RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


Ružičnjak -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (7.9.2012 16:16:39)

evo čitala sam vaša iskustva. To mi je superrr [sm=bravo.gif] Imam bebicu od 2,5 mjeseca i voljela bih da je uz mene šta god da radim. Zanima me razlika između marame i slinga? I da li bih to mogla od vas naručiti? [sm=smajl.gif]




disaaa -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (15.11.2012 14:19:22)

gdje ste kupovale ove marame,,koliko kostaju imal u sarajevu il tuzli




merima_s -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (15.11.2012 17:02:46)

Pogledaj na PIK-u, ima ih i novih i polovnih. A ima u Sarajevu forumasica koja ih sije,procitaj malo po temi pa ces naci.




kolikoo -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (16.11.2012 19:58:53)

http://www.ekupi.ba/Kolica-g8823.aspx#filters();sort(asc);SubPage(1)




Ombra -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (26.11.2012 13:10:37)

sto se tice nosiljke...ja samo bespotrebno novac bacila...2-3 puta bebicu pronosala u njoj i samo je proslijedila...




dudunja -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (5.12.2012 12:25:33)

Draga disaaa, sto se tice maramu mozes da narucis postom da ti stigne, pogledaj na www.kikebu.co.rs, mislim da tamo ima mogucnosti slanje u Sarajevo ili Tuzlu...




Alannah -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (26.8.2013 14:19:04)

Posto je tema satra,ima li koja mama da je skoro kupovala maramu. Bebi je 11 mjeseci, koju bi vi kupile. sling,mei tai ili wrap i gdje mogu kupiti.




animagical -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (26.8.2013 14:29:39)

mei tai jer se najjednostavnije veze...ali je po meni to velika beba za nosanja, posebno jer ce uskoro hodati, pa ce hodanje biti in i nece se dati nositi... imas u Sa forumasicu koja sije te nosiljke, babysaurus, ali nisu bas ni jeftine..potrazi na piku polovnu i pitaj na temi baby bazar, jer se super peru u masini, pa nije ni bitno da je nova.




dambolina -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (26.8.2013 14:32:04)

ja sam imala sling i to je bio najbolje ulozen novac. Moja cura je rodjena prije vremena i mi smo se non stop nosale i unutra i vani. Znaci ona je konstantno bila uz mene prvih nekoliko mjeseci. Bas sam ga iskoristila maximalno. Narucila sam iz hrvatske, a sad razmisljam o mei tai, pa vidjecemo jos...




Lulu_08 -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (26.8.2013 15:00:39)

Alannah ja prodajem svoju wrap maramu koja je skoro pa nova, crne boje od BabySaurusa, a uz to u TZ sam pa ako želiš javi se u PP.




Alannah -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (26.8.2013 15:09:14)

Hvala vam,drage moje. mali krece u jaslice,nije prohodao jos,a lakse mi ga je odnijeti u marami ponekad,nego u kolicima,jeer ih nemam gdje ostaviti kasnije.Zatreba mi marama mozda dva tri puta u mjesecu,pa sam zato razmisljala da kupim. Gledala sam polovne,bas zato da ne dajem puno para,jer nece stalno biti u upotrebi.Jedino me buni malo vezanje i eto koja je prakticnija od te tri vrste marama.




animagical -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (26.8.2013 15:13:15)

za veliku bebu je najlaksa za vezanje mei tai,a i taj materijal se ne razvlaci od tezine bebe. pitaj obavezno na baby bazaru, bilo je dosta takvih ponuda.




taze_mlada -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (10.10.2013 14:19:29)

evo prodajem wrap maramu, info na PP ;)




vjestica -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (15.12.2013 14:09:55)

od koliko mjeseci beba može u mei tai?




veeseelaa -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (15.12.2013 14:17:37)

mijenjam novi sling za wrap maramu
boja crna sa džepom u žuto zelenoj boji

taze mlada bil se mijenjala?
mozes je iskoristiti nekom za babine




djoisa -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (15.12.2013 15:10:18)


IZVORNA PORUKA: vjestica

od koliko mjeseci beba može u mei tai?


od 4 - 4.5 mj bitno je da beba moze samostalno drzati glavicu i spremna je takvo nosenje




ljubicas_ta -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (26.4.2015 21:26:59)

Pozdrav zene:),

Da li je neko u skorije vrijeme kupovao wrap mramu u Sarajevu i gdje? Gledala sam u babysaurus(samo za njih znam da je imaju u ponudi) u MC medjutim vidjeh da marame nemaju dijagonalno tkanje te su rastezljive samo u jednom smjeru...

Unaprijed hvala na informaciji[sm=smiley1.gif]




/MMK/ -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (1.6.2015 10:01:41)

Ima li neko da prodaje el. maramu ili sling ?




bejbibi -> RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling (27.8.2016 7:51:27)

Cao zenice ,moze li mi neka objasniti koja je razlika izmedju wrap,mei tai i sling marama?
Mene zanima u kojoj od ovih navedenih beba moze od prvog dana da se nosi ?? Koja je najbolja za bebu ?
Unaprijed hvala





Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 49 50 [51]