Balkonski namještaj (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Od cvjetića do salatice



Poruka


mummy -> Balkonski namještaj (23.3.2010 17:16:01)

Sad će "balkonska" sezona pa smo odlučili da promjenimo stolice. Sad su nam 4 plastične obične, 2 velike i 2 male. Htjeli bi nove ali je balkon pravo mali. Znate li gdje se ovih dana ima kupiti i kakve su cijene. Sto ne moramo mijenjati, možda ako nađemo neku povoljnu garnituru. Bitno je da nije prevelika a da opet bude za djecu i nas jer se oni uvijek šlepaju kad mm i ja pijemo kafu.




Anoniman -> RE: Balkonski namještaj (23.3.2010 18:28:51)

meni su ekstra stolice i klupe od kovanog gvozdja ...bila je super klupa u magmi home...a i drvene su mi super, puno bolje od plastike...ujedno ih mozes koristiti i u kuci kada zafali stolica...a ipak je to dugotrajno rjesenje

Ima i ona antikvarnica kada se krene prema aerodromu ...i tamo se moze naci pravo dobrih stolica i klupa




Husic10 -> RE: Balkonski namještaj (23.3.2010 20:12:13)

Nemam pojma od cega su ove moje , ali su mi super...nije plastika ali snjeg padao citavu zimu po njima i nista...jos ko nove. hhehe slikam pa cu staviti.




mummy -> RE: Balkonski namještaj (24.3.2010 12:02:06)

Pa i hoću da izbacim plastiku, ali mislim da max 2 tako veće stolice stanu na balkon. Ne znam šta ću za djecu.




sanja25 -> RE: Balkonski namještaj (5.5.2010 13:45:15)

evo i mene... mi smo narucili pletene stolice i sto i u nas je mali balkon u stanu a ujedno je i zatvoren pa se nadamo da ce biti super... vidjala sam ove stolice pletene i meni su prelijepe... caka sam nasla i malu stolicu za djecu preslatke su...




noaa -> RE: Balkonski namještaj (5.5.2010 13:46:59)


IZVORNA PORUKA: sanja25

evo i mene... mi smo narucili pletene stolice i sto i u nas je mali balkon u stanu a ujedno je i zatvoren pa se nadamo da ce biti super... vidjala sam ove stolice pletene i meni su prelijepe... caka sam nasla i malu stolicu za djecu preslatke su...

jel moze slika i cijena velikih stolica.hvala




Amelaa RR -> RE: Balkonski namještaj (26.5.2010 9:44:54)

Drage moje..ja sam evo u fazi kupovanja novog namjestaja za balkon..imamo komplet od pruca ali vec mu ima 5-6godina i nekako ...dao je sve od sebe. Eh sada bih ja nesto na fazon onih stolica u raznim kafeima...kao pletene od plasticnog pruca...ne znam..Znatel gdje se to ima kupiti?




mamana -> RE: Balkonski namještaj (26.5.2010 9:52:08)

Imaš tog balkonskog namješraja u Merkuru na Stupu,izbor je fantastičan.




Amelaa RR -> RE: Balkonski namještaj (26.5.2010 10:44:14)

Nesto ovako
[image]http://images.kupujemprodajem.com/photos/oglasi/4/14/99414/big-99414_7C023A-W....JPG[/image][image]http://www.balistyle.me/images/galerija/Plasticni%20ratan%20za%20baste/Fotelja%2012-004%20braon.jpg[/image]




mamana -> RE: Balkonski namještaj (26.5.2010 11:10:28)

Imaš ovakve stolice kao na drugoj slici u JYSK, to su nove trgovine koje su otvorene kod Wise na Stupu i kod Interexa na Koreji. Ponuda je komplet četiri stolice i sto 900,00 KM, sad vidje u katalogu, ali nema ovih bijelih jastuka.




Stranica: [1]