RE: Kako ste saznali za ovaj forum? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


Neca xxx -> RE: Kako ste saznali za ovaj forum? (19.10.2010 22:27:22)

Kada sam ostala trudna, surfala sam po netu u potrazi za informacijama o različitim temama i naravno, naisla na RR. U početku sam isčitavala i druge forume, ali sam se nakon nekoliko mjeseci obavezala na vjernost RR i postala njen član. Inače, ovo je prvi i jedini forum u koji sam se učlanila. I od tada vas redovno čitam, a puno rjeđe pišem, ali sam odlučila da postanem malo aktivnija. RR mi je zaista dala dosta informacija, pa mislim da je red da se i ja malo odužim. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Visnja RR -> RE: Kako ste saznali za ovaj forum? (19.10.2010 23:33:23)

Neca xxx [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




melly__ -> RE: Kako ste saznali za ovaj forum? (20.10.2010 0:57:41)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Kada sam ostala trudna, surfala sam po netu u potrazi za informacijama o različitim temama i naravno, naisla na RR. U početku sam isčitavala i druge forume, ali sam se nakon nekoliko mjeseci obavezala na vjernost RR i postala njen član. Inače, ovo je prvi i jedini forum u koji sam se učlanila. I od tada vas redovno čitam....


Potpisujem..[sm=smiley1.gif]




aida. -> RE: Kako ste saznali za ovaj forum? (22.10.2010 20:47:31)


IZVORNA PORUKA: melly__


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Kada sam ostala trudna, surfala sam po netu u potrazi za informacijama o različitim temama i naravno, naisla na RR. U početku sam isčitavala i druge forume, ali sam se nakon nekoliko mjeseci obavezala na vjernost RR i postala njen član. Inače, ovo je prvi i jedini forum u koji sam se učlanila. I od tada vas redovno čitam....


Potpisujem..[sm=smiley1.gif]



takodjer potpisujem.. sjecam se da sam ukucala 19.sedmica trudnoce [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i izgooglalo mi sa rr clanke [sm=smiley36.gif] i pocela iscitavati teme... vidim zanimljivo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] poslije sam se nekog vremena uclanila... mm mi se sve smijao... ringe ringe rajaaa... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i sad mi se smije jer sam ovisna o forumu a fakat nemam pojma zasto [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




melly__ -> RE: Kako ste saznali za ovaj forum? (22.10.2010 20:53:44)

Zastooooo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i ja bi voljela da znam[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Kako ste saznali za ovaj forum? (22.10.2010 21:01:59)

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Kada sam ostala trudna, surfala sam po netu u potrazi za informacijama o različitim temama i naravno, naisla na RR.


Odmah se uclanila, malo  istrazivala teme  i sjecam se da su Lady26 i Bambi prve odgovorile....Poslije sam uvijek kad je god trebalo dobila savjet nisam jos nikoga licno upoznala ali postoje  forumasice koje zaista cijenim ....




Lady26 -> RE: Kako ste saznali za ovaj forum? (22.10.2010 21:16:40)

Marina [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Kad smo mm i ja poceli da planiramo [sm=nosecka.gif], surfala sam po netu trazeci kalendar ovulacije i sve vezano za to, i izmedju ostalih stranica izbacilo mi je i RR, mjesec-dva sam samo citala teme, pratila ovulaciju (inace ne volim forume, nikad nisam bila clan nijednog) i jednog dana sam odlucila da se uclanim...prvo sam bila na temi "vjesticu ne ocekujemo...." i kad nam je test pokazao konacno [sm=rozacrtici.gif], niko sretniji od mene kad sam presla na temu "razgovori u iscekivanju...". Do poroda sam redovno "visila" na RR, jedva cekala da ujutro upalim racunar i mahalam sa svojim zenicama [sm=nosecka.gif], ali sve se promjenilo poslije poroda...kako je koja radjala tako smo se prestale javljati [sm=smiley13.gif], ali opet zahvaljujuci RR imamo mnogo drugova i drugarica sa kojima se druzimo (vise drugova [sm=jezicek.gif])
[sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]