za sebe [sm=jezicek.gif] ... moja ide u jaslicku grupu, ... a planirala sam se prijaviti, ...


hoces da pitam da ides kod nas pa da dolazis, jer sam cula da je u prosloj radinici bila roditeljka cije dijete nije islo u kosutu?




Emmy -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (23.4.2012 9:52:32)


IZVORNA PORUKA: emirita

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/91679-februarski-racuni-za-vrtice-manji-za-33-30-maraka.html

Super emirita[sm=smiley1.gif]




selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (23.4.2012 10:45:20)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

E necete vjerovati ali radionica jos nije pocela i to samo iz razloga sto nema dovoljan broj prijavljenih. Ja sam mislila treba tu puno roditelja kad saznam da je u prosloj radionici bilo 6, znaci nije se ni 6 roditelja prijavilo. Stvarno zalosno!
Ja jedva cekam


Ne obuhvata jaslicki uzrast...


ne razumijem kakve to ima veze sa brojem prijavljenih roditelja?



Ma kazem ja za sebe [sm=jezicek.gif] ... moja ide u jaslicku grupu, ... a planirala sam se prijaviti, ...


hoces da pitam da ides kod nas pa da dolazis, jer sam cula da je u prosloj radinici bila roditeljka cije dijete nije islo u kosutu?



Hoću, hvala




djoisa -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (24.5.2012 13:48:36)

http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-sarajevskom-vrticu-gdje-boravi-100-djece-otpadaju-plafoni/120524025#

tuzno..i strasno..gdje borave nasa djeca




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>