RE: Koliko je velika vaša beba? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Leptirica13 -> RE: Koliko je velika vaša beba? (4.5.2016 12:36:26)

Cao zenice,

mi smo sad 9+3 I juce smo bili na pregledu..beba ima 2,17 cm. Dr kaze da je sve uredu I u skladu sa sedmicama..
Ja gdje god procitam, za devetu sedmicu pise 3 cm :( Jesmo li premali ili?




Biribis -> RE: Koliko je velika vaša beba? (3.8.2018 14:56:44)

Cao svima, 
Danas sam bila kod doktora 31+4 sam sedmica i rekao mi je da je bebi krupniji i trenutno je tezak 2.386g... 😳 maloprije citam ove mjere, i zabrinula sam se 🤭🤔😦 Da li je to previse? Iskustva?! 

Lp, :)




ijaa -> RE: Koliko je velika vaša beba? (3.8.2018 15:36:24)

Po mom misljenju nije to lose...i ti komp nikad ne pokazuju tacno....prvu bebu su mi na zadnjoj kontroli procjenili na 3.800 , a rodila se 4400....sad procjenjuju 3600 moze biti - i + a 39+2 sam trenutno ....mozes nam sw pridruziti na temi razgovori o ocekivanju beba...sustina je da ne mozes utjecati na to i neka je samo zivo i zdravo




Biribis -> RE: Koliko je velika vaša beba? (3.8.2018 15:45:23)



IZVORNA PORUKA: ijaa

Po mom misljenju nije to lose...i ti komp nikad ne pokazuju tacno....prvu bebu su mi na zadnjoj kontroli procjenili na 3.800 , a rodila se 4400....sad procjenjuju 3600 moze biti - i + a 39+2 sam trenutno ....mozes nam sw pridruziti na temi razgovori o ocekivanju beba...sustina je da ne mozes utjecati na to i neka je samo zivo i zdravo



Predpostavljam da je beba povukla na tatu, jer je i on bio krupna beba, i to mi je doktor i rekao, da se ne brinem i da je sve uredu... ali eto... ipak da pitam za vasa iskustva! 
Davno sam se prijavila na ovaj forum, ali ga sada prvi puta korostim, tako da nisam bas najbolje upucena... hvala na pozivu, svakako cu se malo ukljuciti :)




ijaa -> RE: Koliko je velika vaša beba? (3.8.2018 16:27:38)

Tamo pisemo o trudnoci, mukama...nasim kontrolama....i svemu i svacemu! Ma ne brini se...meni su rekli prije mjesec dana da mi je kod bebe glava veca proporcionalno u odnosu na tijelo...pa evo sad govore da je ok! 
Dobro nam dosla !




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]