RE: smjesna ili neobicna imena (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta) >> Imena



Poruka


veeseelaa -> RE: smjesna ili neobicna imena (15.3.2012 14:38:49)

pa da ime i zvuči nekako romski
lijepo ime

i ova moja Zulijeta je u godinama i lijepa je, da ne mislimo na istu? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Hanady RR -> RE: smjesna ili neobicna imena (15.3.2012 14:40:47)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa da ime i zvuči nekako romski
lijepo ime

i ova moja Zulijeta je u godinama i lijepa je, da ne mislimo na istu? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


ne znam...
moja je iz moje bivše mahale...
kćerka ceribaše romskoga ...
dolazila godinama mojoj mami na frizuru...bila je vani malo za vrijeme rata...saa je tu i mojoj mami dolazi redovno, przanike nikada ne popušta...vrlo jedno drago stvorenje , čistoga i otvorenoga srca[sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: smjesna ili neobicna imena (15.3.2012 14:45:36)

e ne bi rekla da je to ta, ova već dugo godina živi na d.malti, ima kćerku i sina




bebaby -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 9:41:57)

jeste culi za ime dilera? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

sto se mene tice volim kraca imena




mala_sa -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 11:09:17)

Joj ja ne volima bas raspravljati o imenima, jer sam jedna od "tih" sto nose ne bas cesto ime...

Vidim pominje se ime Zulejha, ja dok sam bila klinka nekako nisam voljela ta starinska imena, al ovo ime mi je priraslo sircu zbog pjesme "Ne zovi me na grijeh" od DM.

MM je htio nasem sinu dati ime Adil, u trudnoci se meni cinilo starinsko i povedena komentarima, nije mi se svidjalo; a sad nekad pomislim da sam mozda trebala da dozvolim da nam se tako zove sin [sm=smiley13.gif]. Mada i ime koje nosi meni se jako svidja, i divno mu stoji...




salmy -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 11:15:28)

Meni su romska imena super.Rolex,Dolar,Tarzan[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]
A moja rodica se zove Dzevahira...Istok takodjer drug[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Zulejha je meni mrak[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mala_sa -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 11:21:13)

[sm=smiley1.gif]




tajcika -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 12:23:40)

kroz svoj posao srela sam se sa nekim neobicnim imenima
zenska imena Adalgisa,Sanaja,Cuma,Mervina,Pervina....musko ime Benhur,...




bebaby -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 15:46:33)

Takodje sam se kroz posao susrela sa imenima kao sto su Svemira, Dilera, Kemija, Džastin :D




mala_sa -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 15:48:51)

Meni je najjace bilo kad sam upoznala civjeka po imenu Sahbaz, ja kontala to Nadrealisti izmislili i samo u seriji ima [sm=jezicek.gif]




muaaa -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 15:49:36)


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Joj ja ne volima bas raspravljati o imenima, jer sam jedna od "tih" sto nose ne bas cesto ime...

Vidim pominje se ime Zulejha, ja dok sam bila klinka nekako nisam voljela ta starinska imena, al ovo ime mi je priraslo sircu zbog pjesme "Ne zovi me na grijeh" od DM.

MM je htio nasem sinu dati ime Adil, u trudnoci se meni cinilo starinsko i povedena komentarima, nije mi se svidjalo; a sad nekad pomislim da sam mozda trebala da dozvolim da nam se tako zove sin [sm=smiley13.gif]. Mada i ime koje nosi meni se jako svidja, i divno mu stoji...

MM

Moj brat nosi ovo ime A,a ja u zenskom rodu




Anoniman -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 16:45:39)

Misljenja sam da je jako nekulturno pricati o tome kako je neko/necije ime smijesno? Otakle nam to pravo?

Evo recimo Zulejha je meni prelijepo ime, njezno...asocira me na lijepu i zenstvenu zenu u vakat nasih nana...

Meni su bas starinska imena mocna, karakterna...





teacher75 -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 16:49:37)


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Meni je najjace bilo kad sam upoznala civjeka po imenu Sahbaz, ja kontala to Nadrealisti izmislili i samo u seriji ima [sm=jezicek.gif]

[sm=smiley36.gif]ja znam da ima to prezime a za ime nisam znala




reallove -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 17:05:05)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Misljenja sam da je jako nekulturno pricati o tome kako je neko/necije ime smijesno? Otakle nam to pravo?

Evo recimo Zulejha je meni prelijepo ime, njezno...asocira me na lijepu i zenstvenu zenu u vakat nasih nana...

Meni su bas starinska imena mocna, karakterna...


[sm=smiley20.gif]slazem se...




nanika -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 17:13:03)

Meni je najludje ime Ferijala[sm=zmeden.gif]




jasmin -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 17:18:40)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Misljenja sam da je jako nekulturno pricati o tome kako je neko/necije ime smijesno? Otakle nam to pravo?

Evo recimo Zulejha je meni prelijepo ime, njezno...asocira me na lijepu i zenstvenu zenu u vakat nasih nana...

Meni su bas starinska imena mocna, karakterna...




I ja se slazem.




Honey3 -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 17:21:40)


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Misljenja sam da je jako nekulturno pricati o tome kako je neko/necije ime smijesno? Otakle nam to pravo?

Evo recimo Zulejha je meni prelijepo ime, njezno...asocira me na lijepu i zenstvenu zenu u vakat nasih nana...

Meni su bas starinska imena mocna, karakterna...




I ja se slazem.

potpisujem[sm=bravo.gif]




nanika -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 17:26:15)


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Misljenja sam da je jako nekulturno pricati o tome kako je neko/necije ime smijesno? Otakle nam to pravo?

Evo recimo Zulejha je meni prelijepo ime, njezno...asocira me na lijepu i zenstvenu zenu u vakat nasih nana...

Meni su bas starinska imena mocna, karakterna...




I ja se slazem.

potpisujem[sm=bravo.gif]


I ja potpisujem, mi smo djeci dali stara imena




Honey3 -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 17:30:23)


IZVORNA PORUKA: nanika
I ja potpisujem, mi smo djeci dali stara imena

ja ih dozivljavam samo kao imena sa lijepim znacenjem[sm=smiley1.gif]




nanika -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 17:35:53)


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: nanika
I ja potpisujem, mi smo djeci dali stara imena

ja ih dozivljavam samo kao imena sa lijepim znacenjem[sm=smiley1.gif]

Meni je bitno sta znaci ime da je lijepo, sad ova nova imena ne znam ni da izgovorim.U pravu si, to su imena sa lijepim znacenjem




felix -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 18:14:37)

Meni se svidjalo ime muško Anis al nije mm [sm=smiley36.gif]jer kaze anis anus [sm=smiley36.gif]zahevaace ga djeca u školi[sm=jezicek.gif] nije mu se svidjalo ime .




mala_sa -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 21:18:01)

Muaa mm je ovo ime najljepse musko ime, a i meni se sad sve vise svidja.

Felix od nasih prijateja djecak se zove Anis, i divnoo je stvorenje, preslatko i samo tako umiljato [sm=love.gif]




Anoniman -> RE: smjesna ili neobicna imena (16.3.2012 21:22:05)

I ja znam jednog sada vec momka Anisa. Ne znam da ga je itko tako izazivao...





adissa_ -> RE: smjesna ili neobicna imena (17.3.2012 10:47:27)

Pa moje dije nane su se zvale Ajsa i Umihana

i jedno i drugo ime je postalo u novije vrijeme jako popularno

tako da trend ide ka tradicionalnim lijepim,nasim imenima[sm=bravo.gif]




bebaby -> RE: smjesna ili neobicna imena (17.3.2012 19:17:57)

Veoma mi je lijepo ime Asja. Cak ce mozda doci u opciju:)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>