RE: Poklanjamo - oprema za bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


dzena77 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (1.10.2013 12:06:53)

Poklanjam garderobu za djevojcicu uzrast od 0-3 mjeseca




Mala Selma -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (3.10.2013 11:24:18)

Poklanjam:
1.Kolica imaju tri polozaja,ocuvana su,plave boje nemam pojma koja je marka[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

2.Stvari za djecaka (imam za uzrast do 4 godine).Znaci od 0 do 4 god,ako nekome nesto treba neka napise ili posalje pp...

3.Cipelice -imam brojeve od 18 do 28




mlada_mama13 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (3.10.2013 12:01:58)

Meni je termin 25 novembra pa ako poklanjaš da se prijavim.




Mala Selma -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (6.10.2013 21:25:43)


IZVORNA PORUKA: mlada_mama13

Meni je termin 25 novembra pa ako poklanjaš da se prijavim.



ne mogu da ti posaljem pp[sm=zmeden.gif]
sretna mama ce preuzeti kolica i dostaviti ti[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] poslala sam ti po njoj bodica,a jos cu skupiti za bebicu[sm=smiley1.gif]




bojana88 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 17:11:55)

DALI MOZE NEKO DA MI POMOGNE IMAM DECAKA OD 8 MESECI MUZ MI NERADI ZBOG PRELOMA BUTNE KOSTI IDE NA STAKE JA NEMOGU UDA RADIME JEL NEMA KO DA MI CUVA BEBU POTREBNA MI JE GARDEROBA AKO IMA NEKO KOLICA I DAUBAK BILA BI VAM VISE NEGO ZHVALNA,MOLIM VAS POMOZI TE MI ZIVIMO U KIRIJI GAZDA NAM PRETI OTKAZ ZBOG NEPLACENIH RACUNA I KIRIJE NISMO U MOGUCNOSTI DA MU KUPIMO.[sm=smiley19.gif]




Marija13 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 17:51:38)


IZVORNA PORUKA: bojana88

DALI MOZE NEKO DA MI POMOGNE IMAM DECAKA OD 8 MESECI MUZ MI NERADI ZBOG PRELOMA BUTNE KOSTI IDE NA STAKE JA NEMOGU UDA RADIME JEL NEMA KO DA MI CUVA BEBU POTREBNA MI JE GARDEROBA AKO IMA NEKO KOLICA I DAUBAK BILA BI VAM VISE NEGO ZHVALNA,MOLIM VAS POMOZI TE MI ZIVIMO U KIRIJI GAZDA NAM PRETI OTKAZ ZBOG NEPLACENIH RACUNA I KIRIJE NISMO U MOGUCNOSTI DA MU KUPIMO.[sm=smiley19.gif]


Odakle si tačno?




bojana88 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 19:04:18)

iz obrenovca




salmy -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 20:39:23)


IZVORNA PORUKA: Marija13


IZVORNA PORUKA: bojana88

DALI MOZE NEKO DA MI POMOGNE IMAM DECAKA OD 8 MESECI MUZ MI NERADI ZBOG PRELOMA BUTNE KOSTI IDE NA STAKE JA NEMOGU UDA RADIME JEL NEMA KO DA MI CUVA BEBU POTREBNA MI JE GARDEROBA AKO IMA NEKO KOLICA I DAUBAK BILA BI VAM VISE NEGO ZHVALNA,MOLIM VAS POMOZI TE MI ZIVIMO U KIRIJI GAZDA NAM PRETI OTKAZ ZBOG NEPLACENIH RACUNA I KIRIJE NISMO U MOGUCNOSTI DA MU KUPIMO.[sm=smiley19.gif]


Odakle si tačno?


Pa kako doci do tebe' ? rado bih pomogla




bojana88 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 20:53:42)

neznam odakle ste vi? ako moze postom da posalje te. usvakom slucaju sve bi mi znacilo jel zaista nemamo,nisam od onih koja laze da nema nikad nisam ovo radila ali coveka nuzda na sve natera, ipak upitanju je dete kojem je potrebna a ne meni.




Marija13 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 21:08:02)

.




Marija13 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 21:09:01)

.




Ben 10 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 21:17:49)

Bojana,imas pp!!!




Hanady RR -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 21:18:51)

Bojana mislim da je Marija u pravu...jesi li se pokušala obratiti ringeraja portalu u Srbiji...

ovdje bi rado pomogli ali slanje te robice , kolica itd može biti komlikovanije....

[sm=smiley13.gif]




bojana88 -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (10.10.2013 21:40:51)

POKUSACU DA NADJEM VEC SAM SVUDA POSTAVILA OGLA ZA POMOC ALI NIGDE NISTA VECINA LJUDI U SRBIJI RADIJE BACE NEGO STO BI NEKOM POMOGLI, MALO JE LJUDI KOJI UMEJU DA RAZUMU NECIJU TUGU,DOK SAM MOGLA POMAGALA SAM SVIMA A SADA KAD JE MENI POTREBNA POMOC TI ISTI LJUDI MI SE SMEJU ZAISTA NEMOGU DA RAAZUMEM KAKO MOGU TAKI DA BUDU,U SVAKOM SLUCAJU HVALA NA SAVETU I POMOCI,[sm=smiley27.gif]




Suncica_ -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (21.10.2013 12:19:47)

drage mame, ukoliko ima neko da pokloni kolica jednoj maloj djewojcici koja je dosla na swijet prije 20 dana a njeni roditelji nisu u mogucnosti da ih kupe, neka mi se jawi molim was. Nasa beba jos uwijek koristi kolica, pa ne mozemo da damo swoja, hwalaaa




CacaGoge -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (27.10.2013 0:05:29)

Dragi prijatelji,

želimo da učinimo još jednom dobru humanu stvar. Naime naš jednogodišnji bebač Luka je od svog rođenja pa do danas dobio dosta odjeće i igračaka od prijatelja i dobrih ljudi koji nas vole. Ovim putem im se po hiljaditi put zahvaljujem svima od srca. Kako je rastao tako smo i mi uvijek davali drugima ono što je njemu već bilo malo ili viška. Tako idemo i ovaj put. Odlučili smo se da nekome kome je zaista potrebno i nije u situaciji da svom bebaču to priušti poklonimo dio toga. Znači odjeća i igračke su polovne. Sjećam se da je ponekada i jedan bodić ili kapica ili nešto bilo tako dobrodošlo u određenom trenutku...
Pa eto ako nekoga znate kome je zaista to potrebno i ko će se tome obradovati kao što smo i mi kada nam je trebalo stojim vam na raspolaganju, možete me kontaktirati u inbox. Mislim da na današnjem vremenu dosta porodica živi na rubu siromaštva ili jedva sastavlja kraj sa krajem.
Znači odjeća je za dječaka, između 6 -12 mjeseci, kao i igračke

Ako znate nekoga takvog molim vas za kontakt ili da ih uputite na moj kontakt. Hvala unaprijed.




Hanady RR -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (27.10.2013 11:37:15)

Drage moje ja imama putni krevetac i madrac nobil uz njega...
nije u stanju novoga...ali se narano može koriti sigurno...
kome treba neka se javi na PP rado bi poklonili...
njegovo stajanje u garaži dovodi ga u poziciju staroga i propada a šteta ako ekome može pomoći.
Moja djeca su u njemu bila do svojih trećih godina, nismo imali klasični krevete već smo koritili taj u sobi za bebe.
Eto[sm=smiley1.gif]

eh da ...neutralan je i za dečke i cure...zeleno, žuta kombinacija[sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (27.10.2013 19:04:19)

Krevetić i jogi poklonjeni[sm=smiley1.gif]javila se forumašica koja pomaže jednoj drugarici[sm=smiley1.gif]




boyic -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (27.10.2013 20:09:07)

Zdravo imam ja jednu komsinicu koja je nedavno rodila i nalazi se u blagaju muz joj nigdje neradi a i imaju jos vecu curicu, ako postoji ikako mogucnost da ta roba pripadne njoj bila bi vam zahvalna




simke -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (29.10.2013 11:21:38)

E pa mame meni trebaju neka lagana kolica kišobran ako neko ima a poklanja nek se javi dječak je u pitanju ali nije ni bitna toliko boja Hvala




Hanady RR -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (29.10.2013 11:56:22)


IZVORNA PORUKA: boyic

Zdravo imam ja jednu komsinicu koja je nedavno rodila i nalazi se u blagaju muz joj nigdje neradi a i imaju jos vecu curicu, ako postoji ikako mogucnost da ta roba pripadne njoj bila bi vam zahvalna


draga ja sma već obećala i čula se sa jednom trudnicom...
aBd u subotu joj isto dostavljam...

nadam se javit će s ejoš neko ko može pokloniti svoje njoj...




miaaa -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (4.11.2013 22:52:16)

Drage mame, trebaju nam igracke za devojcicu od 4 mjeseca pa nadalje i stolica za hranjenje ako neko ima da nam poloni ili pozajmi, hvala![sm=duda.gif]




mayra -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (27.11.2013 14:58:14)

Znam da ne spada pod opremu za bebe... ali ja poklanjam 2 pakovanja tableta Dabroston i 2 ampule progesterona, pa ako nekome treba nek se javi.




SaNjaLuKa -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (29.11.2013 8:15:31)

Zdravo svima.
Nova sam na forumu. Naime odlučih da se prijavim jer vidjeh da još ima humanih ljudi. Nisam tu zbog sebe. Dakle moja komsinica treba pomoć. Suprug joj je nedavno ostao bez posla, imaju dvoje djece skolarce. Djeci su preko potrebne zimske jakne ali i ostala zimska odjeca kao i obuća. Djecak nosi velicinu 8 ili 9 a devojčica 10. Pa ako bi neko imao te rado poklonio bila bih vam zahvalna. Ja sam spremna platiti postarinu bar toliko mogu pomoći. Ukoliko sam na pogrešnoj temi jer su u pitanju djeca od 8 i 10 godina, molim vaš da me uputite gdje bih na odgovarajući forum postaviti apel za pomoć.




sanelah -> RE: Poklanjamo - oprema za bebe (9.12.2013 17:09:12)

jenalazim se u sarajevu,moze li pomoc malenoj curici u garderobi i sl...nekoj opremi...hvala od <3




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>