RE: Najljepsa imena (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta) >> Imena



Poruka


teacher75 -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 18:53:13)

http://www.index.hr/black/clanak/ashton-kutcher-otkrio-zasto-malena-wyatt-isabelle-nosi-musko-ime/780693.aspx
[sm=smiley36.gif]




canim -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 21:16:49)

Pa sasvim normalno da neki dijelovi Bih ili neke druge drzave imena izgovaraju drugacije, ali to ne mjenja znacenje nekog imena.

Ja znam i Sarah i Saru i Hanu i Hanah [sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 21:19:46)

IZVORNA PORUKA: canim

Pa sasvim normalno da neki dijelovi Bih ili neke druge drzave imena izgovaraju drugacije, ali to ne mjenja znacenje nekog imena.

Ja znam i Sarah i Saru i Hanu i Hanah [sm=smiley36.gif]


Slazem se [sm=smiley36.gif]

Evo moju Ummu neko zovne brzinski, kratko, meko oduzi sa slovom Uuuuuuumma, meni svejedno.
Samo neka im nadimke smijesne neke ne izmisljaju [sm=jezicek.gif]




canim -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 21:53:29)

Kad se vec medic javi, u Sandzaku posebno imena produze uhh...oni su special u svakom smislu, moja rodica Hana je tamo Haaaaaana [sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 21:55:49)


IZVORNA PORUKA: canim

Kad se vec medic javi, u Sandzaku posebno imena produze uhh...oni su special u svakom smislu, moja rodica Hana je tamo Haaaaaana [sm=smiley36.gif]


E tamo bi je zvali : Haaaanooooooo [sm=jezicek.gif]
No eve mladje generacije se modernizuju polako [sm=jezicek.gif]




Hannica -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 21:59:45)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: canim

Pa sasvim normalno da neki dijelovi Bih ili neke druge drzave imena izgovaraju drugacije, ali to ne mjenja znacenje nekog imena.

Ja znam i Sarah i Saru i Hanu i Hanah [sm=smiley36.gif]


Slazem se [sm=smiley36.gif]

Evo moju Ummu neko zovne brzinski, kratko, meko oduzi sa slovom Uuuuuuumma, meni svejedno.
Samo neka im nadimke smijesne neke ne izmisljaju [sm=jezicek.gif]

Pa ja sama svoje cure zovem Uuuumo i Haaano , kad im tepam.[sm=smiley1.gif]




Medić* -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 22:02:20)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: canim

Pa sasvim normalno da neki dijelovi Bih ili neke druge drzave imena izgovaraju drugacije, ali to ne mjenja znacenje nekog imena.

Ja znam i Sarah i Saru i Hanu i Hanah [sm=smiley36.gif]


Slazem se [sm=smiley36.gif]

Evo moju Ummu neko zovne brzinski, kratko, meko oduzi sa slovom Uuuuuuumma, meni svejedno.
Samo neka im nadimke smijesne neke ne izmisljaju [sm=jezicek.gif]

Pa ja sama svoje cure zovem Uuuumo i Haaano , kad im tepam.[sm=smiley1.gif]



Salim se ja to za ta zvanja. Vec rekoh meni to ne smeta :)
Zovu je i tako. Ummi rijetko nadimak mogu dati osim Umce ili Umica [sm=smiley36.gif]
F mi neki zovu Face i to mi vec smeta [sm=smiley36.gif]




Lavica28 -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 23:23:15)

Mene samo interesuje gdje li su rasle pojedine "dame" u cijim kucama se koriste ovako interesantne priloske odredbe za mjesto?




Medić* -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 23:33:58)


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Mene samo interesuje gdje li su rasle pojedine "dame" u cijim kucama se koriste ovako interesantne priloske odredbe za mjesto?


nisan u toku[sm=zmeden.gif]




Galicia -> RE: Najljepsa imena (2.11.2014 23:58:08)


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Mene samo interesuje gdje li su rasle pojedine "dame" u cijim kucama se koriste ovako interesantne priloske odredbe za mjesto?


Mal' vam', mal' tam'. [sm=smiley1.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Azja -> RE: Najljepsa imena (2.12.2014 1:23:36)

I ja da se upisem [sm=bravo.gif]

Od nekih imena sam dobila averziju , ili upoznam nekog po tom imenu ko mi nije nesto drag ili sl . Tj radila sam u vrticu u jednoj odgojnoj grupi od 15 djece je bilo Amina = 4 , Tarik = 4 ostalo razlicito ali 80 % djece se zove istim imenima . Pored Amine i Tarika cesta tj precesta su bila : Hana , Lejla , Emina , Tara , Zara , Lara , Lana, Luna , Amar , Arman Ne zna dijete jadno koje zoves pa s 2 godine i 3 jedno drugo po prezimenima zovu i nadimke smisljaju [sm=zmeden.gif]


Meni naljepsa :

[sm=rozacrtici.gif] = Merjem , Dalal, Alina, Ajlin , Amila ,Sumeja ,Soraja ,Zejneb ,Di"lara ,Rania ,Norr , Nahla , Ismihan i naravno Azra da se ja tako ne zovem zval bih mi se kcerka [sm=zz_wub.gif]

[sm=modricrtici.gif] = Dawud, Azer, Azur , Ahed, Ali , Ajman , Arslan , Riad, Muhamed ,Vedad , Teufik [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 105 106 [107]