Ide li neka od vas u "Titu"..? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


aazra -> Ide li neka od vas u "Titu"..? (17.7.2009 20:43:34)


Evo mi danas sjedili u "Titi" iako je vani bilo pakleno vruce,
toliko je bilo mama i parova s bebama i djecom, da sam odusevljena!
Jedna mama i ja smo dojile, malo veca djeca trckarala okolo, stvarno je divan ugodjaj.
Pa me bas zanimalo ide li neka od vas tamo, a posebno bi preporucila mamama koje doje svoje bebe[sm=smiley1.gif]




idana_85 -> RE: Ide li neka od vas u "Titu"..? (17.7.2009 22:22:06)

Ne idem,ali s tobom obavezno idem u skorije vrijeme. Pusa za mog malog Bilala.




mamma mumi -> RE: Ide li neka od vas u "Titu"..? (17.7.2009 23:58:41)

Nisam bila, jel Tito sada u vilsonovom  kod muzeja?




Adana -> RE: Ide li neka od vas u "Titu"..? (18.7.2009 1:42:46)

Jeste kod muzeja...
Ja ponekad odem kada smo na Vilsonovom, i kada nadjemo mjesto. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Super je!




HanaBana -> RE: Ide li neka od vas u "Titu"..? (18.7.2009 12:30:07)

Ja sam mm upoznala u Titu ali starom na malti:))) U novi Tito sam otisla par puta ali navecer, a dogovara se da nova kafica bas bude u Titu zbog djece jer imaju se gdje igrati i nije blizu ulice[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Skvo RR -> RE: Ide li neka od vas u "Titu"..? (18.7.2009 12:43:03)

I meni ce prvi put biti sa RR kafom. Mi kada smo na Vilsonovom, svratimo u Torte i to, a ako nema mjesta onda kod Ramiza.




juni -> RE: Ide li neka od vas u "Titu"..? (18.7.2009 12:53:29)

MM i ja smo redovni u Titi kad setamo Vilsonovim. Zaista je sve prilagodjeno djeci, super je!




škorpija -> RE: Ide li neka od vas u "Titu"..? (18.7.2009 12:59:58)

svake nedjelje polsijepodne smo u titi, muž, bebac i ja, bašta ekstra, gosti mladi, pa ih nekad tako gledam i zavidim im, bila su to lijepa vremena. do nas nedavno sjedio par imaju možda po 16 godina i sve gledaju u bebeu i smješkaju se, kažem im ja e ovo će se i vama desiti ako ne budete korisitili kontracepciju[sm=jezicek.gif]




Stranica: [1]