RE: Poklanjamo - oprema za bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


hellokitty -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (29.12.2011 3:30:36)

Mislim da bi postarina bila skupa, a to za autobus nije lose ali ne bih da gospodju maltretiram da ide jos i na autobusku i da salje to!!! Videcu jos da nesto skupim od poznanika, nesto malo sam vec skupila i ne znam sta drugo! A [sm=duda.gif] je preslatka bas mi je zao da nema nista!!! [sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif]




animagical -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (29.12.2011 9:52:20)

nadam se da se javi neko iz BL ili okoline! stvari koje sam ja nudila sam upravo obecala jednoj forumasici iz blizine[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




hellokitty -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (29.12.2011 11:08:34)

I ja se nadam! Hvala u svakom slucaju, nadam se da cete nekoga usreciti!




hellokitty -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (29.12.2011 18:35:45)

Ako jos neko ima stvarcice za bebu da mu ne trebaju vise neka se javi, nama su bas potrebne! Ucinili bi ste divnu stvar, jer bi stvari oitsle u ruke mladoj mami i tati koji su u ocajnoj finansiskoj situaciji! Unapred hvala!!!




viola -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (3.1.2012 22:00:18)

imam ja neke stvari za bebu djevojcicu, rado bi ih poklonila ja sam u Sa




hellokitty -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (17.1.2012 3:22:09)

Hvala sto ste se javili, ali skupila sam puno stvarcica od nekih prijatelja iz BL vi ste nam daleko ali ipak hvala! Za sada sam bebu obezbijedila za najmanje godinu dana! Jos uvijek ima jako dobrih ljudi tako da su moja drugarica i njena beba dobile sve od krevetca, kolica do odjece ma sve sto je potrebno cak i vise, ja sam kupila svu kozmetiku dude i flasice za sada dovoljno [sm=bravo.gif]! LP




juni -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (17.1.2012 8:09:39)

Bas lijepo ood tebe.prava si prijateljica [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] A to da ima finih ljudi nisam ni sumnjala.




Blue rose RR -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (19.1.2012 10:10:24)

Prenos posta:
IZVORNA PORUKA: micamaca13

Pozdrav svim clanicama, prvi put sam na ovom forumu i htjela bih nesto pitati, a ne znam jesam li na pravom mjestu.Naime, ako neko ima garderobicu za bebu da bi poklonio, molim da mi se javi.Skupljam za malu bebu koja treba da se rodi krajem mjeseca, a roditelji su u jako teskoj situaciji da bi kupovali.Sakupila sam nesto od moje kcerke sto je ostalo, a ko ima da pokloni, bila bih od srca zahvalna.Hvala, pozz




Hurma -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (28.1.2012 22:56:54)

imam nesto zimske odjecice za bebu, znaci neka sto je rođena sad u januaru ili kraj decembra... zbog brojeva... mali brojevi skroz...




Hurma -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (30.1.2012 12:34:13)

ima li ko da zna nekog???




ananas_ze -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (30.1.2012 13:09:23)

IZVORNA PORUKA: micamaca13

Pozdrav svim clanicama, prvi put sam na ovom forumu i htjela bih nesto pitati, a ne znam jesam li na pravom mjestu.Naime, ako neko ima garderobicu za bebu da bi poklonio, molim da mi se javi.Skupljam za malu bebu koja treba da se rodi krajem mjeseca, a roditelji su u jako teskoj situaciji da bi kupovali.Sakupila sam nesto od moje kcerke sto je ostalo, a ko ima da pokloni, bila bih od srca zahvalna.Hvala, pozz


IZVORNA PORUKA: Hurma

imam nesto zimske odjecice za bebu, znaci neka sto je rođena sad u januaru ili kraj decembra... zbog brojeva... mali brojevi skroz...




Hurma -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (30.1.2012 13:19:09)

ja sam u sarajevu i ne bih mogla naci nacina za poslati, osim da se licno dođe... a mislim da je to komplikovano... pa sad...




hellokitty -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (2.2.2012 20:22:48)

Imam jedno pitanje za sve mame! Jer ovdje ste vecinom sve mame pa ako mozete odgovorite mi. Imamo jednu bebicu staru mjesec dana koja neprestano place vodili su je roditelji kod doktora i sve je u redu ali on i dalje place dok spava stalno se grci i sva se zacrveni po citavu noc je mama nosa ali ne moze da je umiri... doktori kazu da ne znaju sta joj je! ako ste vi imali slican problem ili ako znate sta bi moglo biti javite se!!!!




malena27 RR -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (2.2.2012 20:26:21)

hellokitty evo link za temu pa iscitaj detaljno, to su grcevi kod bebice : http://www.ringeraja.ba/forum/m_168331/mpage_3/tm.htm#1166438




Visnja RR -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (2.2.2012 20:26:57)

Draga HelloKitty
tvoj post cu prebaciti na temu

beba place a ne znam razlog

a potrazi savjete i na temi koju ti je Malena navela [sm=smiley1.gif]




jasma -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (2.2.2012 23:53:37)


IZVORNA PORUKA: viola

imam ja neke stvari za bebu djevojcicu, rado bi ih poklonila ja sam u Sa


pozdrav viola da li su stvari poklonjene ako nisu ja sam zainteresovana




hellokitty -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (8.2.2012 4:04:57)

Ok... Hvala vam!




nermina_ -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (3.5.2012 10:27:26)

pozdrav drage moje

ja imam rodicu koja je u jako teskoj situaciji. Naime ona i muz nerade, imaju djecaka od 4 god. a krajem augusta treba da se rodi jos jedan mali djecak. Oni zive u veoma teskim uslovima, nemaju ni vodu ni struju ni wc [sm=smiley13.gif] ja sam prikupila sve svoje stvari sto sam imala a i vas molim ako imate bilo sta da pomognete. svaka pomoc bi joj jako dobro dosla. ona inace zivi u cazinu pa bi bilo fino ako ima neko od tamo ili da joj posaljemo autobusom.

Unaprijed se zahvaljujem svim zenicama dobre volje koji zele pomoci.




teacher75 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (3.5.2012 10:52:40)

poklanjam nosiljku za iznijeti bebu, jako lijepa i ocuvana, neutralna bez boja sa sitnim cvjeticima, tako da moze i za [sm=modricrtici.gif] i za [sm=rozacrtici.gif]




mala_sa -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (3.5.2012 23:28:29)


IZVORNA PORUKA: nermina_

pozdrav drage moje

ja imam rodicu koja je u jako teskoj situaciji. Naime ona i muz nerade, imaju djecaka od 4 god. a krajem augusta treba da se rodi jos jedan mali djecak. Oni zive u veoma teskim uslovima, nemaju ni vodu ni struju ni wc [sm=smiley13.gif] ja sam prikupila sve svoje stvari sto sam imala a i vas molim ako imate bilo sta da pomognete. svaka pomoc bi joj jako dobro dosla. ona inace zivi u cazinu pa bi bilo fino ako ima neko od tamo ili da joj posaljemo autobusom.

Unaprijed se zahvaljujem svim zenicama dobre volje koji zele pomoci.


Probaj stupiti u kontakt sa nasom forumasicom m.i.n.a, nedavno je na temi baby bazar pominjala kako poklanja svu robicu od svog djecaka, ako nekome treba. Pa ako nije vec poklonila, vjerovatno mozete nesto skontati. Sretno [sm=smiley31.gif]




beba1 beba2 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (21.5.2012 9:35:08)

[img]http://www4.slikomat.com/11/0521/3ht-521771.jpg[/img]

korpa i torba...poklanjam




teacher75 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (21.5.2012 10:42:05)


IZVORNA PORUKA: teacher75

poklanjam nosiljku za iznijeti bebu, jako lijepa i ocuvana, neutralna bez boja sa sitnim cvjeticima, tako da moze i za [sm=modricrtici.gif] i za [sm=rozacrtici.gif]

ja da ponovim post, evo i slika:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/181805_10150951576950935_718390934_12072265_184115746_n.jpg




Blue rose RR -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (2.7.2012 15:16:15)

Prenos posta:

IZVORNA PORUKA: elmaL

Postovane,

nakon sto sam sve teme pregledala nisam mogla naci istu ili slicnu gdje bih mogla postaviti svoj post.

Naime, imam mnogo odjece i obuce za djecaka, od rodjenja pa do godinu mozda i vise. Mi smo vecinu dobili malog rodjaka iz inostrantva, koja je vrlo malo koristena, a neki dio ni nas sin nije obukao jer je razlika u godisnjem dobu i starosti bebe. Odjeca je kvalitetna (H&M, ZARA, C&A, LINDEX,..) i mislim da se zaista moze iskoristiti, jer su neke stvari skoro pa nove.

Ako znate nekoga ko je u losoj materijalnoj situaciji, a ocekuje bebu ili vec ima malu bebu, javite mi, ja bih rado poklonila dobar dio odjece, ima nesto i obuce, dekice i igrackice.







elmaL -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (2.7.2012 15:17:25)

pozdrav,

ja imam mnogo odjece i obuce za djecaka, od rodjenja pa do godinu mozda i vise. Mi smo vecinu dobili malog rodjaka iz inostrantva, koja je vrlo malo koristena, a neki dio ni nas sin nije obukao jer je razlika u godisnjem dobu i starosti bebe. Odjeca je kvalitetna (H&M, ZARA, C&A, LINDEX,..) i mislim da se zaista moze iskoristiti, jer su neke stvari skoro pa nove.





Medić* -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (2.7.2012 15:36:00)

ElmaL svaka cast.

Evp poslala sam ti pp, ima jedna porodica kojoj bi dobro dosla, i ja se spremam ponjeti im od svog djecaka po nesto.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>