RE: Vaš medeni mjesec.. (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


jenny_z -> RE: Vaš medeni mjesec.. (7.3.2011 15:10:44)

Radi medenog mjeseca vjencali smo se utorak [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Poslije porodicnog rucka svratili do stana po kofere i pravac aerodrom... let za Istanbul bio u 19:00. Dinamican dan!




many -> RE: Vaš medeni mjesec.. (7.3.2011 15:19:38)

ja i moj dragi ustvari nismo ni vjencani,tako da nismo imali ni medeni....




emma.L -> RE: Vaš medeni mjesec.. (8.3.2011 14:28:53)

Spavali u laguni u Poreču, a obilazili Istru 6 dana [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image].




rainman -> RE: Vaš medeni mjesec.. (22.2.2013 12:51:32)

Bila sam u šestom mjesecu trudnoće tako da smo samo otišli na dva dana u Mostar kod kume, a i morali sam se vratiti na posao,ma meni je svaki dan medeni kad smo zajedno


__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold




ringeminge -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:03:34)

u egiptu definitivno!!! i to u hotelu sa sto zvezdica




Bebica11 -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:19:52)

Za jedno sedam dana poslije vjencanja otisli na Umru u Mekku I Medinu na bracno[sm=bravo.gif]...prelijepo je bilo I divno iskustvo[sm=bravo.gif] sa osmihehom na licu se sjetim tih dana[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Visnja RR -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:28:15)

zašto se zove medeni mjesec kad svi obicno budu samo 7 ili 10 dana [sm=smiley1.gif]

meni to bilo nepotrebno jer smo se vjenčali 6 mjeseci nakon što smo već živjeli zajedno...

odlučili smo se za medeni život [sm=smiley1.gif]




bebaa -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:34:10)


IZVORNA PORUKA: ringeminge

u egiptu definitivno!!! i to u hotelu sa sto zvezdica

e draga moja malo si ga pretjerala....morat ćeš debelo da se načekaš na jedan takav hotel prije svega a ako nisi vjenčana jer ne znam iz posta o tome ćete morati zajednički odlučiti jer želje su jedno a stvarnost su drugo....
i ja sam imala želja i želja ali u datom trenutku novac je bilo mnoooogo pametnije uložiti u drugu stvar a putovati se moglo i kasnije.....mi smo recimo tih prvih dana obišli čitavu našu lijepu krajinu....preko brda i dolina i nikad se nisam pokajala ni ja ni mm i imamo prelijepih uspomena s tih jurcanja....[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]




veeseelaa -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:35:21)

odlučili smo se za medeni život user posted image


baš tako
mi nismo nigdje otputovali ako je to uopće nekome neki fazon hahahah
prosto ej bilo bitno samo da smo zajedno
vidim sd je ponovo ušlo u modu to "medeni mjesec" pa se raja uvali u kredit do grla hahahah
a kad dodje s istog nema za kifle
ne znam hmmm sve je to lijepo ko može a i želi




bebaa -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:40:19)

ja kad čujem da se dižu krediti za medeni ili za goidišnji meni zlo....[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]
a što reče višnja i mi smo prije braka živjeli zajedno 8,5 godina pa ne vidim baš neku čar u tome ali nama je medeno i danas a naročito kako smo dobili bebče....[sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:44:06)

ja kad čujem da se dižu krediti za medeni ili za goidišnji meni zlo....user posted image user posted image


okolo mene većina to radi, hama sve kolege na poslu
a skoro se od mm oženio rodjak i digao kredot za medeni mjesec, to je kao normalno
ne znam, nisam za takvo što




Medić* -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:44:10)

I nama je medeno :)

Mi bili u Istanbulu nekoliko dana, pa odatle par dana na ostrvo AVSA u Turskoj, uglavnom rado se sjecam tih nasih prvih zajednickih bracnih dana.




Marija13 -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 11:51:23)

Za parove koji prvi put imaju odnos nakon vjencanja medeni mjesec je jedini nacin da se osame i uzivaju jedno u drugom bez gostiju [sm=jezicek.gif]
Ni mi nismo isli na medeni, jer smo se vjencali cisto papira radi poslije vise godina zajednickog zivljenja, a medeni zivot smo poceli zivjeti nakon sto smo se odvojili iz zajednice, svaki dan nam je ko na medenom [sm=jezicek.gif]




Hanady RR -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 12:14:05)

Mi bili u Opatiji 5 dana...aBd smao zdravlja za 10 godina braka idemo u opatiju sami ...
već smo nabavili smještaj ...kuća za iznajmiti...tada smo bili u hotelu...a sada ćemo to i malo više dana aBd ako sve po planu bude[sm=smiley1.gif]




melin -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 12:23:08)

mi bili u Turskoj(bez kredita) Antalya-Belek u hotelu s 5 zvezdica nikad necu zaboraviti tih 10 dana,poslije smo isli opet al ni blizu kao prvi put nam nije bilo lijepo...nekaze se daba medeni mjesec!!!




canim -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 13:12:39)

2 dana Istanbul, 4 dana Cairo i 4 dana Sharm el sheikh [sm=smiley27.gif]...bilo bas medeno [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 13:17:19)


IZVORNA PORUKA: melin

mi bili u Turskoj(bez kredita) Antalya-Belek u hotelu s 5 zvezdica nikad necu zaboraviti tih 10 dana,poslije smo isli opet al ni blizu kao prvi put nam nije bilo lijepo...nekaze se daba medeni mjesec!!!


e dobro si[sm=jezicek.gif]




CombatKitten -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 13:29:27)

Turska-Kemer-all inclusive...nikakve znamenitosti ni izleti nas nisu zanimali, samo soba-plaza-more.




elmaL -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 13:37:32)

Meni je tako žao što nismo išli na medeni[sm=smiley13.gif] vjenčali smo se krajem novembra, kupili stan dva mjeseca prije, imali previše finansijskih obaveza pa smo odustali. Prvo putovanje nakon toga bilo je 10 mjeseci poslije, išli smo u Crnu Goru, obišli cijelu obalu, svugdje pomalo bili, i mm je govorio da nam je to medeni, cak nam je izradio photobook sa tog putovanja.

Naravno, i imalo je posebnu čar jer sam bila [sm=nosecka.gif]




Bebica11 -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 13:47:02)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: melin

mi bili u Turskoj(bez kredita) Antalya-Belek u hotelu s 5 zvezdica nikad necu zaboraviti tih 10 dana,poslije smo isli opet al ni blizu kao prvi put nam nije bilo lijepo...nekaze se daba medeni mjesec!!!


e dobro si[sm=jezicek.gif]



I mi bez kredita...dobili na poklon putovanje od roditelja....a zasluzili smo vala kad smo se serijatski zabavljali...pa je bilo bas medeno[sm=smiley17.gif]




Bebica11 -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 13:50:26)


IZVORNA PORUKA: canim

2 dana Istanbul, 4 dana Cairo i 4 dana Sharm el sheikh [sm=smiley27.gif]...bilo bas medeno [sm=smiley1.gif]

Nice[sm=bravo.gif]

Kod nas je bila dilema dal baciti djir Austrija-Svicarska itd (bio februar) ili Saudija onda smo se odlucili za Saudiju...bilo je prelijepo...ugodno, ne prevruce a dozivljaj I iskustva su bila fantasticna[sm=bravo.gif]




aida. -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 13:50:57)

Isli u Podace na bracno, bitno mi je bilo samo da je mirno mjesto, pa gdje god da smo samo da smo sami... [sm=smiley1.gif]
a to dizanje kredita da bi se islo "negdje" mi je bezveze.. Kihat rate godinu dana najmanje radi par dana... bezveze... Ko sebi zna napraviti lijepo mu je i medju cetiri zida [sm=smiley1.gif]




Neca xxx -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 15:16:58)

Mi smo bili u Egiptu 12 dana. [sm=smiley1.gif] Hurgada, krstarenje Nilom, Kairo, Alexandrija. [sm=smiley1.gif] Bilo nam fenomenalno.





canim -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 15:29:52)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi smo bili u Egiptu 12 dana. [sm=smiley1.gif] Hurgada, krstarenje Nilom, Kairo, Alexandrija. [sm=smiley1.gif] Bilo nam fenomenalno.



Ah da Alexandrija,isli smo i tamo jedan dan u obilazak, isli vozom iz Caira [sm=smiley1.gif] zanimljiv grad [sm=smiley1.gif]




EEDITH -> RE: Vaš medeni mjesec.. (21.6.2013 15:30:03)

kod nas je sad medeni mjesec [sm=smiley36.gif]
a dogovorili smo se još jednom vjenčati ,kada napunimo bar 20-25 god braka i onda na medeno putovanje,
ali ne samo 7-10 dana,malo duže [sm=smiley1.gif] aBd




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>