RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


ElmaB -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (10.4.2011 21:12:20)

Tonisam znala.To je onda užas. Znam samo da su nagodni što se tiče vremenskog boravka djeteta, nije ograničeno na cjeli dan.




amdi -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (11.4.2011 21:46:40)

Odlucila sam se za produzeni boravak u sklopu skole, sto je sigurno, sigurno je.




Dusarica -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (9.6.2011 19:22:18)

Oprostite zna li neko koja je cijena privatnog vrtica "Palcic"?




Derya -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (29.10.2013 22:10:52)

Ima li neko iz Bihaca da mi kaze koje su cijene gradskih vrtica, ili privatnih? I koliko kosta poludnevni boravak? Ubrzo bi trebali krenuti nadam se, pa da vidimo cijene.. Hvala unaprijed! [sm=smiley1.gif]




tarla -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (14.5.2016 14:02:33)

zante li nesto o vrticu slavuj u ulici josipa vancasa,cijene,radno vrijeme,i koliko kosta poludnevni i cjelodnevni boravak




boki11 -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (28.9.2016 10:36:51)


IZVORNA PORUKA: ANNIAN

Mene zanima cijene cjelodnevnog boravka vaše djece u jaslicama, vrtićima i prodeženim boravcima u vašem gradu.
Ja znam za Mostar.
Moja djeca idu u privatni vrtić koji ima i jaslice,  cijena cijelodnevnog boravka je 150 KM (i jaslice i vrtić) mogu biti od 6:30 do 17:30 sati po potrebi i subotom sve za isti novac.
Ja sam ostala zatečena proljetos kada sam se htjela raspitati kolko košta produženi boravak u školi. Djelatnica škole mi je rekla da je 200 KM i da se nezna cijena od jeseni. To mi je u odnosu na vrtić bilo bezobrazno puno. Također postoji privatni produženi boravak koji košta 250 KM.

Pozdrav,



Mostar - Vrtić Sportić

6 sati je nekih 160KM




marketing RR -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (30.9.2016 13:02:28)


Drage naše,

Ne zaboravite da će sponzor nagraditi 3 Ringerajine dame tokom sledeće nedelje, sa po jednim CortinaT kremom!
Zato nam danas napišite (jer se danas završavaju prijave za septembarske nagrade) da li bi ste voleli da probate Cortinat, da li ste čuli za ovu sjajnu kremu. Da li imate nekih problema sa kožom.

Evo linka na temu
KLIK OVDE




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]