|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci
8.11.2013 21:18:31   
SREĆNA
Hanice čestitamo rođendan, da ih dočekate još puuuuuuno u zdravlju i veselju.

Layla78 pozzz i tebi , takođe i ja tebi želim lijepe trenutke u trudnoći, a kad se ABD rode vidjećeš da ljepših trenutaka nema niti će biti.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Blizanci
8.11.2013 22:34:27   
Adria
Layla draga,mashAllah koliko nas ima duplih trudnica iz Bačečija user posted image

Ako Bog da, da sve izguramo do kaja sa što manje problema i da nam se naše bebice rode žive i zdrave!!
To je najveće blago!
Zašto si radila serklaž? Kada, u kojoj sedmici?

Puno pozdrava za tebe i za sve Bahčeči trudnice, ja sam im zahvalna dok sam živa!


IZVORNA PORUKA: Layla78

Drage moje mame duplica i one koje cete tek postati, evo i mene da se malo javim...prvo cestitke za Adriu, obzirom da smo "iz iste klinike" i to sa duplicima, a narocito zbog kompletne zivotne price...za Levu i ostale posebno veliki pozdrav i zaista uzivam citajuci vas i sve to lijepo sto prolazite s vasim princevima i princezama...mi guramo i dalje lagano....trudnoca prolazi vise nego ok, nema velikih problema...sada smo na 23+6, i dalje u punom pokretu (ocigledno je serklaza bila pun pogodak user posted image ) , mada sam mnogo sporija (sad sam na nekih +9 kg)...za sad se misli da su djecak i djevojcica, ali to bas i nije tako vazno, osim da se sve izgura do kraja na najbolji nacin user posted image Jos jednom vam saljem veliku pusu i zelim vam samo lijepe trenutke....



_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu Layla78)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Blizanci
9.11.2013 22:51:01   
entinte
nama cr zakazan za 15. novembar abd. tada cemo biti 38+3. u cetvrtak do 8 cemo se smjestiti na gak abd. vadimo nalaze koje su nam trazili. radila sam i color dopler nogu jer mi lijeva noga puno vise otice od desne ali hvala bogu nalaz je ok.
jos malo i gotovo ;) user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Blizanci
10.11.2013 10:46:44   
palma
Puno sreće želim. Da bude sve u najboljem redu ako Bog da.

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Blizanci
10.11.2013 14:12:39   
Hannica

IZVORNA PORUKA: entinte

nama cr zakazan za 15. novembar abd. tada cemo biti 38+3. u cetvrtak do 8 cemo se smjestiti na gak abd. vadimo nalaze koje su nam trazili. radila sam i color dopler nogu jer mi lijeva noga puno vise otice od desne ali hvala bogu nalaz je ok.
jos malo i gotovo ;) user posted image

Sretno.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Blizanci
11.11.2013 11:46:15   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: entinte

nama cr zakazan za 15. novembar abd. tada cemo biti 38+3. u cetvrtak do 8 cemo se smjestiti na gak abd. vadimo nalaze koje su nam trazili. radila sam i color dopler nogu jer mi lijeva noga puno vise otice od desne ali hvala bogu nalaz je ok.
jos malo i gotovo ;) user posted image


Sretno i javi nam se čim stigneš.

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Blizanci
11.11.2013 13:12:45   
Layla78
Adria, serklazu sam uradila u 17oj sedmici preventivno...cerviks mi je prije serklaze, kao sto je i sada u 24oj, na nekih 32, dakle nema nezeljenih skracivanja i promjena...a preporuka za serklazu je bila usljed standardne price, koju vjerujem da si i ti vec cula za sebe, a to je: "skupa trudnica "IVF", 35ta godina zivota, blizanci i vece opterecenje na grlic, koji ce tek da prave kako budu veci i sl...a dodatno na sve to je moj izneseni stav doktoru da, iako sam svjesna da sam "na tezi nacin" dosla do zaceca i da naravno da mislim da brinem o sebi i mojim tackicama, nemam namjeru, ako sam vec ovako ok, da samo lezim i cekam da dani prodju...dakle, usljed pokazane zelje da cu nastojati da sto duze budem pokretna (i time izbjegnem i nepotrebno debljanje user posted image ) serklaza je bila preventivna preporuka...koju sam itekako poslusala...i eto, otisla na jezero, zavrsilo se na najbolji moguci nacin i zasita se i sada osjecam vise nego dobro....sto mogu reci da zelim i svim trudnicama...eto, toliko od mene, ako ti jos neke info budu trebale, tu sam naravno user posted image Veliki pozdrav i pusa za sve vas!

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Blizanci
11.11.2013 15:23:48   
Adria
Layla78, hvala na odgovoru opširnom user posted image Vidjećemo da li će to meni dr preporučiti obzirom da sam i ja skupa trudnica haha i ova mi je trudnoća jedina šansa da se ostvarim u tom polju pa bih objeručke to prihvatila...


Entinte,
sretno! Da prođe sve u najboljem redu!

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu Layla78)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Blizanci
11.11.2013 19:34:11   
entinte
hvala vam puno :) zaduzit cu nekoga da vas obavjesti o situaciji. isla sam danas na ctg, sve ok hvala bogu :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Blizanci
15.11.2013 11:28:23   
palma
Sretno, ono je danas dan D.

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Blizanci
16.11.2013 18:59:22   
palma
Ima li neko informaciju je li se porodila entinte, zar nije trebala 15. Niko ništa.

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Blizanci
18.11.2013 14:58:28   
Adria
Daaa.... i mene zanima.. dajte žene neka mora znati, javljajteeeeeee

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Blizanci
18.11.2013 17:39:36   
trostruka

IZVORNA PORUKA: Meli.

Kad u kojoj sedmici dr. moze da ustanovi da se radi o blizancima? Bas me to zanima user posted image . Vjerovatno se to moze ustanoviti samo ultrazvukom ili? I vi koje ste imale blizance da li ste imale neke drugacije simptome tj. simptome sa veci intenzitetom.

vec u 6oj

(odgovor članu Meli.)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Blizanci
18.11.2013 17:41:25   
trostruka
ja sam nova na forumu.Prosle nedelje saznala sam da nosim trojke.Ima li neko iskustva?
Ako ima neka se javi
Pozz

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Blizanci
18.11.2013 22:11:57   
Adria
Uhhh trostruka, mogu samo reći nek ti je sa srećom i čestitam! Da ako Bog da prođe sve bez komplikacija i da na svijet doneseš žive i zdrave bebice...
A o trudnoći sa trojkama i odgajanju trojki ništa ne znam.... mada kada je riječ o trudnoći, mislim da se višeplodne trudnoće puno ne razlikuju.. ja nosim blizance i hvala Bogu dobro se osjećam, mislim da neke žene koje nose jedno slabije podnose trudnoću nego ja sa dvoje. Nisam nikad nosila jednu bebu pa ne znam razliku, ali mislim da je divno nositi dva mala bića u sebi i pružiti im obadvoma dovoljno za zdrav razvoj. a tek trojeee user posted image Malo se duple/troduple trudnice trebaju više paziti i čuvati, od svega i svačega,češće ići na kontrole ali ipak je najbitniji pozitivan stav, zdrava hrana i umjerena fizička aktivnost ukoliko trudnoća nije extra visokog rzizika...
Ali sigurno ima neka mama trojki koja će ti se javiti...

Sretno još jednom!

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu trostruka)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Blizanci
20.11.2013 0:27:52   
entinte
evo nas kucici... u petak ujutro bila sekcija. gem I 3650 i 52 a gem II 3700 i 53 :) ni sama ne znam gdje su stali ali sam de vratila kuci sa -20 kg. masallah dobro su obojica. nisu isti :D ja nism lose prosla samo sto sam morala primiti krv jucer krvna slika se pogorsala. eto ukratko pa se javimo opet uskoro ;)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Blizanci
20.11.2013 10:01:37   
Adria
Entinteeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uraaaaaaaaaaaa za tebe i tvoje dječakeeeee! MashAllah, da vam Bog da da uživate u zdravlju i veselju i da vas zaobiđe sve ono što ne valja.... Svaka čast za tebe mamice! Heroj si pravi, tako dugo nositi blizance, tako ih napredne roditi i još nam se stići javiti, ma divna si!

Uživajte, grlim vas sve troje ko buket user posted image user posted image user posted image

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Blizanci
20.11.2013 16:08:26   
palma
Entinteeee čestitam, raspitivala sam se za tebe.

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Blizanci
20.11.2013 17:26:35   
malenaa
da se i mi tuspasimo malo ovdje :)
prije svega entinte cestitke mila ... da budu djecaci zdravi i zivi dugo godina, mashallah bas napredne bebe svaka cast :)

ja sam 19/20 sedmica... osjecam se super,nemam nekih tegoba osim sto me zdrma isijas skoro pa svaku noc :(
neku noc sam bukvalno ostala paralizirana u krevetu nigdje s enisam mogla pomjeriti :(
a inace nemam hvala bogu problema... samo me stomak odaje da sam trudnica :) i to bas mashallaH stomacic velikiiiii kao sa prvom bebom u 7.mjesecu :)
ljubim i grlim sve redom
kisss

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Blizanci
20.11.2013 17:38:40   
Mia

IZVORNA PORUKA: entinte

evo nas kucici... u petak ujutro bila sekcija. gem I 3650 i 52 a gem II 3700 i 53 :) ni sama ne znam gdje su stali ali sam de vratila kuci sa -20 kg. masallah dobro su obojica. nisu isti :D ja nism lose prosla samo sto sam morala primiti krv jucer krvna slika se pogorsala. eto ukratko pa se javimo opet uskoro ;)


MashAllah user posted image user posted image user posted image user posted image Nikad nisam cula za ovako napredne blizance user posted image user posted image Duse drage, presisali su i bebice koje su same bile u pupi user posted image Neka vam budu zivi i zdravi puno godina i da docekujete samo lijepe stvari od njih user posted image user posted image

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Blizanci
20.11.2013 19:35:13   
SREĆNA
MašAllah bebača nek su vam živi i zdravi skupa sa vama, moje Entinte kako si ti hodala uopšte, ma zmaj si ženo.Uživajte sad polubac šaljem majim -vejikim drugarima user posted image

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Blizanci
13.12.2013 16:42:55   
palma
Da se i mi malo prijavimo, nama danas godina, rastemo, nismo još prohodali, samo uz stvari hodamo,otimamo se guramo itd. uglavnom lakše je nego na početku. pozdrav za sve duplice.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Blizanci
14.12.2013 16:47:16   
mersudina 27
Palma mila moja neka je sretan rodjendan nasim malenim drugarima,zelimo im sve najjj od srca i saljemo vam jedan veliki user posted image user posted image

Boze kako vrijeme brzo leti,koda su se juce rodili,i moji momci vec imaju sest mjeseci i pravi su maleni lopovcici.

Svima saljemo puno user posted image user posted image user posted image ja i moja mala raja.

_____________________________

Hvala ti Allahu za moje dvije mrvice.


(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Blizanci
31.12.2013 23:04:51   
entinte
zenica da vam se na brzinu javim u ovoj novogodisnjoj noci :) zelim vam svima sretnu novu godinu uz najljepse zelje :)
mi smo hvala bogu dobro. bebice super napreduju masallah vec imaju preko 5 kg. Isli smo na vakcinu ali su malo zuti pa su nam rekli za 3 sedmice da dođemo opet pa da vide. preko dana malo zezaju ali zato navecer super spavaju, samo jedu i nastave pajkiti, Jos uvijek ne osjecam umor valjda covjek otupi na to :) Ne stignem nista citati samo htjedoh da vam se javnem i pozelim sve najbolje user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu mersudina 27)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Blizanci
1.1.2014 10:08:04   
Adria
Entinte, baš lijepo da si se javila. Uživaj sa svojim momcima cijelu ovu 2014 godinu a i svaku narednu, da od njih samo lijepe stvari dočekaš. Što manje neprospavanih noći, posjeta bolnicama i slično. user posted image za kilažu, ti si žena zmaj! user posted image

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *