Jos nije kasno..Pomoc porodicama iz Srebrenice (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


milomoje -> Jos nije kasno..Pomoc porodicama iz Srebrenice (5.11.2009 11:43:49)

Nazalost kasno vidjeh ove teme na forumu RR..
U ponedeljak sam poslala paket viska odjece mami da proslijedi za ovu akciju. Jucer je kontaktirala osobu koja je navedena i odnijece danas.. pa rekoh mozda jos neko stigne poslati bilo sto.... meni licno odjeca je uvijek problem, jako cesto kupujem, hmmm slaba sam na to.. a sada mi treba vise prostora za bebaca, pa sam svoju odjecu tako reducirala..
Inace na koji nacin bi se jos odjeca mogla pokloniti onima koji trebaju, ako imate ideja ili znate... javite
A ovdje slijede informacije o pomoci za porodice u Srebrenici:

Akcija Posjeta Srebrenici na programu TVSA
datum objave: 03. 11. 2009 | 0 komentara
Do 7. novembra 2009. godine traje aktivnost prikupljanja osnovnih životnih namirnica i odjeće, a koja je namijenjena socijalno ugroženim porodicama iz Srebrenice, nakon čega će biti upriličena posjeta.

U subotu 7. novembra mladi ljudi iz BiH praćeni kamerama sarajevske kantonalne televizije “TVSA” će uručiti pomoć na kućne adrese u Srebrenici.

Poziv za sve koji ne oskudijevaju ni u čemu, a ponekad nisu svjesni činjenice da je onima koji nisu tako srećni, i najmanja pomoć velika, ostaje otovoren, da se priključe i aktivno učestvuju u ovoj aktivnosti.

Za više informacija nazovite 061 578 576 (Naida Kurdija)

Cijelu priču o dodjeli pomoći najugroženijima možete pogledati u Dnevniku TVSA u nedjelju 8. 11. 2009 u 18:30 sati.


http://sarajevo.co.ba/posjeta-srebrenici-na-programu-tvsa/




milomoje -> RE: Jos nije kasno..Pomoc porodicama iz Srebrenice (6.11.2009 11:46:08)

Ah, pa niko nije ni opazio ovaj post [sm=smiley13.gif]




M kao Mama -> RE: Jos nije kasno..Pomoc porodicama iz Srebrenice (6.11.2009 14:21:57)

Jeste drage vjerovano, ali u ovom momentu na RR u toku je nekoliko humaniratnih akcija, na kojima se aktivno radi. Vjerujem da je to jedini razlog.

A tebi svaka čast na incijativi.

Ne sumnjam da će ova akcija usjeti.




Stranica: [1]