posteljina za djecu (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


seli -> posteljina za djecu (18.4.2010 10:22:10)

Drage moje,treba mi pomoć:) Gdje da nađem posteljinu za djevojčicu s WINX motivima?




sarayka -> RE: posteljina za djecu (18.4.2010 10:23:55)

Neznam odakle si...al imas to u svim radnjama sa posteljinama čak i na pijaci. Domaća proizvodnja, vidjala sam to.




seli -> RE: posteljina za djecu (18.4.2010 10:27:54)

Iz Zenice sam ali sam često i u Sarajevu tako da će mi sve preporuke dobro doći.Nisam nigdje vidjela baš Winx motive.Obično su u trgovinama barby,kitty ...




mama2009 -> RE: posteljina za djecu (18.4.2010 21:39:59)

jesi li gledala u trznom centru u Zenici, na spratu u tekstil prometovoj radnji vidjela sam da imaju hello kitty




Hanady RR -> RE: posteljina za djecu (18.4.2010 21:43:30)

U Sarajevu, Grbavica Šhopinh centar preko puta salona namještaja Udobnost ima radnja sa posteljinama koja se zove Laku noć...imaju sve posteljine, winks ( mi smo kupili Stelu) imamo kity, imamo barby e sad nemaju samo doru al su nam obećali nabaviti.

Kupili smo čak i ben 10 tamo. a mi smo u potrazi za posteljinom za bebe wiiny the pooh pa ako ko zna u sa gdje ima neka nam javi.




Medoxba -> RE: posteljina za djecu (5.9.2013 10:57:50)

Posteljina sa winx motivima, Ben 10 i slično :)
Ja sam kupila, cijena je bila pravo dobra, i nisam se pokajala.. :D

Pogledajte: http://www.citydeal.ba/deals/dje-ija-posteljina-sa-disney-motivima_791.html




muaaa -> RE: posteljina za djecu (5.9.2013 11:04:33)


IZVORNA PORUKA: Medoxba

Posteljina sa winx motivima, Ben 10 i slično :)
Ja sam kupila, cijena je bila pravo dobra, i nisam se pokajala.. :D

Pogledajte: http://www.citydeal.ba/deals/dje-ija-posteljina-sa-disney-motivima_791.html

REklama.....[sm=zmeden.gif]




elmaL -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:14:30)

Kakav jastuk koriste vasa djeca?

Trebali bismo uzeti Eminu veci ne znam gdje i kakav[sm=zmeden.gif]




ninuska -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:23:14)

Moja curica ne koristi nikakav[sm=zmeden.gif]. A, sad ce joj 3,5 godine




salmy -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:26:06)

mi koristimo Dormeo vec odavno..nesto razmisljam da je skoro pa od par mj..rodjena imao jastuk tanki..vuneni




elmaL -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:37:25)

Pa ima djece koja ne vole jastuk, tj.naviknu od rodjenja na ravnom. Ima i odraslih, moja sveki spava bez jastuka [sm=smiley36.gif]

Emin ima sad neki tanki mali iz IKEA-e, on je sam od godinu ipo poceo gurati nesto pod glavu, pa smo mu stavili jastuk.

salmy i ja sam gledala Dormeo, ne upratih dimenzije[sm=zmeden.gif] a ja bih uzela da mi odgovara posteljina iz IKEA jer tamo uzimamo, dezeni super cijena isto.
Kakav je vas, punjenje i to, mozes li ga prati u masini, ima li ikakav zastitni cover za pranje barem?




canim -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:42:09)

A koji dormeo jeli neki za odrasle ?
Ima u dormeo onaj mali jastuk, ali meni je ono bas malo za 4 godine. Mi smo do sad mjenjali vise jastuka, ni s jednim nisam bila nesto ekstra zadovljna, ili su veliki ili su mali.




elmaL -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:44:45)


IZVORNA PORUKA: canim

A koji dormeo jeli neki za odrasle ?
Ima u dormeo onaj mali jastuk, ali meni je ono bas malo za 4 godine. Mi smo do sad mjenjali vise jastuka, ni s jednim nisam bila nesto ekstra zadovljna, ili su veliki ili su mali.

Meni bi trebao dim 60x70 cm, ne znam koje su dim ovih za odrasle[sm=zmeden.gif]




salmy -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:46:25)

dormeo za odrasle onaj standardni ..kockasti..ja ga ne volim...mene vrat boli od njega
mi imamo bavaria dva jastuka i navikla se na njih...decku ovaj odgovara jer se ne znoji a kao antialergisjki je




elmaL -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:49:46)

Na kraju cu vjerovatno uzeti u Ikei i jastuk, malo neki kvalitetniji i gotovo.
Jorgan cu mu uzeti Dormeo za narednu zimu, ovaj mali moze jos ovu zimu. Mi imao 4godisnja doba jorgan i prezadovoljna[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] dva dijela, na kopcanje, u prelaznom periodu koristimo jedan, a zimi spojimo.




salmy -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 15:51:56)


IZVORNA PORUKA: elmaL

Na kraju cu vjerovatno uzeti u Ikei i jastuk, malo neki kvalitetniji i gotovo.
Jorgan cu mu uzeti Dormeo za narednu zimu, ovaj mali moze jos ovu zimu. Mi imao 4godisnja doba jorgan i prezadovoljna[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] dva dijela, na kopcanje, u prelaznom periodu koristimo jedan, a zimi spojimo.

naravno...pa po potrebi i zamjeniti..mi imamo bavariju nekih 9 godina...koliko love smo dali nista specijalno...ili smo navikli na njega(nosimo ga i na more kad krenemo)
perem samo onu navlaku koja je vunena...




canim -> RE: posteljina za djecu (6.1.2015 16:31:10)

Meni je onaj dormeo veliki, bas velik za nju, pregledat cu jos jednom njihovu ponudu, mozda sam nesto propustila.

Elma ako budes kupovala u Ikei djeciji jastuk samo napisi koji si uzela, mi isto imamo onaj mali i on se nije lose pokazao, ali od ovih veci kriza, nisam nasla nista prikladno za nju kod nas.




Stranica: [1]