RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


rose -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (21.8.2010 21:01:42)

tema gore od 2008 se sigurno promjenilo dosta pa ako je neko voljan da pise...[sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (21.8.2010 21:55:17)

u wenice radnjama (jedna ima u BBi , druga u robotu na socijalnom), može se naći slatke garderobe i kvalitetnih bodija (čak ima i nekih uvoz iz njemačeke, ali većina je turska roba ali jako kvalitetna) e sad treba paziti jer su brojevve čudni, meni je uvijek kod njih trebao broj veći nego što A. u tom trenutku nosi
i da, radnja u robori je nešto jeftinija od one u BBI
u todoru je slatka garderoba i jako kvalitetan,




lejna_ -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (22.8.2010 18:53:23)

U Zari je sniženje neko, .. dekice, peškirići sa kapuljačom, ... po 5KM, .. jako kvalitetni.
Robica im je snižena od 3 do 5 maraka - bodiji, majice,gegice, ... ma ima svega, ako se nije razgrabilo.




rose -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (23.8.2010 10:56:45)

IZVORNA PORUKA: lejna_

U Zari je sniženje neko, .. dekice, peškirići sa kapuljačom, ... po 5KM, .. jako kvalitetni.
Robica im je snižena od 3 do 5 maraka - bodiji, majice,gegice, ... ma ima svega, ako se nije razgrabilo.


a u kojoj zari? usput bodiju u baby shopu iza katedrale su 8 KM i to oni koji se kopcaju sa strane




mamina princeza -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (23.8.2010 11:53:48)

nismo vise u skupini beba al gdje kupujemo za curicu ima i za manje bebe pa cu napisati
lindex u importane centru
vrtuljak se otvori u istom

wenice robot socijalno i cesto nesto kupimo u tifani isto u tom robotu
beba kids u ferhadiji
terra nova ( ljetniih majcica smo dosta tamo kupili)
iana i okaidi u BBI kad ima neko snizenje







lejna_ -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (24.8.2010 10:54:34)

Ja sam bila u ona dva na dobrinji i u onom u skolopu intereksa na stupu, samo je dolje dosta mali, pa baš i nema mnogo iuzbora.
Ova dva na dobrinji su super.




mrkva -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (1.9.2010 15:13:30)

Zna li neko slučajno da li u Bagateli još uvijek ima povoljno dječijih posteljina i ostale opreme za bebe?




škorpija -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (1.9.2010 18:40:43)

u bagateli uvijek ima posteljine i pratee optreme za nju jer oni to sami proizvode, doduse, nekad su im uzorci bezezeze, ali zna se potrefiti i lijepih, mislim da je komplet jorgan jastu i navlake za to dvoje + carsaf, sve zadjeno oko 20 KM




alef -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (22.3.2011 18:29:49)

Ima svega nabacano kroz postove, pa bih molila ako neko moze da okaci spisak i lokacije radnji gdje ima kupiti kvalitetnih tetra pelena, bodija, benikca i ostale pratece opreme za novordjencad u sarajevu ili njegovoj blizini. Totalno sam neupucena, a vrijeme je da se pomalo spremam (bebica dolazi u maju aBd) 




shejla -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (22.3.2011 18:39:13)

ja sam svu opremu za novorodjence prije poroda kupila u radnji "sve za bebe"...tako nekako se zove...bila je u Skenderiji, pa kod Katedrale, a sad je na Pofalicima - odmah pored Zare.

Tu ima pelena, dekica, peskira, posteljina, gardarobice...a i kreveta, kolica i tako tih vecih stvari...

kasnije smo bodije kupovali najcesce u Turbo limacu....a ostalu gardarobicu svugdje gdje naidjemo na nesto lijepo [sm=smiley1.gif]




RICI -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (22.3.2011 23:04:43)

alef moj izbor bi bio amko na mojmilu u prizemlju sve za bebe kvalitetno a nije preskupo, merkator dobrinja poseban t limac sve za bebe, bbi u prizemlju radnja malo skuplja i na spratu okaido i jana na istom spratu su ne znam tacno kojem




alef -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (24.3.2011 11:24:44)

Hvala puno za informacije :) uskoro ulazim u osmi mjesec aBd, pa cu polahko u nabavku osnovnih stvari.




sunid -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (31.5.2012 10:31:50)

Je li jos uvijek ima prodavnica wenice u robotu na socijalnom?Ima li u robotu na hrasnom?




mallena09 -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (17.7.2013 14:43:13)

Zna li iko gdje kupiti kvalitetnei mekane tetra pelene?




Misty_mama -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (18.7.2013 10:12:37)

Ja sam ih prošle godine kupila u onoj prodavnici za djecu kod socijalnog .. ne znam kako se zove, u istom je redu gdje i azel france, a ne može se fuliti, nema čega nema za bebe i djecu, od odjeće, opreme, igračaka..
Također ima jedna prodavnica na čaršiji, preko puta Galeba, u ulici iznad Želje, odmah pored donjeg izlaza iz Kolobare (uh, pokušah sve poveznice sa ovom radnjom staviti, nadam se da nisam zakomplikovala [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]).. Tu sam viđala iste bodije, rukavičice, peškire i ostalo kao u ovoj kod socijalnog, pa pretpostavljam da bi i u njoj moglo biti [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mallena09 -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (18.7.2013 21:01:38)

Hvala na inf. i pale su mi na pamet te dvije radnje, isla sam danas do Amka na Mojmilu ali oni imaju samo pcelica maja pelene koje sj jako grube i izgledaju meni nekvalitetno, nekako providne, tkanje rijetko.
Usput sam pogledala i u baby centru na Jezeru, oni imaju neke slovenacke koje su u pakovanju po 10 kom ali posto su zapakovane ne mogu se opipati a kesa im bas nije providna! prodavacica tvrdi da su dobre, ali ja nekako nisam sigurna, a cijena im je 39 km pa mi se ne daje toliko samo da bi probala kakve su :-).
U svakom slucaju hvala na inf,,pogldacu i ovdje.




škorpija -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (18.7.2013 21:09:07)

ja sam super kvalitetne pelene kupila u nekoj radnji tradeli kod kiseljaka, ali ne znam da li još postoji




tratinčicaa -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (18.7.2013 21:34:47)


IZVORNA PORUKA: mallena09

Hvala na inf. i pale su mi na pamet te dvije radnje, isla sam danas do Amka na Mojmilu ali oni imaju samo pcelica maja pelene koje sj jako grube i izgledaju meni nekvalitetno, nekako providne, tkanje rijetko.
Usput sam pogledala i u baby centru na Jezeru, oni imaju neke slovenacke koje su u pakovanju po 10 kom ali posto su zapakovane ne mogu se opipati a kesa im bas nije providna! prodavacica tvrdi da su dobre, ali ja nekako nisam sigurna, a cijena im je 39 km pa mi se ne daje toliko samo da bi probala kakve su :-).
U svakom slucaju hvala na inf,,pogldacu i ovdje.

Malena, ja sam pčelicu maju kupila prije 5 godina, i bila sam zadovoljna njima, ali korištene su samo za široko povijanje i poslije za posušivanje guze. Stvar je u održavanju istih....ne znam možda su se s vremenom iskvarili, ali ja ih imam i za bebu koja dolazi aBd, vjeruj mi da su nove. Ja bih kupila obje varijante, pa koja se pokaže boljom dokupiti poslije još.




mallena09 -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (18.7.2013 21:56:49)

Ja sam citala da su ih zene ovdje na forumu hvalile, medjutim kad sam ih vidjela razocarala sam se, posto mi je ovo prva beba i ne znam, mislila sam da je do mene, ali onda sam na vjezbama za trudnice vidjela super mekane pelene, i shvatila da se i druge zene zale na sadasnji izbor pelena i pitale smo sestru koja drzi vjezbe gdje su ih one nabavile,medjutim njihove su kaze prijeratne [sm=smiley13.gif].




Ramona11 -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (19.7.2013 11:59:08)

Zenice ja sam malenom uzela tetra pelene u FISU dok su jos bili u Rajlovcu. Bile su bas povoljne. Nemojte da se vodite time sto su malo ostrije na prvi dodir jer kad se operu to je sasvim druga prica. Meni su bile odlicne i koristila sam ih samo za siroki povoj. Eno ih sve uredno oprane i slozene cekaju na drugu bebu, pa kad bude... [sm=smiley1.gif]




ada_ -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (19.7.2013 12:02:25)


IZVORNA PORUKA: Ramona11

Zenice ja sam malenom uzela tetra pelene u FISU dok su jos bili u Rajlovcu. Bile su bas povoljne. Nemojte da se vodite time sto su malo ostrije na prvi dodir jer kad se operu to je sasvim druga prica. Meni su bile odlicne i koristila sam ih samo za siroki povoj. Eno ih sve uredno oprane i slozene cekaju na drugu bebu, pa kad bude... [sm=smiley1.gif]

i ja isto,jer se one tek vide kakve su posle par pranja,ja sam zadovoljna a i nisu skupe




SREĆNA -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (19.7.2013 13:03:31)

39 KM za 10 pelene gluho bilo.
Ja sam svoje uzela na pijaci neki srbijanski proizvođač nemam pojma kako se zove i extra su.Perem ih na 90 non stop, peglam, nekad stavim omekšicač kad se sjetim, koristim ih poslije kupanja beba i za posušivanje guza.Bile su oko 15-16 km.




tajra26 -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (13.5.2014 18:46:15)

da neko od vas nema slucajno broj telefona one radnje na pofalicima baby opreme?? hitno mi treba




magbi -> RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu (13.5.2014 19:04:16)

koje na pofalicima radnje da nemislis na adax sto je bio u konzumu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]