RE: Neugodan miris (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


vjestica -> RE: Neugodan miris (21.10.2009 8:54:11)

hajd rti radije otiđi ljekaru i prestani uzimati bilo šta na svoju ruku
pusti priču da ti čaj ne može škoditi, ima ovdje primjera na forumu gdje je čaj naškodio
idi ljekaru, uradi odgovarajuće pretrage, pa tek onda možeš dobiti adekvatnu terapiju




Mamarica -> RE: Neugodan miris (21.10.2009 9:04:19)

Nadam se da si se odlucila za posjet drugom ginekologu jer tvoji problemi mogu biti uzrokovani razliocitim stvarima, koje su rjesive, ali za to moras ginicu.
Ja sam imala jake bolove prilikom menstruacije i odnosa uzrokovane endometriozom, a mislim da i tvoji policisticni jajnici mogu to uzrokovati.
Iscjedak moze biti zbog infekcije koja se rjesava vaginaletama, ali to nemoj na svoju ruku, kad ti dr. uradi bris i napravi se antibiogram, onda se sve lijepo pokaze, cime i kako lijeciti.
Moj ti je savjet, ne gubi vrijeme, nego trk drugom ginekologu.




Nedi -> RE: Neugodan miris (21.10.2009 9:12:40)

Kao i ostale forumašice preporučujem posjet ginekologu što prije, i da te detaljno pregleda, uzv i papa test i onda ćeš biti sigurna šta je u pitanju. Sretno




marinela -> RE: Neugodan miris (21.10.2009 13:33:20)

Nitko ti ne moze dati dijagnozu POC ako nisu uradjene pretrage!!!!Ta doktorica je [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley21.gif[/image]
Ja sam imala isti slucaj draga moja,isti potpuno....i rekli mi da imam POC samo sto mi je uradila ultrazvuk....kad sam otisla pravom dokotru i uradil sve pretrage i dobila pravu terapiju ni traga od POC...oni se utvrdjuju na osnovu hormona mislim.Evo me danas hvala Bogu sa zaobljenim pupom a uvejk sam imala problema sa neredovnim menzesima i upalama,smradovim,gustim iscjedkom da sma znala sebi kosu cupati....
Zato se nemoj sikirati i nadji pravog dokotra kao sto su ti savjetovale ostale curice...
LP.




brzamala -> RE: Neugodan miris (21.10.2009 15:14:05)

Ja cu pokusati biti kratka i jasna: Obavezno sto prije idi doktoru. Bez obzira koliko da zagovaram alternativnu medicinu, ona je ipak samo pomoc uz opcu medicinu. Sigurna sam da u Travniku ima vise ginekologa pa u krajnjem slucaju idi od jednog do drugog dok ne nades nekog sa kojim ces biti zadovoljna. Sretno




bebolina1 -> RE: Neugodan miris (11.6.2013 19:51:22)

evo u cemu je moj problem. Gust bijeli iscjedak bez mirisa se pojavio odmah nakon plodnih dana, što inace nije slucaj. Normalno je das se pojavi pred menstruaciju. Nalazi kog ginekologa su svi uredu. Ciklusi su redovni, u trajanju od 28 dana. Menstruacija traje 7 dana bez bolova ili bilo kakvih tegoba. Posljednja menstruacija je bila 24. 05, a sljedeca ocekivana 21.06. Zanima me da li taj bijeli iscjedak, bez mirisa, i bez bilo kakvog peckanja moze imati neke veze sa oplodnjom, odnosno eventualnom trudnocom. Hvla unaprijed.




MicoTico -> RE: Neugodan miris (11.6.2013 19:57:34)

Ne mora značiti. Po tome ako zaključujemo, ja sam svaki mjesec trudna.
Sačekaj vrijeme sljedeće, pa ako ti kasni , uradi test.
Pa tek si u periodu ovulacije otprilike - moguće da je iscjedak zbog toga.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]