RE: Skolioza (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


Skvo RR -> RE: Skolioza (20.7.2012 10:04:21)

Ti njega na plivanje..ja sam isla na balet....a ti nisi kriva..




Berna2 -> RE: Skolioza (18.4.2014 16:50:48)

Mom sinu su kazali da je skolioza ali da prvo uradi magnet.Da li se taj magnet mora uraditi jer on je jos mali pet i pol godina.Na sistematskom su mu to kazali.Vjezbe vec smo poceli raditi a vodi ga prof.Gavrankapetanovic Hvala jnaprijed




Amnicaa -> RE: Skolioza (20.6.2017 12:07:03)

Pozdrav svima,malo kasnim[sm=smiley36.gif],ali htjela bih pomoci onima koji se bore sa skoliozom kod djece. Imam dosta iskustva sa nasim ali i stranim doktorima jer je moja kcerka operisana u Zagrebu. Nasi doktori su je unistili i nije nam padalo na pamet da se operise ovdje. Sve se hB odlicno zavrsilo i mi smo prezadovoljni. Pitajte sta god vas interesuje. Veliki pozdrav za svee![sm=smiley1.gif]




Amnicaa -> RE: Skolioza (20.6.2017 12:09:34)

Sto se tice dr. Perinovica,dr. Biscevica bjezite od njih molim vass!!!




loptica7 -> RE: Skolioza (20.6.2017 12:58:55)

Kojeg dr. preporucujes?
Mojih 2 ima skoliozu, ali je jos u pocetnoj fazi...dakle nisu mjereni stupnjevi zakrivljenosti i nismo radili nikakva snimanja. Prema dr. to je jos ispod 18° zakrivljenosti. Sad trebaju na kontrolu i radjene su samo vjezbe.




ladyblue RR -> RE: Skolioza (20.6.2017 13:36:55)


IZVORNA PORUKA: loptica7

Kojeg dr. preporucujes?
Mojih 2 ima skoliozu, ali je jos u pocetnoj fazi...dakle nisu mjereni stupnjevi zakrivljenosti i nismo radili nikakva snimanja. Prema dr. to je jos ispod 18° zakrivljenosti. Sad trebaju na kontrolu i radjene su samo vjezbe.


samo djecu na plivanje najmanje 2X sedmično i ima da budu k'o strijele




salmana -> RE: Skolioza (21.6.2017 11:42:40)

Dr Edin Buljugic, ordinacija "Sporticus" na Ciglanama, a na bazenu Otoka radi s djecom po Shrotu (+plivanje).


Sve preporuke, jedini fizijatar u gradu koji zna sta I kako se radi! [sm=bravo.gif]



[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]