RE: Poklon vaspitacici u vrticu? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Alma_27 -> RE: Poklon vaspitacici u vrticu? (7.3.2014 11:35:53)

Mi smo kupili po jednu Merci bombonjericu za obje uciteljice




M kao Mama -> RE: Poklon vaspitacici u vrticu? (7.3.2014 11:47:13)

Moja ide u produženi odnijela po cvijet za svoje dvije učiteljice u produženom, za učiteljicu uškoli, za nastavnicu Engleskog i za tetu M;. koja im servira hranu u produženom jer je stvarno voli, dobro smo prethodnih godina sam sam morala za sve učiteljece iz vrtića, produženog, spremačice, čistatiće, direktoricu, ove elhamdulila prođoh, kupili cvijeće sinoć sami aranžirali i na svaki zakačili ručno rađenu čestitku




Lejla Ka -> RE: Poklon vaspitacici u vrticu? (7.3.2014 12:33:40)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Moja ide u produženi odnijela po cvijet za svoje dvije učiteljice u produženom, za učiteljicu uškoli, za nastavnicu Engleskog i za tetu M;. koja im servira hranu u produženom jer je stvarno voli, dobro smo prethodnih godina sam sam morala za sve učiteljece iz vrtića, produženog, spremačice, čistatiće, direktoricu, ove elhamdulila prođoh, kupili cvijeće sinoć sami aranžirali i na svaki zakačili ručno rađenu čestitku


Hahaha, ovako sam ja kad je starija išla u boravak sa dvije učiteljice, a mali u vrtić, pa onda tri žene u vrtiću i četiri žene u školi (učiteljice i teta servirka iz boravka). Sad sam bolje prošla, samo tri u vrtiću i učiteljica u školi, hahahaha.




Miracle*3 -> RE: Poklon vaspitacici u vrticu? (8.3.2014 11:48:02)

Ja uciteljicama napravila broseve




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]