RE: zaluzine, roletne...? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


salmy -> RE: zaluzine, roletne...? (10.6.2013 10:05:36)

Mi smo ih narucili,pa eto vidjecemo

Zaluzine cemo baciti i vozdra...
Za vanjske sam cula sve najbolje...mi imamo problem vode po prozorima u toku zime..i ljeti je u stanu sauna..bez obzira sto smo klimu ugradili ipak smo uzeli vanjse roletne
Pa pisem iskustvo...
samo se nisam mogla odluciti izmedju sivih i bjelih..navodno sive se manje prljaju[sm=zmeden.gif] a sta znam...ja uzela bjele jer su prozori bjeli..a svakako sam ludjakinja sa pranjem prozora..pa mi nece tesko pasti sto se prljaju

A nemaju veze prozori sa njima...mozes ih postaviti kad zelis...




maja78 RR -> RE: zaluzine, roletne...? (10.6.2013 10:42:32)

e super bas ces mi reci info

ja sam prijejedno cetiri godine zivkala ove sto postavljaju prozore i od sviju sam dobila info da ne rade naknadno, valjda su sad uveli


i cula sam da bude nekad problem sa mehanizmom, pa nije lose da se jave zenice koje imaju vec godinama da kazu koju




magbi -> RE: zaluzine, roletne...? (13.6.2013 22:42:40)

pozz,ja sam radila vanjske pvc bijele i spas su aa vikendom ih skroz spustim naspavamo se super su,radili smo ih nakanadno to jest jesenas nekad ako vas zanima javite se pp




salmy -> RE: zaluzine, roletne...? (13.6.2013 22:46:34)

Mi ih sutra ocekujemo[sm=bravo.gif]




magbi -> RE: zaluzine, roletne...? (13.6.2013 22:48:47)

super [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]usrecit ces se i naspavat komiraju haha




salmy -> RE: zaluzine, roletne...? (18.6.2013 22:06:22)

Postavljenje su konacno.....druga prica....ja sam odusevljena,i mislim da je ovo investicija koja je vrijedi 100%...

i koliko sam skuzila prozore necu morati ni prati[sm=bravo.gif]




Pikapolonica -> RE: zaluzine, roletne...? (19.6.2013 11:18:49)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

obzirom da je neko postavio anketu za vanjske roletne mogli bi ovdje dobiti info neke.

ja sam napravila prozore alu i tad nisam stavila vanjske one roletne isto pvc
poslije sam se raspitivila i vecina firmi rece kao ne prave se naknadno vec samo uz prozore, pa eto bilo bi mi super ako bi mi ko dao info o tome

Mi smo proslo ljeto ugradili vanjske roletne (a prozori su tu vec duzi niz godina :) )
Malo je reci da smo se usrecili. :)




bebaa -> RE: zaluzine, roletne...? (20.6.2013 23:15:12)

e ovako....mi smo jesenas postavili aluminijske roletne vani i nisam vidjela nikakve razlike zimi što se tiče znojenja prozora,znači ostao je problem...riješili ga odvlaživačem zraka....ali sad su se pokazale super jer je jako toplo i prave dobar hlad....međutim to je napravljeno samo u spavaćoj pa bi sada i u dnevnoj ali su ogromni prozori....ne mogu se sjetiti ni ko je radio ove prve ni koliko su koštale....
imate li vi neku preporuku i cijenu ako znate....




salmy -> RE: zaluzine, roletne...? (20.6.2013 23:19:56)

Mi kupujemo obavezno onaj proizvod za usisavnje vlage...aBd
nama je ugradjivala firma Mikado ...super su....sve odradili po dogovoru...precizni i tacni




bebaa -> RE: zaluzine, roletne...? (20.6.2013 23:21:44)


IZVORNA PORUKA: salmy

Mi kupujemo obavezno onaj proizvod za usisavnje vlage...aBd
nama je ugradjivala firma Mikado ...super su....sve odradili po dogovoru...precizni i tacni

koja je cijemu po kvadratu ali aluminijske ne pvc....naravno ako znaš....[sm=zmeden.gif]




salmy -> RE: zaluzine, roletne...? (20.6.2013 23:25:51)


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy

Mi kupujemo obavezno onaj proizvod za usisavnje vlage...aBd
nama je ugradjivala firma Mikado ...super su....sve odradili po dogovoru...precizni i tacni

koja je cijemu po kvadratu ali aluminijske ne pvc....naravno ako znaš....[sm=zmeden.gif]

120 KM po kvadratu...naravno da su aluminijske....nismo imali srca na prozore koje je radio Kontinetal stavit pvc




Zorya23 -> RE: zaluzine, roletne...? (21.12.2016 9:46:57)

Moj izbor bi bio zaluzine zbog jednostavnosti i cijene. U pravilu su jeftinije od roleta i lakše ih je održavati.




salmy -> RE: zaluzine, roletne...? (21.12.2016 12:13:19)

Ma kakva žaluzine...Ne talasaj

Vanjske roletne su zakon svih zakona...Vrijede svake marke..Ma feninga





ninuska -> RE: zaluzine, roletne...? (21.12.2016 17:56:46)


IZVORNA PORUKA: salmy

Ma kakva žaluzine...Ne talasaj

Vanjske roletne su zakon svih zakona...Vrijede svake marke..Ma feninga



[sm=smiley20.gif]
Kad imas dobre prozore [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]