RE: sta koristite kao zastitu ?? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


almondray -> RE: sta koristite kao zastitu ?? (27.6.2014 13:00:46)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Šta koristim kao zaštitu ? [sm=zmeden2.gif]
Oklagiju [sm=smiley4.gif]



kažu da je dobra i andol zaštita

staviš andol izmedju dva koljena i držiš da ne padne

[sm=smiley36.gif] što mi ne reče prije [sm=sad.gif]




Neky -> RE: sta koristite kao zastitu ?? (5.8.2014 2:23:12)

Molim vas za savjete za privatnog ginekologa za određivanje kontracepcije... koje ste nalaze radile, i koja je cijena?




bebaa -> RE: sta koristite kao zastitu ?? (5.8.2014 8:08:05)


IZVORNA PORUKA: Neky

Molim vas za savjete za privatnog ginekologa za određivanje kontracepcije... koje ste nalaze radile, i koja je cijena?

UZ,papa test i UZ dojki....ja sam to radila prije nekih 13 god ako se nije šta mjenjalo....u to vrijeme sam se privatno obratila Sabini Čengić mada ih sad ima sijaset privatnika,da biraš.. a svaki će ti preporučiti ono što smatra da je najbolje....[sm=smiley1.gif]
ja sam promijenila 3 vrste,6 godina sam ih koristila.....nikad ti ne bih savjetovala da to radiš...imam po dojkama sada ciste i fibroadenome kao posljedicu hormonalne terapije.....tako da....kako hoćeš....[sm=smiley1.gif]




Mamica24 -> RE: sta koristite kao zastitu ?? (6.8.2014 23:11:46)

Prije god i po radila papa o kks i stavila spiralu obicnu. Sad za sad radi super :-)




mimi_2in1 -> RE: sta koristite kao zastitu ?? (7.8.2014 8:30:30)

Neky meni je dr pored ovoga sto je beba napisala trazila i nalaz uormona. Ja na kraju nisam uzela pilule, sreca jer sam i ovako dobila trombozu, a pilule i onako remete zgrusnjavanje krvi. Elem kad odes kod dr reci ce ti sve sta treba.

Mi za sada kondome stalno, a najcesce uz niih i kontracepcijske vaginalete. Nikad dosta zastite [sm=smiley36.gif] i opet kad mi kasni hocu iz koze da iskocim [sm=jezicek.gif]




bebaa -> RE: sta koristite kao zastitu ?? (10.8.2014 22:23:23)


IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

Neky meni je dr pored ovoga sto je beba napisala trazila i nalaz uormona. Ja na kraju nisam uzela pilule, sreca jer sam i ovako dobila trombozu, a pilule i onako remete zgrusnjavanje krvi. Elem kad odes kod dr reci ce ti sve sta treba.

Mi za sada kondome stalno, a najcesce uz niih i kontracepcijske vaginalete. Nikad dosta zastite [sm=smiley36.gif] i opet kad mi kasni hocu iz koze da iskocim [sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
meni se sve ovaj andol vrti kao ideja....ali me počesto glava zaboli pa ni njega nemam baš...može li apaurin ikako....[sm=jezicek.gif]




Almasa_T -> RE: sta koristite kao zastitu ?? (6.10.2014 19:10:20)

Najbolji odgovor ubjedljivo! I sama sam takva!
IZVORNA PORUKA: Amrino

Ja ne koristim nista- kao ni prije trdnoce.
Ustvari, metoda kontracepcije je ona klasicna- vadi ga! [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
Valjda se nece nista desiti a i ako desi...tako je valjda sudjeno [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Voljela bih troje djece a ni sama ne znam kad cu to sve stici- pa bi mozda i bilo bolje da sve prepustimo slucaju...jer covjek sto vise konta i planira- sve se teze odluci za te stvari.






Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]