RE: Muška neplodnost (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


pepika -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 13:47:51)

A varicocelu valjda nema,nije mu niko nista rekao,a pregledali su ga [sm=smiley1.gif]




happysmile -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 14:41:34)

pepika radije neka ode negdje drugo raditi ponovni nalaz spermiograma, ko god je u zenici radio ili je Oligoastheno, ili terato, ne znam nikoga da se jos javio da mu je nalaz normo..
gdje je radio prvi nalaz spermiograma i kojem je urologu isao tm?? je li rdio nalaze prostate?




Pikova_dama -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 15:34:02)

Ako mogu zamoliti balasgirl (ili ostale cure koje su se dopisivale pp) da napise koji joj je caj pomogao pri zatrudnjivanju, odnosno koji je caj pomogao njenom muzu, ali da napise ovdje na forumu, ne pp... sumnjam da je to neka tajna mjesavina [sm=smiley1.gif] ... a sve smo tu iz istog razloga i sve nas zanima [sm=rozica.gif]




happysmile -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 15:38:28)

nema caja pikova damo, nego br. telefona od cike koji spravlja tu mjesavinu, zato necemo na javno da ne reklamisemo ciku[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]
poslacu ti ja br. ako ga nemas, a on po nalazu i dijagnozi spravlja te mjesavine, za svakoga posebno




gerberka -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 15:39:42)

damo, nije to čaj nego kontakt tel travara koji pripravlja isti, a tajnu njegovog pripravljanja ne znamo mi. Ne smijemo mila pisati ovdje, jer je zabranjeno reklamiranje tako da se razmjenjujemo na pp i ja pratim ako ko trazi. evo poslat cu i tebi. zbog pravila koristenja foruma ne pisemo javno.




balasgirl -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 15:40:52)

Pikova Damo, eto nadam se da ti je Happy poslala br, ako nije javi se meni pa ću ti proslijediti. Da ne idemo OT. Pussa




gerberka -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 15:42:17)

e koja zadnja dobije br na njoj je da salje sljedeceoj koja pita pa ta slj opet onoj koja pita..skidam se sa dezure [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Pikova_dama -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 15:44:07)

Dobila sam broj, hvala [sm=smiley1.gif]




pepika -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 15:55:09)

hapysmile,prijasnji nalaz je radio u CHR i isao je kod urologa Šabica koji mu je prepisao terapiju,a sad smo mislili da ide u bolnicu a ne CHR iz tog razloga sto nikom nije dobar nalaz,a jel i u bolnici isto tako nepouzdano?




pepika -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 15:56:08)

i radio je utz prostate i eksprimat prostate i nalazi su ok




happysmile -> RE: Muška neplodnost (5.5.2011 16:00:29)

pepika ne znam sta da ti kazem ja nesto u Zenicu i nemam povjerenja, ali eto. A kod Šabića veliš..hmmm ni za njega nisam cula nesto bas pohvalno, ali eto. Necu da idem OT pisacu ti na pp.




sabas -> RE: Muška neplodnost (8.5.2011 21:47:22)

cure nisam iz Zenice ali ako je po nalazima koji 'izlaze' iz CHR niti jedno dijete se nebi rodilo , sve neke grozne dijagnoze Definitivno taj biolog koji obradjuje podatke je nepouzdan , A sto se tice spermiograma mm je jedino tinktura (od trava ) poboljisala spermiogram , Mozda cu da se ponavljam ali nekome pomogne obicni vitamin C a nekome nesto drugo ne treba samo odustajati Vitamincici cajevi , samo travkice ne treba zajedno koristti sa terapijama , moze da se postigne kontraefekat




happysmile -> RE: Muška neplodnost (8.5.2011 21:57:31)

i ja sam tog misljenja, ja svom vazda vitamine uzimam i neka pije nek ne prestaje, na kraju krajeva vitamini su ne mogu da skode, s cajevima nismo probali, ali kada uradi nalaz sada da vidimo kakavo je stanje ako nema poboljsanja ka naprijed onda cemo uzimati i cajeve do op.




Mina M -> RE: Muška neplodnost (23.10.2018 9:20:44)

Molim vas,jeli imao neko slicno iskustvo..Mom muzu je nedavno ubacen stent zbog kamena u bubregu,i danas je saznao da ce to potrajati.Radili smo na bebi,pa me zanima dali stent utice na kvalitet sperme,i dali je moguce da zatrudnim dok je to u njemu.Hvala unaprijed..❤




nerminka78 -> RE: Muška neplodnost (1.10.2022 10:48:00)

Pozdav svima,
nova sam na forumu, pa želim da ponovo aktiviram ovu temu. Interesuje me da li je neko koristio maskulin kapi
za neplodnost kod muškaraca. Dugo već pokušavamo, ali bezuspješno...





Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]