RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


reallove -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (15.5.2012 20:44:20)


IZVORNA PORUKA: zaha

oh pa znaci... bice,bice[sm=bravo.gif]

Akobogda[sm=smiley1.gif]




nanika -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (16.5.2012 21:07:14)


IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: zaha

oh pa znaci... bice,bice[sm=bravo.gif]

Akobogda[sm=smiley1.gif]

[sm=bravo.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif]




reallove -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (16.5.2012 21:11:46)

Samo da znate zenice,nisam jos trudna,ali planiram uskoro aBd,zato sam ga pitala,treba li se sta detaljnije pregledati,ako bih zeljela bebu,eto pa da ne bude zabune[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (30.6.2012 17:56:29)

boli me vratna zila i rame kada disem
[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] od pre jedno 10 min imal doktora online[sm=smiley1.gif] mrsko mi da idem dr. mislim ako ne moram




mamine oci -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (30.6.2012 20:48:22)


IZVORNA PORUKA: triputmama

boli me vratna zila i rame kada disem
[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] od pre jedno 10 min imal doktora online[sm=smiley1.gif] mrsko mi da idem dr. mislim ako ne moram

nek te muz izmasira[sm=smiley1.gif]mora da je od promaje...




mo girl -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (1.7.2012 12:46:11)

meni se to cesto desi pa ja sebi masiram sama i namazem ili onom deep relif il voltaren kremom




Anoniman -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (13.7.2012 12:13:03)

primetila sam da kad se iznerviram da me zaboli ruka [sm=zmeden.gif] od vrata do lakta , ne mogu je pomerit imat osecaj da ce mi otpast ruka
e svasta [sm=zmeden.gif] sta li to moze biti , inace "sve uredu" ali mene boli......




djoisa -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (13.7.2012 12:15:03)

IZVORNA PORUKA: triputmama

boli me vratna zila i rame kada disem
[sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif] od pre jedno 10 min imal doktora online[sm=smiley1.gif] mrsko mi da idem dr. mislim ako ne moram


provjeri stanje svoje ui ..posebno ako imas ceste bolove u ramenu




Anoniman -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (13.7.2012 12:17:52)


IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: triputmama

boli me vratna zila i rame kada disem
[sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif] od pre jedno 10 min imal doktora online[sm=smiley1.gif] mrsko mi da idem dr. mislim ako ne moram


provjeri stanje svoje jetre ..posebno ako imas ceste bolove u ramenu

cuj jetre [sm=smiley3.gif]
imam bolove u ramenu i osecaj da ce ruka da mi se rasarafi , takav osecaj da ce da mi padne
a kako je jetra povezana sa tim , bas se uplasih [sm=smiley13.gif]




djoisa -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (13.7.2012 12:18:53)

zapravo nije jetre u pravu si nego žuč izvinjavam se,, moja sestra imala slicnih problema..pa eto samo kazem ..ona nije mogla lezati na toj strani na kojoj je boljelo rame..a ostalih problema nije imala..tek kasnije se to dvoje povezalo..




Anoniman -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (13.7.2012 12:26:01)


IZVORNA PORUKA: djoisa

zapravo nije jetre u pravu si nego žuč izvinjavam se,, moja sestra imala slicnih problema..pa eto samo kazem ..ona nije mogla lezati na toj strani na kojoj je boljelo rame..a ostalih problema nije imala..tek kasnije se to dvoje povezalo..

hvala t djoisa , dakle ne moze biti sve u redu , videcu da proverim zuc ( ako bude moglo)




djoisa -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (13.7.2012 12:28:43)

provjeri..mozes i po netu procitati..to je navodno povezano sa kamencem ili pjeskom u žuci, ne znam i ne bi o detaljima..svakako proveri i sretno




esmina i bebina mam -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (22.7.2012 22:51:38)

Eh evo mene pa na ovu temu ..valjda cu utrefiti.Vec godinama imam problema sa vratnim dijelom kicme i cesto primam injekcije.
Medutim sta mene brine a dr ne brine? Probada me kada disem i vjervatno od te panike mi srec pode tako jako lupati da me grlo zaboli:(
A sada vec nekolilo noci mi trnu prsti desne ruke i noge.
Pa eto ako neko ima slicno iskustvo?????




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (22.7.2012 22:55:33)

[Sadržaj poruke je obrisan]




esmina i bebina mam -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (22.7.2012 22:58:33)

hahha ispratila MM na posao pa se zadala [sm=smiley1.gif]
Evo mori me ovo cudo ne znam ni ja pa razmisljam sutra da se narucim privatno kod kardiologa da vec jednom dobijem misljenje specijaliste.Ali znas njih kakvi su vise ce biti pitanja sto sam dosla?????

Kako je Imanica kako si ti:)




nanika -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (22.7.2012 23:54:05)

Esmina i bebina mama i mome tati trne prsti na ruci i nozi ali su njemu rekli da mu je to od diskus hernije




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (22.7.2012 23:54:46)

[Sadržaj poruke je obrisan]




esmina i bebina mam -> RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi..... (23.7.2012 7:01:57)

nanika i mom tati trnu ali je on dva puta operisao kicmu isto diskus hernia.

Iman evo ziva sam prezivjela sam noc hahah nego sad kada krenem na psoao cu kupiti Andol 300 kazu da je dobar protiv bolova u kostima i misicima.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]