Kupovina :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


medica -> Kupovina :) (9.12.2009 12:04:34)

Drage moje forumasice imam jedno pitanje za vas i nadam se da cete mi pomoci :))

Naime, ima vec jedno izvjesno vrijeme kako pravim torbe i torbice od žake i po njima vezem vunicom, a radim i heklane torbice. Eh sad , ja sam iz Visokog i zaista nemam nekog velikog izbora vunica a i poskupe su po 3,50KM i to samo u dvije radnje, pa bi ja voljela ako neka od vas zna neko mjesto u sarajevu ili negdje u nekom drugom mjestu kako se krecu cijene vunice??

Jah , jos predpostavljam da vunice ima u FIS-u ali ne znam koja je cijena, pa ako neka zna i to molim vas da mi javite.

Unaprijed hvala!!!




Anoniman -> RE: Kupovina :) (9.12.2009 14:53:02)

Ja stanujem blizu Fisa u Rajlovcu,pa kad budem išla pogledaću ti.
A šta radiš s tim torbama,jel ih prodaješ ?




Hocu bebu -> RE: Kupovina :) (9.12.2009 15:26:21)

IZVORNA PORUKA: medica

Drage moje forumasice imam jedno pitanje za vas i nadam se da cete mi pomoci :))

Naime, ima vec jedno izvjesno vrijeme kako pravim torbe i torbice od žake i po njima vezem vunicom, a radim i heklane torbice. Eh sad , ja sam iz Visokog i zaista nemam nekog velikog izbora vunica a i poskupe su po 3,50KM i to samo u dvije radnje, pa bi ja voljela ako neka od vas zna neko mjesto u sarajevu ili negdje u nekom drugom mjestu kako se krecu cijene vunice??

Jah , jos predpostavljam da vunice ima u FIS-u ali ne znam koja je cijena, pa ako neka zna i to molim vas da mi javite.

Unaprijed hvala!!!



Trazi u Cekaonici Helenu ona radi u Fisu, mozda ti ona zna pomoc

Ja znam da ih ima od 1,80 pa nadalje ne znam da li trebas deblje ili tanje,,,,uglavnom mislim da su tamo najpovoljnije




Stranica: [1]